پرینت

تعمیر جاروبرقی

نوشته شده توسط admin. Posted in تعمیر جاروبرقی

 تعمیر تخصصی وحرفه ای جاروبرقی توسط تکنسینهای دوره دیده همان برند صورت می گیرد .تعمیر جاروبرقی در این شرکت با قطعات فابریک واورجینال وبا ضمانت یکساله انجام می پذیرد ما ادعا نمی کنیم که بهترین هستیم ولی اولین مرکز تعمیر مجاز جاروبرقی در تهران با سابقه بیش از 20 سال هستیم وتعمیرات وخدمات پس از فروش ما بهترین تبلیغ ومعرفی برای ما میباشد.برای دریافت خدمات ظرفشویی با شماره تلفنهای مرکز و یا شماره 88592275 تماس حاصل فرمایید

 

 

تعمیرجاروبرقی

جاروبرقی یکی از پرمصرف ترین وسایل خانگی است که به دلیل ضرورت استفاده در ساعات مختلف شبانه روز مورد استفاده قرار می گیرد. بیش از 95% خانواده ها دارای یک جاروبرقی در خانه میباشند.

 در خرید جاروبرقی باید به این نکته توجه کنید که دارای نشان استاندارد بودهوقدرت مکش آن متناسب با نیاز شما باشد.

انتخاب جاروبرقی بسیار پرقدرت لزوما" بهترین انتخاب نیست رعایت چند نکته در پایین آوردن مصرف انرژی جاروبرقی که گاه بیشتر از یک کیلو وات در ساعت است موثر میباشد.

 جاروبرقی آاگ باید همیشه کاملا" تمیز باشد .لوله های آن گرفتگی نداشته باشد تا فشاری به موتور وارد نیاید.

کیسه آشغال جاروبرقی بوش و آاگ را باید همیشه قبل از پر شدن کامل عوض کنید وفیلتر آنرا لااقل 2بار در سال شسته یا تعویض نمایید.

 در هنگام استفاده از جاروبرقی بوش یا آاگ حتما" باید دقت کنید که آشغال مرطوب ته سیگار روشن یا اشیاء نوک تیز را از سر راه دور کنید زیرا این اشیاء می توانند به موتور دستگاه ضربه وارد کنند وتوان آن را کاهش دهند وبه این ترتیب مصرف برق را افزایش دهند .

 در جاروبرقی های آاگ وبوش معمولا" چندین درجه قدرت مکش وجود دارد که برای نظافت هر بخش از منزل باید از قدرت لازم استفاده نمود .

 جاروبرقی های بوش وآاگ را نزدیک منابع گرمازا نظیر شوفاژ واجاق وهمچنین منابع سوخت آتش زا مانند نفت وحشره کش قرار ندهید.

 از کار مداوم با جاروبرقی جدا" پرهیز نمایید زیرا روشن بودن دراز مدت (بیش از 30 دقیقه) به موتور دستگاه فشار زیادی وارد می کند.

 

 جهت دریافت مشاوره قبل از تعمیر و هرگونه خدمات در رابطه با تعمیرات جاروبرقی با شماره تلفنهای مرکز سرویس یا 88852572 تماس حاصل فرمایید.

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید