پرینت

ویژگی های ماشین ظرفشویی

نوشته شده توسط admin. Posted in مقالات

اجزای مختلف ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی یک دستگاه مکانیکی برای شستن ظرف های کثیف می باشد.

ساز و کار ماشین ظرفشویی به این صورت است که آب بسیار داغ بر روی ظروف پاشیده می شود ، بطور معمول دما می بایست بین 45 تا 75 درجه سانتی گراد یا 110 تا 170 درجه فارنهایت باشد.

در شرایط معمولی و ظرف هایی که خیلی کثیف نیستند دماهای پایین تر پیشنهاد می گردد.

در مراحل اولیه شستشو مخلوطی از آب و مواد شوینده بوسیله بازوهای آبپاش روی ظروف اسپری می شود.

زمانی که دور اول شستشو به پایان رسید ماشین ظرفشویی آب را تخلیه می کند و دوباره آب داغ را پمپ می کند و آبکشی نهایی را انجام می دهد.

پس از اتمام کار ماشین آب بطور کامل تخلیه می شود و ظرف ها خشک می شوند.

 

 

برخی از ویژگی های ماشین ظرفشویی

برنامه شستشو با تاخیر:

این برنامه یک برنامه اقتصادی و کاملاً مقرون بصرفه بوده و شما می توانید با انتخاب این برنامه شستشوی ظروف خود را به ساعات آینده موکول کنید تا دستگاه در ساعات خارج از پیک مصرف کار خود را شروع کند.

بازوهای آبپاش :

تمام ماشین های ظرفشویی دارای 3 بازوی آبپاش و برخی مدل ها دارای 4 بازوی آبپاش می باشند.بازوهای آبپاش جهت پاشش سریع آب و مواد شوینده از طریق سوراخ های ریزی می باشند و در ظرفشویی های جدیدتر می توان جهت پاشش آب به سبد بالایی یا پایینی و همچنین قدرت پاشش را تنظیم نمود.

فیلتر غذا :

 

برخی از ماشین ظرفشویی ها برای کمک به محفظه خروج آب و جلوگیری از گرفتگی مجراهای آب مجهز به فیلتر غذا هستند که حتی ریزترین تکه های غذا را آسیاب و خرد میکند و همراه با جریان آب از ماشین تخلیه می کند و در نتیجه نیاز به تعمیرات را کاهش می دهد.

برنامه نصف ظرفیت :

گاه ماشین ظرفشویی خود را تا نیمه پر کرده اید و می خواهید ماشین را روشن کنید ، اما این کار از نظر مصرف آب و برق اصلا مقرون به صرفه نیست و هزینه های اضافی برای شما ایجاد میکند و انرژی نیز به هدر میرود.در برخی از ماشین ظرفشویی ها برنامه شستشو نصف ظرفیت تعبیه شده که شما می توانید دستگاه را فقط بر روی شستشوی سبد بالایی یا پایینی تنظیم نمایید.

شستن میوه و سبزیجات :

شستشوی میوه در ماشین ظرفشویی امکانات ویژه ای به حساب نمی آید و جایگاه خاصی برای میوه در ماشین ظرفشویی نیز تعبیه نشده است و از همان سبدهای ظروف برای شستن میوه نیز استفاده میشود.فقط می بایست از آب سرد استفاده کنید.

جایگاه مخصوص مواد شوینده و قرص ظرفشویی :

مواد شوینده و قرص و جرمگیر ظرفشویی هرکدام می بایست در جایگاه مخصوص به خود ریخته شوند و در صورت اتمام یافتن هر کدام آلارم مربوطه بر دیسپلی دستگاه نشان داده می شود.

چنانچه آب منطقه شما سختی دارد و لکه های رسوب بر روی ظروف باقی می ماند حتما از نمک استفاده کنید.البته برخی از ماشین ظرفشویی ها مجهز به سیستم magnetizer هستند و استفاده از نمک برای این دستگاهها توصیه نمی شود.

برای رفع بو و رسوب و تمیز شدن مجراهای آب ماشین ظرفشویی از جرمگیرهای با کیفیت و اورجینال استفاده نمایید.

در انتخاب قرص ماشین ظرفشویی خود نیز دقت کنید.قرص های ظرفشویی با کیفیت و اصل در سوپر مارکت ها عرضه نمی شوند!

اشعه UV :

از قابلیت های ماشین ظرفشویی های جدید استفاده از اشعه فرابنفش برای از بین رفتن قطعی میکروب ها و ضد عفونی کردن ظروف می باشد.

 

شستشو با بخار:

برای رسیدن به بالاترین حد تمیزی و رفع تمامی لکه ها و همچنین حذف شدن برنامه آبکشی اضافه ، سیستم شستشو با بخار استفاده شده است و با بکارگیری 3 بخار ملایم (برای شستشوی ظروف نازک و شکننده)، بخار قوی (برای قابلمه ها) و شستشوی دوگانه ملایم و قوی با امکان تنظیم جداگانه برای طبقات، وجود دارد که بطور قابل ملاحضه ای در کاهش مصرف آب و برق نیز موثر است.

سیستم دایرکت درایو (Direct Drive):

دایرکت درایو موتور ماشین ظرفشویی را از داشتن تسمه بی نیاز میکند و همچنین ظرفشویی هایی که مجهز به دایرکت درایو هستند قطعات کمتری در موتور خود دارند که همین ویژگی موجب عدم اصطکاک بین قطعات و سروصدای کمتر دستگاه می گردد.همچنین وجود قطعات کمتر نیاز ظرفشویی به تعمیرات را کاهش می دهد و عمر دستگاه را افزایش می دهد.

سیستم خشک کن میعانی (condensation drying):

در این سیستم از آب بسیار داغ در مرحله آخر آبکشی استفاده می گردد که هوای داخل کابین ظرفشویی را بسیار گرم میکند.هوای گرم در برخورد با جداره های استیل سرد محفظه تبدیل به مایع می شود و این مایع از روی ظروف به بیرون چکیده و خشک می شود.

سیستم آکوا استاپaqua stop)):

چنانچه ظرفشویی مشکل نشتی آب داشته باشد و احتیاج به تعمیرات داشته باشد، سیستم آکوا استاپ ، ادامه کار ماشین ظرفشویی را کنسل می کند و دستگاه از ادامه کار باز می ماند.تشخیص نشتی آب بوسیله سنسورهایی صورت می گیرد که در کف دستگاه تعبیه شده است.

 

مطالب مرتبط:

 

-فیلتر جاروبرقی  

 

-راهنمای خرید جاروبرقی

 

-کاربرد فیلتر هپا

 

-افزایش عمر جاروبرقی

 

-تعمیر جاروبرقی بوش

 

-تعمیر جاروبرقی آاگ

 

_شوینده های ماشین ظرفشویی

 

-نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی

 

-چرا ظرفشویی خوب نمی شوید؟

 

-راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

 

-ارورهای ظرفشویی بوشBOSCH  

 

-نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی

 

-تعمیر لباسشویی بوش (BOSCH)

 

-تعمیر لباسشویی آاگ (AEG)

 

-عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی

 

-انتخاب ماشین لباسشویی مناسب

 

-باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی

 

-ماشین لباسشویی تخلیه نمی کند

 

-ماشین لباسشویی آبریزش دارد

 

-پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ aeg

 

-راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش bosch

 

- فیلتر ساید بای ساید

 

- علت برفک زدن یخچال چیست؟

 

- علت خنک نکردن اواپراتور چیست؟

 

- علت برق داشتن بدنه یخچال چیست؟

 

- راهنمای نصب و راه اندازی یخچال فریزر

 

- نمایندگی رسمی کینو در تهران

 

- تعمیر یخچال و فریزر صنعتی

 

- تعمیر یخچال فریزر بوش (BOSCH)

 

-راهنمای عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش (BOSCH)

 

-مزایای لباسشویی بوش

 

-راهنمای استفاده از لباسشویی بوش

 

-نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی بوش

 

-ارورهای ماشین ظرفشویی بوش

 

-ارورهای ماشین لباسشویی بوش

 

-تعمیر لباسشویی بوش

 

-نحوه تمیز کردن ماکروفر  

 

 تعمیر ماشین ظرفشویی ، نگهداری ماشین ظرفشویی ، عیب یابی ماشین ظرفشویی ، قطعات فابریک ماشین ظرفشویی ، اجزای مختلف ماشین ظرفشویی ، برنامه شستشو ماشین ظرفشویی ، پمپ ماشین ظرفشویی ، تخلیه آب ماشین ظرفشویی ، دور خشک کن ماشین ظرفشویی ، آبپاش ظرفشویی ،آکوااستاپ ظرفشویی ، دایرکت درایو ظرفشویی ، کارایی ظرفشویی ، تعمیر ظرفشویی بوش ، تعمیر ظرفشویی آاگ ، مزایای ظرفشویی ،نشتی آب ظرفشویی ، عدم تخلیه ماشین ظرفشویی ، قطعات ماشین ظرفشویی ، سروصدای ماشین ظرفشویی ، راهنمای عیب یابی ماشین ظرفشویی ، تعمیر دایرکت درایو ظرفشویی ، سنسور ظرفشویی ، تعمیرات ماشین ظرفشویی ،تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی ، تعمیر قطعات یدکی ظرفشویی ، تعمیر موتور ظرفشویی ، تعمیر برد ظرفشویی ، تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل ،

 

پرینت

چرا لباسشویی بوش بهتر است؟

نوشته شده توسط admin. Posted in مقالات

لباسشویی بوش

(BOSCH)

نمایندگی رسمی بوش،خدمات پس از فروش bosch،تعمیرگاه و نمایندگی مجاز بوشBOSCH،نمایندگی مجاز بوش در تهران،تعمیر ماشین لباسشویی بوش،تعمیر لباسشویی bosch،تعویض قطعات فابریک لباسشویی بوش

 

برنامه های شست و شوی ماشین لباسشویی بوش به صورت پیش فرض برای شستشوی همه نوع پارچه طراحی شده است و شما تنها با تظیم کردن تایمر لباسشویی بوش خود می توانید از پاکیزگی کامل لباس هایتان اطمینان حاصل کنید.

 

برنامه های شستشو لباسشویی بوش برای انواع لباسها:

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی بوش برای انواع لباس های شما قابل تنظیم است و به شما امکان انتخاب برنامه های مختلفی را می دهد؛ بهتر است که با تنظیم سرعت دور لباسشویی به صورت آرام و در مدت زمان کمتر بهترین شستشو را انتخاب کنید.

تعمیر لباسشویی بوش

درجه حرارت آب را می توانید بوسیله دکمه اسکرول scroll تعیین نمایید.البسه ای که خیلی کثیف هستند و ملحفه ها و پارچه های سفید بهتر است با درجه بالای آب شسته شوند و لباس های نایلونی ، پلی استری ،پنبه ای،ریون و ... با آب ولرم شسته شوند و آب سرد نیز مناسب لباس های آکریلیک ،پنبه ای ،کتان ، لنین ،ابریشم ، پشمی ، لباس های زیرپوش و ... می باشد. همچنین شما می توانید برای پارچه های مصنوعی و یا مخلوط و نفتی از حالت Easy-Care برای مراقبت و جلوگیری از تغییر رنگ با تنظیم دمای آب مناسب، استفاده کنید.

لباس شویی با حداکثر سرعت 1200 دور در دقیقه جزء لباسشویی های نسبتا پرقدرت است همچنین می توانید سرعت چرخش لباسشویی بوش را خودتان تنظیم کنید.

نکات زیر را رعایت کنید تا تعمیرات لباسشویی بوش خود را به حداقل برسانید

اگر لباس های پنبه ای و نفتی را با هم درون لباسشویی می ریزید ،بهتر است دمای 40- را انتخاب کنید.

برای شستن پارچه های حساس و لطیف با ماشین لباسشویی بوش مانند لباس های ساخته شده از ابریشم ، الیاف مصنوعی ، ساتن ، لباس های پشمی و کتان نازک و لطیف و .... بهتر است از برنامه پیش فرض hand washing   و یا شستشو با دست (برای جلوگیری از آب رفتن لباس ها) استفاده کنید.

ماشین لباسشویی بوش جزو معدود لباسشویی هایی است که می تواند در زمانی معادل 15 دقیقه لباس های شما را پاکیزه کند و تحویلتان دهد!

 حالت های دیگری مانند  AllergyPlus ، VarioDrum، VarioPerfect برای لطیف و نرم کردن لباسها و همچنین برای انتخاب زمان کمتر شستشو و صرفه جویی تا 65٪  یا 50٪ در انرژی، در این لباسشویی قدرتمند و زیبا تعبیه شده اند.

مرکز تعمیرات لباسشویی bosch در تهران

 

شستشوی بهتر با ماشین لباسشویی بوش!

برای افرادی که نسبت به شستشوی لباس ها حساسیت بیشتری دارند بکارگیری برنامه water plus توصیه می شود . این برنامه جهت شستشو و آبکشی بیشتر لباسها با افزایش زمان شستشو با آب زیاد است تا در نهایت لباسهای شما را تمیز و پاکیزه کند.

همچنین ماشین لباسشویی بوش مجهز به حالت بدون چروک نیز می باشد.در این حالت دور خشک کن به آرامی و با کمی رطوبت انجام می شود تا لباس ها چروک نشوند.

 
صرفه جویی در مصرف انرژی، زمان؛ آب = کاهش هزینه تعمیرات لباسشویی bosch

یکی از ویژگی های لباسشویی بوش که موجب صرفه جویی در مصرف آب می شود سیستم active water  می باشد این ویژگی بر اساس متغیر پیوسته لباس همواره میزان آب وارد شده در سیستم را تنظیم می نماید تا برای لباس های کم میزان آب مصرفی بالا نرود.

برای صرفه جویی در زمان نیز سیستم vario perfect برنامه ریزی شده است.

با انتخاب این برنامه شما می توانید در مدت زمان کوتاهی لباس های خود را شستشو دهید و 65% سریعتر از برنامه های معمولی شستشو را انجام می دهد و تا 50% درصد کمتر انرژی مصرف می کند و شما می توانید با برنامه های دیگری که فعال کرده اید این سیستم را نیز فعال کنید.

لباسشویی بوش با رتبه انرژی +++A نسبت به ماشین لباس شویی های معمولی کارآمد تر می باشد و مصرف انرژی بسیار پایینی دارد .

 

دمای مناسب برای انواع لباس ها:

 

نوع پارچه

دمای آب برحسب ˚ C

پنبه ای

20-30-40-60-90

الیاف مصنوعی

20-30-40-60

ظریف و ابریشمی

20-30-40

پشمی

20-30-40

حالت شستشو 15 دقیقه ای

20-30-40

لباس های تیره

20-30-40

پیراهن

20-30-40-60

لباس های ورزشی

20-30-40

شستشویanti alergia

20-30-40-60

 نمایندگی خدمات پس از فروش bosch ،  تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی بوش

 

مطالب مرتبط:

 

-فیلتر جاروبرقی  

 

-راهنمای خرید جاروبرقی

 

-کاربرد فیلتر هپا

 

-افزایش عمر جاروبرقی

 

-تعمیر جاروبرقی بوش

 

-تعمیر جاروبرقی آاگ

 

_شوینده های ماشین ظرفشویی

 

-نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی

 

-چرا ظرفشویی خوب نمی شوید؟

 

-راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

 

-ارورهای ظرفشویی بوشBOSCH  

 

-نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی

 

-تعمیر لباسشویی بوش (BOSCH)

 

-تعمیر لباسشویی آاگ (AEG)

 

-عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی

 

-انتخاب ماشین لباسشویی مناسب

 

-باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی

 

-ماشین لباسشویی تخلیه نمی کند

 

-ماشین لباسشویی آبریزش دارد

 

-پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ aeg

 

-راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش bosch

 

- فیلتر ساید بای ساید

 

- علت برفک زدن یخچال چیست؟

 

- علت خنک نکردن اواپراتور چیست؟

 

- علت برق داشتن بدنه یخچال چیست؟

 

- راهنمای نصب و راه اندازی یخچال فریزر

 

- نمایندگی رسمی کینو در تهران

 

- تعمیر یخچال و فریزر صنعتی

 

- تعمیر یخچال فریزر بوش (BOSCH)

 

-راهنمای عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش (BOSCH)

 

-مزایای لباسشویی بوش

 

-راهنمای استفاده از لباسشویی بوش

 

-نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی بوش

 

-ارورهای ماشین ظرفشویی بوش

 

-ارورهای ماشین لباسشویی بوش

 

-تعمیر لباسشویی بوش

 

-نحوه تمیز کردن ماکروفر  

 

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش

 

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بوش

 

جاپودری ماشین لباسشویی بوش

 

ولوم تایمر ماشین لباسشویی بوشBOSCH

 

سرویس دوره ای ماشین لباسشویی بوشbosch

 

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

 

BOSCH SERVICE

 

تعمیر لباسشویی بوش,ماشین لباسشویی بوش,کیفیت ماشین لباسشویی بوش,دمای شستشو,دمای آب,برنامه های شستشو,استفاده از لباسشویی بوش,دفترچه لباسشویی بوش,گارانتی لباسشویی بوش,خدمات پس از فروش لباسشویی بوش,انتخاب لباسشویی خوب,بهترین,لباسشویی,برنامه,درجه حرارت آب,تایمر لباسشویی بوش,کاربرد دکمه scroll,دور خشک کن لباسشویی بوش,سرعت دور لباسشویی بوش,قفل کودک،لباسشویی بوش,برچسب انرژی,مصرف آب,لباسشویی,لباسشویی bosch,تعمیر ماشین لباسشویی آاگ , تعمیر لباسشویی aeg لاوامات ,تعمیر لباسشویی الکترولوکس , تعمیر لباسشویی سامسونگ , تعمیر لباسشویی samsung , تعمیر لباسشویی LG , تعمیر لباسشویی زانوسی , تعمیر لباسشویی جنرال , تعمیر لباسشویی ایندزیت , تعمیر لباسشویی indesit , تعمیر لباسشویی آریستون

 

پرینت

نحوه تمیز کردن ماکروفر

نوشته شده توسط admin-aeg. Posted in مقالات

چگونه ماکروفر را بدون مواد شوینده تمیز کنیم؟

طبیعی است که ماکروفرها به دلیل سروکار داشتن با انواع غذاها در فواصل زمانی کوتاه احتیاج به تمیز کردن پیدا می کنند.اکثراً خانم ها با مواد شوینده معمولی داخل ماکروفر را تمیز می کنند.در اینجا به شما نحوه تمیز کردن ماکروفر را با روش هایی معمولی و موثر آموزش می دهیم:

روش اول: 2فنجان سرکه را با یک فنجان آب گرم مخلوط کنید و محلول را در ظرفی یا لیوانی بریزید و درون ماکروفر قرار دهید.

تایمر را بر روی5 تا 10 دقیقه (به قدرت ماکروفر شما بستگی دارد) تنظیم کنید و اجازه دهید تا محلول بجوشد.

کمی پس از جوشیدن و متصاعد شدن بخار از ظرف ماکروفر را خاموش کنید و ظرف را با احتیاط! خارج کنید.

روش دوم : یک لیمو ترش بزرگ را به 2 نیم کنید و یک نیمه را درون ظرف آبی قرار دهید و ظرف را مانند روش بالا و با تنظیم برنامه 5 الی 10 دقیقه درون دستگاه قرار دهید و اجازه دهید تا درون ماکروفر بجوشد.

بخار متصاعد شده از لیمو یک لکه بر قوی برای چربی ها می باشد.

در پایان بوسیله یک پارچه لطیف مرطوب فضای داخل دستگاه را تمیز کنید.

اکنون شما به راحتی توانسته اید بدون استفاده از مواد شوینده داخل ماکروفرتان را جرم گیری کنید!

 

احتیاط!

چنانچه نگران هستید که ظرف آب درون ماکروفر منفجر شود یک جسم غیر فلزی مانند یک قاشق چوبی یا پلاستیکی کوچک را درون ظرف قرار دهید.

 

مرکز خدمات پس از فروش و تعمیر لوازم خانگی
88852571 - 88947924

 

مطالب مرتبط:

-فیلتر جاروبرقی  

-راهنمای خرید جاروبرقی

-کاربرد فیلتر هپا

-افزایش عمر جاروبرقی

-تعمیر جاروبرقی بوش

-تعمیر جاروبرقی آاگ

_شوینده های ماشین ظرفشویی

-نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی

-چرا ظرفشویی خوب نمی شوید؟

-راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

-ارورهای ظرفشویی بوشBOSCH  

-نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی

-تعمیر لباسشویی بوش (BOSCH)

-تعمیر لباسشویی آاگ (AEG)

-عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی

-انتخاب ماشین لباسشویی مناسب

-باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی

-ماشین لباسشویی تخلیه نمی کند

-ماشین لباسشویی آبریزش دارد

-پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ aeg

-راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش bosch

- فیلتر ساید بای ساید

- علت برفک زدن یخچال چیست؟

- علت خنک نکردن اواپراتور چیست؟

- علت برق داشتن بدنه یخچال چیست؟

- راهنمای نصب و راه اندازی یخچال فریزر

- نمایندگی رسمی کینو در تهران

- تعمیر یخچال و فریزر صنعتی

- تعمیر یخچال فریزر بوش (BOSCH)

-راهنمای عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش (BOSCH)

-مزایای لباسشویی بوش

-راهنمای استفاده از لباسشویی بوش

-نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی بوش

-ارورهای ماشین ظرفشویی بوش

-ارورهای ماشین لباسشویی بوش

-تعمیر لباسشویی بوش

 

 

تعمیر ماکروفر , تعمیر مایکروویو , تعمیر ماکروفر در منزل , تعمیر مایکروویو در منزل , پشتیبانی تعمیرات ماکروفر , تمیز کردن ماکروفر , سرویس ماکروفر ، نمایندگی تعمیرات ماکروفر در تهران ، تعمیر ماکروفر شمال تهران , تعمیر ماکروفر غرب تهران , تعمیر ماکروفر شرق تهران , تعمیر ماکروفر بوش , شرق تهران , شمال تهران , مرکز تهران , نمایندگی , پشتیبانی بوش , عیب یابی ماکروفر , خدمات ماکروفر , لامپ مگنت , مگنترون , سوختن لامپ مگنت , لامپ مگنت

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید