پرینت

تعمیر جاروبرقی در محل

نوشته شده توسط admin. Posted in News

تعمیرات جاروبرقی در محل

تعمیرات جاروبرقی در محل

آریا سرویس، تعمیرگاه مرکزی، و نمایندگی مجاز تعمیرات و خدمات پس از فروش جاروبرقی آاگ الکترولوکس و جاروبرقی بوش در تهران می باشد.سابقه طولانی و تعدد مشتریان این مرکز خدمات،گویای تخصص و مهارت تکنسین های تعمیرات جاروبرقی آریاسرویس می باشد.

گارانتی تعمیرات جاروبرقی

گارانتی تعویض برد و موتور جاروبرقی

اعزام تعمیرکار جاروبرقی به منزل شما در کوتاهترین زمان پس از تماس شما

تعمیر جاروبرقی bosch |  تعمیر جاروبرقی AEG  |  تعمیر جاروبرقی Electrolux

قطعات یدکی اورجینال جاروبرقی (برس ، زانویی ، تلسکوپی ، خرطومی ، پاکت ، فیلتر هپا و...)


اعزام تکنسین جاروبرقی به کلیه مناطق تهران

جاروبرقی از جمله لوازم خانگی می باشد که طراحی و ساختار ساده ای دارد و می توان با رعایت نکات پیش پا افتاده ، عمر آن را افزایش داد و تعمیرات جاروبرقی را کاهش داد.

برخی از مشکلات در بین همه جاروبرقی ها مشترک است و نیاز است که توسط تعمیرکار مجرب جاروبرقی سرویس و تعمیر گردد،اما برخی موارد و عیب های جاروبرقی توسط کاربر  قابل حل است.

در اینجا به یکی از مهم ترین علت تعمیرات جاروبرقی می پردازیم:


تعمیر جاروبرقی bosch

تعمیر جاروبرقی آ.ا.گ

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

جاروبرقی مکش ندارد؟

قبل از تماس با مرکز خدمات پس از فروش موارد زیر را چک کنید:

علت 1

فیلتر هوا

(فیلتر داخل و خارج)

HEPA FILTER

هوای غبار آلودی که درون محفظه جاروبرقی به گردش در می آید توسط فیلتر جاروبرقی،تصفیه می شود.اگر فیلتر مسدود شود موتور کارایی خود را از دست می دهد و مکش جاروبرقی کم می شود.با تعویض به موقع فیلترهای جاروبرقی این مشکل را حل کنید تا به موتور جاروبرقی شما نیز آسیب وارد نشود.

علت 2

لوله های جاروبرقی

لوله ها و اتصالات جاروبرقی مانند لوله خرطومی ، تلسکوپی ، زانویی و برس کفی (پارویی) را به دقت جدا کرده و بررسی نمایید.گرفتگی لوله ها ، یکی از شایع ترین علل نداشتن مکش جاروبرقی است.چنانچه داخل لوله تلسکوپی شما جسمی گیر کرده است برای خارج کردن آن لوله را محکم به زمین نکوبید!بلکه بوسیله یک سیخ یا دسته جارو یا هر جسم لوله مانند باریکی آن را خارج سازید.

علت 3

کیسه جاروبرقی

 

کیسه یا پاکت جاروبرقی خود را در فواصل زمانی کوتاه عوض کنید،یک اشتباه بسیار بزرگ استفاده از کیسه های دائمی است.حتماً از کیسه یکبار مصرف استفاده کنید و بعد از پر شدن آن را دور بیندازید.

کیسه جاروبرقی خود را از نمایندگی های مجاز تهیه بفرمایید.

(برای خرید کیسه اورجینال جاروبرقی خود ) با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت کنید)

علت 4

مشکل موتور

 

 

اگر تمامی موارد فوق را بررسی کردید و مشکل جاروبرقی همچنان پابرجا بود،احتمال نقص در موتور جاروبرقی وجود دارد و می بایست به نمایندگی مجاز تعمیرات مراجعه نمود.

اگر تمایل دارید تعمیرات در منزل شما انجام شود،برای ثبت درخواست و اعزام تعمیرکار جاروبرقی با شماره های دفتر مرکزی تماس بگیرید.

 نمایندگی تعمیرات جاروبرقی

بررسی سایر مشکلات جاروبرقی:

·       جاروبرقی مدام روشن و خاموش می شود:

 دوشاخه پریز را چک کنید و از سالم بودن آن مطمئن شوید.خرابی دوشاخه و نوسانات برق آسیب جدی به موتور جاروبرقی می رساند.

تعمیر جاروبرقی در منزل شما با گارانتی
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی

·       جاروبرقی بعد از چند دقیقه کار کردن خاموش می شود:

برخی از جاروبرقی ها به گرما حساسیت دارند و با بالا رفتن درجه حرارت بصورت اتوماتیک خاموش می شوند.در این موارد سریعاً اقدام به روشن نمودن جاروبرقی نکنید،اجازه بدهید 20 الی 30 دقیقه زمان بگذرد سپس مجدداً جاروبرقی را روشن کنید.

در موارد دیگر می توان به خرابی برد ، خرابی موتور ، خرابی سیم جمع کن و .... اشاره کرد.

تعمیر جاروبرقی

تعمیرگاه مرکزی جاروبرقی بوش و آ.ا.گ

حفظ و نگهداری از جاروبرقی :

·       قبل از انجام هرگونه اقدامی جاروبرقی را از برق بکشید.

 

·       کیسه جاروبرقی را تست کنید، چنانچه کیسه پر شده است اقدام به تخلیه یا تعویض آن نمایید.منظور از پر بودن کیسه این نیست که کاملا پر شده باشد و هیچ جایی نداشته باشد!وقتی که تنها 1/3 کیسه خالی ماند،کیسه پر شده است و باید تعویض شود.

 

·       توجه کنید که هوا باید آزادانه در داخل محفظه جاروبرقی گردش کند، یک کیسه پر مانع از عبور هوا بین قطعات داخلی می شود مکش جاروبرقی را کاهش می دهد و بازده موتور را نیز کم می کند.

 

·       هرگاه مکش جاروبرقی شما کم شد در وهله نخست باید کیسه جاروبرقی را چک کنید.

 

·       هر کیسه جاروبرقی هرگاه 2/3 آن پر شد باید تعویض شود.

 

·       هنگام در آوردن و قرار دادن کیسه جاروبرقی به خارها و شیارهای نگه دارنده توجه کنید.این اجسام پلاستیکی ریز کیسه را در جای خود محکم نگه می دارند و نقش مهمی در کارکرد جاروبرقی دارند.

 

·       کیسه را به درستی در محل قرارگیری خود جا بزنید، درست قرار نگرفتن کیسه در جای خود مکش را دستگاه را کم می کند و سبب ورود گرد و غبار و زباله به محفظه جاروبرقی می شود.

 

·       قسمت زیرین برس جاروبرقی (پارویی) را هر چند هفته یکبار تمیز کنید و چنانچه آشغال ، مو ، خرده های کاغذ و ... را خارج سازید.

 

·       میتوانید فیلترهای جاروبرقی را از جایگاه خود خارج کرده و با آب و کمی مواد شوینده تمیز کنید.

 

·       درب جاروبرقی را باز کنید و کیسه را خارج کنید.میبینید که فضای داخل محفظه جاروبرقی گرد و خاک گرفته است.وجود این گرد و خاک طبیعی است و علت چرخش هوا داخل محفظه می باشد.با یک دستمال نمدار فضای داخلی را تمیز کنید.


 تعمیر جاروبرقی | تعمیرات جاروبرقی آاگ | تعمیر جاروبرقی الکترولوکس | تعمیر جاروبرقی بوش

 

فیلتر هپا (HEPA) :

سفارش فیلتر هپا

خرید فیلتر هپا اورجینال

 

فیلتر هپا، ضد آلرژی بوده و گرد و غبار را بطور کامل فیلتر می کند و عمر جاروبرقی را افزایش می دهد.

برای بیماران ، کودکان و افرادی که به گرد و غبار آلرژی دارند این فیلتر بسیار مناسب می باشد.

قابلیت فیلترینگ فیلتر هپا بالاتر از 90% می باشد.

فیلتر هپا را حتماً از نمایندگی مجاز تهیه کنید.

برای خرید فیلتر اورجینال جاروبرقی با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید.

 

تعمیرات جاروبرقی در محل

 

 

مطالب مرتبط:

فیلتر جاروبرقی  

راهنمای خرید جاروبرقی

کاربرد فیلتر هپا

افزایش عمر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی بوش

تعمیر جاروبرقی آاگ

 تعمیر و عیب یابی جاروبرقی آاگ AEG

 

برچسب ها : تعمیر جاروبرقی , تعمیرات جاروبرقی , تعمیر تخصصی جاروبرقی , نمایندگی تعمیرات جاروبرقی , تعمیر جاروبرقی در محل , تعمیر جاروبرقی در منزل , تعمیر جاروبرقی کم هزینه , هزینه تعمیرات جاروبرقی , تعمیرات تخصصی جاروبرقی , تعمیر برد جاروبرقی , تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی , درب جاروبرقی , نمایندگی تعمیرات جاروبرقی , عیب یابی جاروبرقی , هزینه , لوله , تلسکوپی , برس , خرطومی , کیسه , پاکت , تعمیر جاروبرقی آاگ , تعمیر جاروبرقی آ.ا.گ , تعمیر جاروبرقی AEG , تعمیر جاروبرقی الکترولوکس , تعمیر جاروبرقی electrolux , تعمیر جاروبرقی بوش , تعمیر جاروبرقی BOSCH , تعمیر جاروبرقی سامسونگ , تعمیر جاروبرقی samsung , قطعات فابریک جاروبرقی , قطعات فابریک جاروبرقی آاگ , AEG , Electrolux , BOSCH , برس فابریک جاروبرقی , قیمت برس جاروبرقی , نمایندگی قطعات جاروبرقی , تعمیرگاه مرکزی آاگ , تعمیرگاه مرکزی الکترولوکس , فیلتر هپا , فیلتر HEPA , تعویض فیلتر هپا , نحوه , تعمیر در محل , بهترین , کم هزینه , سرویس , خدمات , تهران , مناطق تهران , تکنسین , جاروبرقی

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید