تعمیر لباسشویی بوش

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش bosch

تعمیر لباسشویی بوش در منزل

 تعمیر لباسشویی بوش

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش bosch

تعمیرگاه مرکزی بوش،و دفتر خدمات پس از فروش BOSCH در تهران.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش

گارانتی تعویض قطعات فابریک لباسشویی بوش با فاکتور رسمی و قیمت اتحادیه

اعزام سرویسکار متخصص لباسشویی بوش در کوتاه ترین زمان

تعویض قطعات اورجینال لباسشویی بوش BOSCH

آریاسرویس،نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی bosch و تعمیرگاه مرکزی و خدمات پس از فروش bosch در تهران بوده و با سابقه ای درخشان در تهران مشغول به فعالیت می باشد.

مشتری حق دارد که از کلیه خدمات و تعمیرات ماشین لباسشویی bosch خود مطلع باشد،لذا بعد از ثبت کار تعمیراتی شما توسط اپراتورهای شرکت بوش،یک کد خدمات برای شما ارسال می گردد که شما با دانستن این کد،در تمام مراحل تعمیرات می توانید از کار خود باخبر شوید.


 تعمیر ماشین لباسشویی بوشنمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش bosch

تعمیر لباسشویی بوش (BOSCH)

نمایندگی تعمیرات BOSCH

تعمیرات لباسشویی بوش

 

شرکت بوش آلمان که در صنعت لوازم خانگی مخصوصا ماشین لباسشویی بوش، از برندهای مطرح دنیا می باشد با تیراژ بالا در تولید و تنوع محصول از محبوب ترین برندهای دنیاست که در کشور ما هم طرفداران زیادی دارد.

 نمایندگی تعمیرات BOSCH

این شرکت موفق برترین لباسشویی های دنیا را تولید می کند که در ایران نیز فروش زیادی داشته و عموما محصولات این برند بعد از 20 تا 25 سال خراب می شوند و نیاز به سرویس پیدا می کنند.

 

ماشین لباسشویی مانند سایر لوازم خانگی نیاز به مراقبت های دوره ای دارد که رعایت آن موجب افزایش عمر مفید دستگاه می شود.

  تعمیر لباسشویی بوش

برای کاهش تعمیرات لباسشویی بوش خود و افزایش عمر لباسشویی bosch موارد زیر را رعایت کنید:

هر یک ماه____ بازدید فیلتر ورودی و خروجی آب:ناخالصی های موجود در آب در فیلتر ورودی جمع می شوند.اشیاء فلزی و اسباب بازی و یا دکمه لباس و ... در قسمت فیلتر خروجی (واقع در پایین ترین نقطه و جلوی دستگاه) جمع می شوند .اگر این اشیاء به موقع خارج نشوند پمپ تخلیه آسیب خواهد دید.با انجام سرویس ماهانه تا حد زیادی از هزینه تعمیرات لباسشویی BOSCH خود بکاهید.

هر 3 تا4 ماه____ جرمگیری:انجام جرمگیری ماشین لباسشویی بوش در فاصله زمانی 3 تا 5 ماه از رسوب جرم در کف دیگ جلوگیری می کند.برای اینکه ماشین لباسشویی بوش شما به تعمیرات کمتری احتیاج پیدا کند حتما از جرمگیرهای اورجینال که تنها در این مرکز نمایندگی تعمیرات bosch عرضه می شوند استفاده کنید.(جهت سفارش با شماره 88852571 - 88852572 تماس بگیرید)

هر یک سال____ بازدید لاستیک دور درب:لاستیک موجود در بین درب و دیگ بهتر است هر سال یک بار چک شود تا در صورتی که محل تجمع باکتری ها گشته است تعویض گردد.بعد از هر بار شستشو با ماشین لباسشویی بوش،با یک پارچه تمیز،لاستیک دور درب ماشین لباسشویی را خشک کنید تا از تکثی باکتری ها جلوگیری شود و همچنین لاستیک،دچار پوسیدگی نشود.

برای تهیه لاستیک دور درب اورجینال بوش،فقط با نمایندگی تعمیرات BOSCH تماس بگیرید.

وجود میکروب روی لاستیک دور درب در دراز مدت باعث تغییر شیمیایی لاستیک می شود و به هیچ وجه قابل تمیز کردن و رسوب زدایی نیست و حتما میبایست که لاستیک تعویض گردد.

هر یک سال____ پمپ تخلیه دستگاه باید چک شود.پمپ تخلیه لباسشویی بوش،محل مناسبی برای جمع شدن اجسام خارجی که ناخواسته وارد دستگاه شده اند می باشد،قبل از قرار دادن لباس ها داخل ماشین لباسشویی،زیپ لباس ها را ببندید،دکمه های لق را محکم کنید یا جدا کنید(اما دکمه لباس ها را باز بگذارید)،جیب ها را خالی کنید،لباس های پولک دار را برعکس کنید،حتی الامکان البسه ای که دارای کمربند سگک دار هستند را با دست بشویید،البسه ریز مانند جوراب ها،لباس های زیر و... را درون یک کیسه توری قرار داده و داخل ماشین بیندازید.

دفتر مرکزی bosch

 

جهت دریافت مشاوره قبل از تعمیر و هرگونه خدمات در رابطه با لباسشویی بــوش با شماره تلفنهای مرکز سرویس یا 88852572 تماس حـــاصل فرمایید. 

 

مطالب مرتبط:

ارورهای ماشین لباسشویی بوش

تاریخچه شرکت بوشBOSCH

ارورهای ماشین ظرفشویی بوش

نحوه کارکرد ماشین ظرفشویی بوش bosch

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش

نمایندگی مجاز تعمیرات بوشbosch

 


 نمایندگی بوش ، نمایندگی رسمی بوش در ایران ، تعمیر لباسشویی بوش ، تعمیر ماشین لباسشویی bosch ، نمایندگی بوش ، نمایندگی ، مرکز خدمات بوش bosch ، مرکز سرویس بوش ، تعمیرات تخصصی لباسشویی بوش ، تعمیرات ماشین لباسشویی bosch ، تعمیر لباسشویی بوش در منزل ، تعمیر لباسشویی bosch در تهران ، تعمیر لباسشویی بوش غرب تهران ، تعمیر لباسشویی بوش شمال تهران ، تعمیر لباسشویی بوش شرق تهران ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی bosch ، نمایندگی تعمیر و عیب یابی لباسشویی بوش ، تعمیر ماشین لباسشویی آاگ ، تعمیر لباسشویی aeg ، تعمیر لباسشویی الکترولوکس ، تعمیر لباسشویی ایندزیت ، تعمیر لباسشویی indesit ، تعمیر لباسشویی نف ، تعمیر لباسشویی NEFF ، تعمیر لباسشویی آریستون ، تعمیر لباسشویی Ariston ، تعمیر لباسشویی زانوسی ، تعمیر لباسشویی zanussi ، تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک ، تعمیر لباسشویی GE ، تعمیر لباسشویی آلمانی ، تعمیر لباسشویی آمریکایی ، تعمیر لباسشویی اروپایی ، تعمیر لباسشویی ایرانی ،

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید