چاپ کردن این صفحه

تعمیر یخچال صنعتی مطلب ویژه

آریاسرویس، با سابقه ای طولانی و شبکه ای گسترده در خصوص تعمیرات یخچال و فریزرهای صنعتی،فروشگاهی،مغازه ای و همچنین تعمیر یخچال و فریزرهای برندهای خارجی مانند اوگور (UGUR)،کلیماسان (KLIMASAN) و ... مشغول به ارائه خدمات می باشد.

کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط این نمایندگی انجام می شود شامل گارانتی و ضمانت نامه معتبر می باشند.

اعزام تکنسین متخصص یخچال و فریزر در کمتر از یک روز کاری به منزل شما.

تعمیر یخچال و فریزر صنعتی

تعمیر یخچال ویترینی

 

برای کســـــب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیرات یخچال و فریزر

صنعتی با شماره های 88852571 و88808268 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی یخچال و فریزر های صنعتی:

یخچال به عنوان وسیله ای که برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و دیگر مواد فاسد شدنی اختراع شد از دیر باز تا کنون تغیرات شگرفی را به خود دیده است.سیر روند تکاملی این وسیله پر کاربرد از یخچال های طبیعی-مانند غارها- آغاز شد و سپس به یخچال های دست ساز زیر زمینی و بعد ها یخچال های نفتی و گازی و نهایتاً به یخچال های امروزی که با جریان الکتریسیته کار می کنند ختم شد.

با پیشرفت علم و تکنولوژی و ورود این وسیله ضروری به صنعت، جرقه اولیه طراحی یخچال هایی با ظاهری متفاوت از یخچال های خانگی و در اندازه کوچکتر و در خور مصارف صنعتی زده شد و اولین یخچال های صنعتی پا به عرصه صنعت نهادند.

یخچال های صنعتی و یا یخچال های تجاری در فروشگاه ها ،رستوران ها، کافی شاپ ها، سوپرمارکت ها، هتل ها و موسسات و .... کاربرد دارند.از نظر شکل ظاهری متفاوت از یخچال و فریزرهای خانگی هستند و عمده ترین تفاوت ظاهری آنها قابلیت تبلیغ انحصاری کالا بر روی بدنه و نمایش محصولات داخل آنها بدلیل شیشه ای بودن درب می باشد.

روند تکامل تجهیزات سرماساز صنعتی:

در آغاز پیدایش یخچال ها و فریزرهای صنعتی،این تجهیزات بسیار گران قیمت و از لحاظ اندازه و حجم بسیار بزرگ و حجیم بودند و همچنین کارایی و بازده چندان بالایی نداشتند و حتماً می بایست فردی متخصص از آنها نگهداری می کرد.به همین دلیل استفاده از این تجهیزات به واحدهای بزرگ نظیر مراکز بسته بندی گوشت ، تولید یخ، بستنی سازی ها و .... محدود می شد.

ولی با پیشرفت صنعت و در طی چند دهه امکان تولید تجهیزات سرماساز در ابعاد کوچکتر و با راندمان بالاتر فراهم شد.

 

قطعات مکانیکی تولید سرما در یخچال و فریزر صنعتی:

  1- کمپرسور: مجموعه ای مکانیکی است شامل میل لنگ،پیستون و سوپاپ ،که میل لنگ توسط یک موتور آسنکرون که داخل محفظه کمپرسور قرار دارد می چرخد و در نتیجه پیستون مانند یک تلمبه عمل می کند. با  باز و بسته شدن سوپاپ ها گاز موجود در سیلندر و لوله ها به گردش در می آید. گاز مرتباً از لوله برگشت مکیده شده و با فشار وارد لوله رفت می شود بنابراین گاز مبرد دائماً در حال حرکت می باشد.

روی بدنه کمپرسور معمولا" سه لوله دیده می شود : الف-لوله رفت یا فشار گاز ب- لوله بر گشت یا مکش ج- لوله کور یا لوله مخصوص شارژ گاز .

2-کندانسور(رادیاتور خنک کننده): گاز مبرد در کمپرسور تحت فشار قرار میگیرد و حرارت اطراف کندانسور را به خود جذب می کند واگر این گرما از گاز سلب نشود و یا تعدیل نگردد عمل سرما سازی مختل می شود . به این جهت، گاز تحت فشار قرار گرفته پس از کمپرسور وارد لوله های مارپیچ کندانسور می شود و به علت مجاورت این لوله ها با هوای آزاد گرما از گاز گرفته می شود.

3- فیلتر یا درایر:گاز مبرد پس از عبور از کندانسور رسوب و جرم کندانسور را به خود میگیرد یا ممکن است که گاز دارای اندکی رطوبت باشد،به همین جهت برای عمل سرماسازی باید کاملاً خشک و پاک باشد. به همین منظور پس از رادیاتور از فیلتر(درایر) عبور می کند. درایر دارای دو لوله ارتباطی است که یکی از لوله ها سطح مقطع بزرگتری دارد و در واقع محل اتصال آن به خروجی کندانسور است .

4- اواپراتور (محفظه یخساز ): اواپراتور نیز مانند درایر دو لوله ارتباطی با سایر اجزاء مکانیکی دارد ،لوله ورودی اواپراتور بسیار باریک است ودر واقع نقطه اتصال آن به لوله مویی است. لوله خروجی اواپرایتور سطح مقطع بیشتری دارد و به لوله بر گشت کمپرسور می رسد. و از آنجایی که آلومینیوم در انتقال سرما از توانایی بالایی برخور دار است به طور معمول اواپراتور را از لوله های مارپیچ آلومینیومی می سازند.

5- کاپیلاری تیوب(لوله مویی):به سبب قطر بسیار کمی که داراست لوله مویی نامیده می شود . جایگاه آن بین خروجی فیلتر (درایر)و ورودی اواپراتور است. قطر وطول آن در کیفیت سرمای ایجاد شده بسیار با اهمیت است.

 

 برخی از برندهای معروف و تایید شده یخچال و فریزرهای صنعتی:

 

_کلیماسان KLIMASAN

شرکت کلیماسان یکی از مهم ترین شرکت های تجاری در ترکیه بوده و یخچال و فریزرهای صنعتی کلیماسان نسلی کامل وپیشرفته از تجهیزات سرماساز می باشند.

دفتر مرکزی کلیماسان در کشور ترکیه واقع شده و این کارخانه فعالیت خود را از سال 1915 میلادی آغاز نمود.

Klimasan نامی آشنا برای تولید کنندگان محصولات غذایی و نوشیدنی عمده در اروپا و آسیای شرقی می باشد.

نام تجاری کلیماسان از نام یک رهبر در ترکیه گرفته شده و یکی از بزرگترین تولید کنندگان یخچال های تجاری در ترکیه است.

شعار این شرکت ترکیه ای"ایجاد ارزش برای مشتریان با ارائه تعادل مطلوب از کیفیت و قیمت"می باشد.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

_اوگورUGUR

 

شرکت اوگور ترکیه در سال 1954 با تولید ماشین های بستنی سازی فعالیت خود را آغاز نمود و تا به امروز در زمینه تولید سرد کننده های صنعتی

جزو بزرگترین تولید کننده های جهان می باشد و خدماتش را به بزرگترین مارک های دنیا از قبیل:

 

یونیور،اولکر، نستله،اویان،پینار،پپسی ،کوکا کولا،سینالکو،کارسبرگ، توبرگ،افس،بکس و هینی کن ارائه میدهد.

شرکت اوگور با مدرنترین تکنولوژی تولید تجهیزات سرمایشی صنعتی محصولات و خدمات خود را به 142 کشور دنیا صادر می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 _کینوKINO

صنایع سرد سبوحی با نیم قرن سابقه در زمینه تولید یخچال و فریزرهای صنعتی فعالیت خود را در سال 1342به عنوان

اولین تولید کننده یخچال صنعتی در اصفهان و سومین تولید کننده در ایران با هدف ارائه محصولات با بالاترین کیفیت آغاز نمود.

محصولات کینو از نظر کمیت، کیفیت و قیمت قابل تأمل و رقابت با محصولات مشابه وارداتی بوده و توانسته است

گامی موثر در جهت خودکفایی و صرفه جویی ارزی کشور بردارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بـرای کســــب اطلاعات بیشـتر در خصوص تعمیرات یخچال و فریزر

صنعتی با شماره های 88852571 و88808268 تماس حاصل فرماییـد.

 

تعمیر یخچال صنعتی ، تعمیر فریزر صنعتی ، تعمیر یخچال مغازه ای ، تعمیر فریزر مغازه ای ، تعمیر یخچال فروشگاهی ، تعمیر فریزر فروشگاهی ، تعمیر یخچال کینو ، تعمیر فریزر کینو ، تعمیر یخچال kino ، تعمیر فریزر kino ، تعمیرات یخچال فریزر ، خدمات پس از فروش یخچال فریزر ، تعمیر یخچال اوگور ، تعمیر یخچال ugur ، تعمیر ، تعمیر یخچال صنعتی ، تعمیر یخچال ، تعمیر فریزر ، تعمیر یخچال ویترینی ، تعمیر یخچال ugur ، شارژگاز ، فن ، کمپرسور ، سکاپ ، دانفوس ، قفسه ، درب شیشه ای ، فریزر صندوقی ، تعمیر فوری ، هزینه تعمیرات ،