پرینت

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG

نوشته شده توسط admin. Posted in News

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG

نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آاگ aeg در تهران با کادری متخصص و آشنا به مسائل روز در رابطه با تعمیر و عیب یابی جدیدترین مدل های ماشین لباسشویی AEG و مدل های قدیمی تر، در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ , تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ , تعمیر ماکروفر آاگ , تعمیر ساید آاگ , تعمیر جاروبرقی آاگ الکترولوکس با گارانتی تعویض قطعات و کمتر از یک روز کاری در تهران.هزینه تشخیص عیب رایگان می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG

 

آریا سرویس، نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش aeg در تهران بوده و دارای مجوز از اتحادیه لوازم خانگی می باشد.

نمایندگی تعمیرات آریا سرویس فقط در قبال شماره تلفن های درج شده در سایت مسئول بوده و در قبال افراد سود جو که قصد سوء استفاده از نام آریاسرویس را دارند هیچگونه مسئولیتی ندارد.

 تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ aeg

 

چگونه ماشین لباسشویی آاگ خود را عیب یابی و تعمیرکنیم؟

تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی AEG

این راهنمای کوتاه برای شما مصرف کننده عزیز طراحی شده است تا قبل از اعزام سرویسکار به منزلتان در صورت امکان عیب ماشین لباسشویی آاگ AEG خود را برطرف کنید.

در این مقاله به طرح رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی aeg می پردازیم:

ماشین لباسشویی aeg استارت نمی شود

ماشین لباسشویی aeg نشتی آب دارد

ماشین لباسشویی aeg لباس ها را تمیز نمی شوید

لباس ها درون ماشین لباسشویی aeg نخ کش یا پاره می شوند

درب ماشین لباسشویی aeg در پایان برنامه شستشو باز نمی شود

ماشین لباسشویی aeg بیش از حد آبگیری می کند

ماشین لباسشویی aeg آبگیری نمی کند

ماشین لباسشویی aeg وسط شستشو متوقف می شود.

ماشین لباسشویی aeg صدا می دهد

ماشین لباسشویی aeg لرزش دارد

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG

 اگر ماشین لباسشویی آاگ شما روشن نمی شود یا استارت نمی شود ابتدا از جریان داشتن برق در پریز اطمینان حاصل کنید.دو شاخه ماشین لباسشویی را مستقیماً و بوسیله محافظ برق به پریز وصل کنید و از سه راهی استفاده نکنید.حداقل ولتاژ برق برای روشن کردن ماشین لباسشویی 205 ولت است و ولتاژ 180 ولت قادر به روشن کردن ماشین لباسشویی نیست.

اگر ماشین لباسشویی روشن می شود اما استارت نمی شود از سالم بودن کلید استارت مطمئن شوید، اگر دکمه استارت ماشین لباسشویی شما به داخل فرو رفته یا هر مشکل دیگری دارد با مرکز خدمات آاگ تماس بگیرید.

 

استارت نشدن دستگاه در بیشتر حالات مربوط به ایراد داشتن برد ماشین لباسشویی مربوط می شود.

 نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی AEG

طراحی ماشین لباسشویی آاگ به گونه ای است که بسیار کم صدا هستند ، چنانچه ماشین لباسشویی شما صدا می دهد احتمال دارد که یک شئ مابین دیگ لباسشویی آاگ و آبکش گیر افتاده باشد.قبل از قرار دادن لباس هایتان در ماشین لباسشویی آاگ جیبهای لباس ها را چک کنید.گاهی وجود حتی یک سکه درون جیب شلوار ممکن است هزینه های زیادی برای ماشین لباسشویی آاگ شما به همراه داشته باشد.

اگر لباس هایتان دکمه های شل دارند قبل از قرار دادن آنها در ماشین لباسشویی aeg دکمه ها را محکم کنید.زیپ شلوارها و لباس ها را ببندید و سپس درون ماشین لباسشویی قرار دهید.

اگر بیش از 10 سال از عمر ماشین لباسشویی آاگ aeg  شما می گذرد احتمال خرابی و یا شل شدن یاتاقان ها وجود دارد.هر کدام از قطعات داخل ماشین لباسشویی aeg شل شده باشد می تواند ایجاد سر و صدا کند به همین جهت ماشین لباسشویی آاگ به سرویس سالانه توسط نمایندگی تعمیرات آاگ نیاز دارد.
سایر مشکلاتی که می تواند منجر به تولید سروصدا در ماشین لباسشویی آاگ
aeg شود و نیازمند تعمیرات می باشد می تواند ناشی از گیر کردن شئ در پمپ تخلیه،بلبرینگ های معیوب،کمک فنر و دمپر معیوب و یا معلق، لق بودن کفپوش های کف زمین ، تراز نبودن ماشین لباسشویی و .... باشد.

اگر ماشین لباسشویی آاگ تخلیه نمی کند یا موقع تخلیه سروصدا می کند، در اکثر موارد به پمپ تخلیه و گرفتگی و یا خرابی آن ربط دارد و می بایست توسط تعمیرکار بازدید و سرویس گردد.

ممکن است فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی aeg  توسط اشیاء خارجی مسدود شده باشد و عملیات تخلیه را با مشکل روبرو کرده باشد.

همچنین ممکن است شلنگ تخلیه رسوب و جرم گرفته باشد و فضای کافی برای انتقال آب به فاضلاب را نداشته باشد.

اگر دیگ ماشین لباسشویی aeg شما نمی چرخد یا روی دور تند(خشک کن) نمی رود در ماشین لباسشویی های تسمه ای می تواند مشکل از در رفتن تسمه باشد و در ماشین لباسشویی هایی که به سیستم دایرکت درایو مجهز هستند می تواند مشکل از دایرکت درایو باشد.

دایرکت درایو به معنی انتقال مستقیم حرکت می باشد و به کمک یک برد راه انداز یا درایور ، برق مستقیم DC را به موتور منتقل می کند.راندمان موتورهای دارای دایرکت درایو بیشتر از موتورهای تسمه ای می باشد و لرزش ماشین لباسشویی بسیار کمتر است.

زمانی که ماشین لباسشویی AEG آبگیری نمیکند ابتدا از جاری بودن آب شهر و اتصالات درست لوله های آبگیری ماشین لباسشویی خود اطمینان حاصل کنید.اگر مشکلی وجود نداشت با مرکز خدمات پس از فروش آاگ تماس بگیرید

 

برای افزایش عمر و کاهش تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ خود نکات زیر را رعایت فرمایید:

·       هر 4ماه یکبار فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی خود را تمیز کنید.

·       برای تمیزی و رفع بوی بد و رسوب ماشین لباسشویی aeg خود از جرمگیرهای اصل و باکیفیت (که در نمایندگی تعمیرات آریاسرویس نیز موجود می باشد) استفاده کنید.

·       هر چندماه یکبار 2 فنجان سرکه سفید داخل جاپودری ماشین لباسشویی آاگ خود بریزید و ماشین را بر روی شستشو با آب داغ تنظیم کنید.

·       پس از اتمام کار ماشین لباسشویی آاگ میان درزها و نوار لاستیکی دور درب را با پارچه ای تمیز،خشک نمایید.

·       لباس های کثیف را در طول هفته داخل ماشین لباسشویی aeg خد تلنبار نکنید.

·       درب ماشین لباسشویی آاگ AEG را محکم نبندید تا به میکروسوئیچ درب آسیب نرسد.

·       برای اینکه لباس های تیره و مشکی شما رنگ خود را از دست ندهند آنها را با کوتاهترین دور ماشین لباسشویی بشویید.

·       جاپودری ماشین لباسشویی AEG خود را بیش از حد مجاز پر از پودر نکنید.این کار سبب می شود تا پودر باقی مانده در مخزن در تمامی مراحل شستشو روی البسه ریخته شود و در پایان کار اثر لکه های سفید رنگ پودر روی البسه بماند.

·       در مواقع اضطراری برای رسیدن به کوتاهترین زمان شستشو دکمه speed perfect را فعال کنید.

·       برای صرفه جویی در مصرف برق و آب دکمه Eco perfect را فعال کنید.

·       برای افزایش رطوبت داخل البسه برای راحتی کار اتو کردن و کرک گیری بیشتر Easy-iron را فعال کنید.

·       برای زیاد کردن تعداد دفعات آبکشی Rinse plus را فعال کنید.

 

 

 تعمیر لباسشویی آاگ , تعمیر ماشین لباسشویی aeg , تعمیرات تخصصی آاگ , خدمات پس از فروش aeg , مرکز تعمیرات آاگ , مرکز خدمات پس از فروش aeg , تعمیرگاه مرکزی آاگ , تعمیر لباسشویی aeg در تهران , تعمیرات لوازم خانگی aeg , تعمیر لباسشویی aeg غرب تهران , تعمیر لباسشویی aeg شمال تهران , تعمیر لباسشویی aeg شرق تهران , نمایندگی aeg , نمایندگی آاگ , مرکز پشتیبانی آاگ ,تعمیر برد لباسشویی aeg ,تعمیر قطعات لباسشویی aeg , قطعات فابریک لباسشویی aeg , وبسایت رسمی آاگ aeg , مرکز سرویس لباسشویی آاگ aeg , شرکت خدمات پس از فروش آاگ , دیگ , شفت , تایمر , تسمه , گیربکس , دایرکت درایو , جا پودری , پمپ تخلیه لباسشویی آاگ , کم هزینه , تعمیرات , خدمات , سرویس , لرزش , صدا , برنامه شستشو

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید