پرینت

نمایندگی بوش

نوشته شده توسط admin. Posted in نمایندگی BOSCH

نمایندگی تعمیرات بوش - BOSCH 

نمایندگی تعمیرات بوش - BOSCH

این مرکز با سابقه ای درخشان و مفید و پرسنلی مجرب و دوره دیده در خصوصلوازم خانگی بوش آماده  ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد.برای دریافت مشاوره با شماره تلفن های تعمیرگاه مرکزی و یا 88852571 تماس حاصل فرمایید.

شرکت صنعتی بوش در اوایل قرن بیستم و همزمان با شروع انقلاب صنعتی در جهان توسط رابرت بوش در آلمان بنا رفته شد و هم اکنون در زمینه تولید لوازم خانگی بوش و ابزار آلات صنعتی در جهان صاحب نام می باشد.

نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات بوش (bosch)ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی، مایکروفر، مایکروویو. بدون تعطیل، تعمیر کمتر از 2 ساعت، در صورت امکان تعمیر لوازم خانگی در منزل، قطعات اورجینال، ضمانت کتبی.

تعمیرگاه و نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی بوش و ماشین ظرفشویی بوش و مایکروفر بوش.

تعمیر لوازم خانگی بوش

لطفا از طریق شماره تماس های ذکر شده با یکی از شعب ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات بوش

ما بعنوان تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات لوازم خانگی بوش (bosch) در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش و همچنین ماشین ظرفشویی بوش و مایکروفر بوش (مایکروویو) با اطمینان کامل به شما می گوییم که تعمیر ماشین لباسشویی بوش خود را به نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی بوش در ایران بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.

همچنین شما می توانید تعمیرات انواع لوازم خانگی دیگر خود در انواع برندهای دیگر لوازم خانگی خود را به ما بسپارید ما نمایندگی تعمیرات دیگر لوازم خانگی از جمله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاکو همچنین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ و سایر لوازم خانگی در انواع برندها هستیم.

 

آدرس تعمیرگاه های مجاز جاروبرقی بوش در تهران

 شماره تلفن های مرکز تماس88852571-88852572

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید