پرینت

ماشین ظرفشویی روشن نمی شود؟

نوشته شده توسط admin. Posted in News

تعمیر ماشین ظرفشویی

مرکز تعمیر ظرفشویی بوش (bosch)، تعمیر ظرفشویی آاگ (AEG)

مراجعه تکنسین به منزل شما کمتر از 3 ساعت پس از ثبت کار تعمیر ظرفشویی

هزینه تعمیر ظرفشویی مطابق تعرفه و نرخ اتحادیه

گارانتی 12 ماهه تعمیر ماشین ظرفشویی و تعویض قطعات فابریک

ضمانت برگشت وجه در صورت عدم تعمیر ظرفشویی 

مرکز تعمیر ظرفشویی آریاسرویس

آریاسرویس، بهترین و تخصصی ترین نمایندگی تعمیر ظرفشویی با در اختیار داشتن تیم فنی و تخصصی تعمیرات ظرفشویی، سرویس دهی به کلیه نقاط تهران، تعمیرات ماشین ظرفشویی برندهای بوش bosch | آاگ aeg | نف neff | سامسونگ Samsung کلیه خدمات و قطعات به همراه گارانتی یکساله انجام می شود.تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ aeg,تعمیر ماشین ظرفشویی بوش bosch

نمایندگی مجاز aeg

نمایندگی مجاز bosch

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی

هنگامی که ماشین ظرفشویی بوش یا آاگ شما روشن نمی شود و یا اشکال های عمده دیگر مثل پر نکردن آب، خالی نکردن و یا خاموش نشدن را پیدا کرد نگران نباشید، تعمیرات ماشین ظرفشویی توسط خودتان نیز قابل انجام است.مثل همیشه می توانید با خواندن آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی ایرادهای عمده را بدون تماس با یک تعمیرکار حرفه ای برطرف نمایید. به این صورت تعمیر ماشین ظرفشویی برای شما هزینه ای نخواهد داشت.

تعمیر ماشین ظرفشویی

نکته: اگر تصمیم به تعمیر ماشین ظرفشویی خود توسط تعمیرکار را داشتید به هیچ وجه آن را به دست تعمیرکاران متفرقه ندهید زیرا در این چند سال اخیر طرز کار ماشین ظرفشویی های حرفه ای مثل ماشین ظرفشویی های آاگ، ماشین ظرفشویی های بوش و ... بسیار پیشرفته تر و بیشتر با بردهای الکتریکی کار می کنند. به جای آن می توانید با اطمینان تعمیر های خود را به مراکز رسمی مثل نمایندگی آاگ بسپارید تا کار شما تضمین شده باشد.

نکته: قبل از این که تعمیر ماشین ظرفشویی را شروع نمایید مطمئن شوید که آن را از برق خارج و برد کنترل آن خاموش باشد. همچنین فلکه آب را نیز ببندید. همچنین بلافاصله بعد از این که آن را خاموش کردید شروع به تعمیر ظرفشویی نکنید زیرا آبی که درون آن مانده است ممکن است هنوز داغ باشد.

ماشین ظرفشویی روشن نمی شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی

رفع مشکلات ماشین ظرفشویی

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی

نمایندگی AEG

نمایندگی BOSCH

 اگر ماشین ظرفشویی خود را روشن کردید و هیچ عکس العملی از خود نشان نداد احتمالا به خاطر یکی از دلایل زیر است:

مراحل تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی را دنبال نمایید:

1-    مطمئن شوید که از پریز برق مشکلی وجود ندارد. پریزهای برقی که کلید اطمینان دارند ممکن است در وضعیت خاموش مانده باشند. همچنین مطمئن شوید که درون پریز هم همه اتفاقی نیفتاده باشد زیرا ممکن است قطعی از داخل پریز باشد. اگر پریز برق شما از مدل GFCI می باشد بر روی آن یک دکمه reset مشاهده خواهید کرد. آن را فشار دهید تا مدار از داخل تنظیم مجدد گردد(ممکن است به نظر شما این کارها ساده و کسل کننده باشند ولی خیلی از مشکل ها به خاطر پریز برق می باشد و بدون نیاز به تعمیرات ماشین ظرفشویی و حضور تکنسین قابل رفع است. در آخر برای اطمینان بیشتر با یک سیم سیار ماشین ظرفشویی را به یک پریز دیگر متصل نمائید تا مطمئن شوید مشکل از پریز برق نیست.

تعمیر ماشین ظرفشویی BOSCH

2-    صفحه دیجیتال بر روی ماشین ظرفشویی را بررسی کنید. ممکن است این پنل شکسته باشد و یا فیوز آن از داخل سوخته باشد. اگر به نظر مشکل از فیوز می آمد آن را یک بار دربیاورید و دوباره نصب کنید. اگر جواب نداد آن را با یک نمونه سالمش جایگزین نمائید.البته جایگزین کردن آن می بایست توسط نمایندگی مجاز انجام شود.

3-    کلید ها(قفل ها)، تایمر و یا انتخابگر کلید آن را بررسی نمائید. اگر برق در ماشین ظرفشویی شما در جریان است( برد روشن است) ولی ماشین ظرفشویی کار نمی کند، ممکن است مشکل از قفل درب و یا تایمر آن باشد و می توانید تعمیر ماشین ظرفشویی را خودتان انجام دهید. برای این که مشکل قفل درب را حل نمائید می توانید با احتیاط و کمک یک پیچ گوشتی کمی قفل آن را دست کاری کنید و ضامن آن را با پیچ گوشتی نگه دارید( اول آن را خاموش کنید تا خطری برای شما نداشته باشد) . اگر مشکل از تایمر و یا انتخابگر کلید بود بهترین راه تماس با یک تعمیرکار می باشد زیرا اگر دانش کافی ندارید ممکن است به آن صدمه وارد نمائید.پس در این موارد تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به نمایندگی تعمیر ظرفشویی bosch بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی aeg

نکته: اگر تصمیم به تعمیر ماشین ظرفشویی خود توسط تعمیرکار را داشتید به هیچ وجه آن را به دست تعمیرکاران متفرقه ندهید زیرا در این چند سال اخیر طرز کار ماشین ظرفشویی های حرفه ای مثل ماشین ظرفشویی های آاگ، ماشین ظرفشویی های بوش و ... بسیار پیشرفته تر و بیشتر با بردهای الکترونیکی کار می کنند و در نتیجه به تعمیرات تخصصی تری احتیاج پیدا می کنند. به جای آن می توانید با اطمینان تعمیر ماشین ظرفشویی AEG خود را به مراکز رسمی مثل نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش بسپارید تا کار شما تضمین شده باشد.

در صورت نیاز به خدمات و تعمیرات ماشین ظرفشویی با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید:

88808268    -    88852572   -   88852571

 

چرا آریاسرویس؟

* ارائه تعمیرات و خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن (کمتر از 3 ساعت بعد از ثبت کار تعمیراتی)

* برگزاری کلاس های تکریم مشتری برای تعمیرکاران مرکز

* تضمین برگشت وجه پرداختی در صورت عدم تعمیر ظرفشویی

* تحویل داغی قطعه تعویض شده در صورت درخواست مشتری

* آگاه نمودن مشتری از کلیه مراحل کار تعمیر ظرفشویی توسط کد اشتراک

* انجام مشاوره قبل از تعمیر ظرفشویی و ارائه نکات مهم در حفظ و نگهداری دستگاه

* ارائه کد تخفیف برای مشتریان جهت بهره مندی از خدمات در سرویس های آتی

* تعمیر ظرفشویی کمتر از 2 ساعت در منزل شما و یا حمل دستگاه به تعمیرگاه مرکزی آریاسرویس در صورت تمایل مشتری

* تعویض قطعات فابریک ظرفشویی با گارانتی یکساله صورت می گیرد


مطالب مرتبط :

تعمیر ماشین ظرفشویی

شوینده های ماشین ظرفشویی

 نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی

 چرا ظرفشویی خوب نمی شوید؟

 راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

 ارورهای ظرفشویی بوشBOSCH 

 نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی بوش (BOSCH)

تعمیر ظرفشویی آاگ (AEG)

 

 تعمیر ماشین ظرفشویی , تعمیر ظرفشویی , عیب یابی ماشین ظرفشویی , خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی , مشکلات ماشین ظرفشویی , تعمیر ظرفشویی آاگ aeg, تعمیر ظرفشویی آ.ا.گ AEG , تعمیر ظرفشویی الکترولوکسelectrolux , تعمیر ظرفشویی بوش bosch ، تعمیر ظرفشویی سامسونگ samsung , تعمیر ظرفشویی نف NEFF ، تعمیر ظرفشویی الجی LG , تعمیر ظرفشویی مجیک , تعمیر ظرفشویی مدیا ، تعمیر ظرفشویی ایندزیت indesit , تعمیرات ماشین ظرفشویی , تعمیرات تخصصی ظرفشویی , تعمیر ظرفشویی در منزل , تعمیر ظرفشویی تهران , مناطق تهران , تعمیرات , کم هزینه , بهترین , سریع , اعزام , تکنسین , ماشین ظرفشویی , تعمیر , تخصصی , قطعات , فابریک , هزینه , گارانتی , علت , نحوه , قرص ظرفشویی , قرص فایری fairy , قرص فینیش finish , نمک ماشین ظرفشویی , جرمگیر ظرفشویی بوش , جرمگیر ظرفشویی آاگ , نحوه , پودر , نمک , قرص , شوینده , جرمگیر , تایمر ظرفشویی بوش , تایمر ظرفشویی آاگ , پمپ تخلیه , درین پمپ , کمک , هیدرواستات , میکروسوئیچ , خرابی , تعمیر , عیب , تعویض , تعویض قطعات , قطعات یدکی ,

پرینت

تعمیر یخچال و فریزر ugur

نوشته شده توسط admin. Posted in News

تعمیر یخچال و فریزر اوگور


 
این مرکز تا بحال به بیش از ده ها هزار یخچال و فریزر فروشگاهی اوگور(UGUR) خدمات داده است و سابقه خوبی از خود به جای گذاشته است. همچنین تکنسین های این مجموعه دارای گواهی فنی در رابطه با تعمیرات یخچال های صنعتی هستند.

شرکت اوگور ترکیه (با نام ترکیه ای اغور سوتما) از سال 1954 با ساخت ماشین بستنی سازی فعالیت خود را کلید زد و امروز در عرصه تولید سرد کننده های صنعتی از نام آوران ترین و قابل اعتمادترین برندها می باشد.

یخچال ها و فریزرهای صنعتی اوگور با طراحی ویژه و قدرتمند و کیفیت فوق العاده بدنه و قطعات یدکی در دو دهه اخیر یکه تاز و پرچم دار تجهیزات سرماساز فروشگاهی و صنعتی بوده است.

تعمیر یخچال و فریزر اوگور (ugur)

تعمیر یخچال فریزر اوگور

 
تعمیر یخچال فروشگاهی ugur | تعمیر یخچال صنعتی | تعمیر یخچال و فریزر اوگور | مرکز تعمیرات اوگور (ugur)

آریا سرویس ، نمایندگی تعمیر و نگهداری یخچال و فریزرهای ترکیه ای اوگور (UGUR) در تهران ، با 20 سال سابقه مفید در عرصه تعمیرات یخچال های صنعتی و دارای مجوز رسمی تعمیرات اوگور (UGUR) از اتحادیه محترم می باشد.

تعمیرات و سرویس های دوره ای یخچال و فریزرهای اوگور توسط تکنسین های مجرب و دوره دیده در کوتاه ترین زمان پس از تماس شما، با ضمانت نامه معتبر شرکتی انجام می پذیرد.

مرکز تعمیرات اوگور (ugur)

آریاسرویس، اولین شرکت تعمیراتی دارای دپوی یخچال و فریزرهای صنعتی بوده و همواره آماده عقد قرارداد با شرکت های تولید کننده یخچال و فریزرهای صنعتی می باشد.

اعزام تعمیرکار متخصص برند اوگور در زمان کوتاه و انجام تعمیرات در حضور مشتری و یا حمل دستگاه به تعمیرگاه مرکزی آریاسرویس جهت تعمیرات.

تعمیر یخچال و فریزر اوگور (ugur)

تعمیر یخچال فریزر اوگور

کلیه تعمیرات و سرویس های یخچال و فریزرهای اوگور با گارانتی و فاکتور معتبر انجام می پذیرد.

در صورت حمل دستگاه شما به تعمیرگاه مرکزی شرکت، تعمیرات ظرف 12 الی 24 ساعت کاری انجام خواهد شد.

هزینه های تعمیرات مطابق با نرخ اتحادیه می باشد.

قطعات مصرفی یخچال و فریزرهای ugur بصورت اورجینال تهیه می گردند و کلیه تعویض قطعات همراه با گارانتی انجام می شوند.

تعمیر یخچال فریزر اوگور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

مطالب مرتبط :

علت برفک زدن یخچال چیست؟

 علت خنک نکردن اواپراتور چیست؟

 علت برق داشتن بدنه یخچال چیست؟

 راهنمای نصب و راه اندازی یخچال فریزر

 نمایندگی رسمی کینو در تهران

 تعمیر یخچال و فریزر صنعتی

 تعمیر یخچال فریزر بوش (BOSCH)


تعمیر یخچال و فریزر اوگور (ugur) ، تعمیر یخچال اوگور ، تعمیر فریزر اوگور ، تعمیر یخچال صنعتی ، تعمیر یخچال فروشگاهی ugur ، نمایندگی تعمیرات اوگور ، نمایندگی تعمیرات ugur ، خدمات پس از فروش ugur ، تعمیر یخچال فریزر ugur ، تعمیرگاه مرکزی اوگور ، تعمیرگاه یخچال اوگور ، تعمیرگاه مرکزی ugur ، دفتر تعمیرات اوگور ، دفتر خدمات ugur ، تعمیرگاه مجاز مرکزی اوگور ، تعمیرات یخچال اوگور ، تعمیرات یخچال ugur ، تعمیر تخصصی یخچال صنعتی ، تعمیرات ، نمایندگی ugur ،

 

پرینت

تعمیر یخچال فریزر و ساید GE

نوشته شده توسط admin. Posted in News

تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک

 

 

تعمیر یخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک، تعمیر ساید بای ساید GE، نمایندگی تعمیرات ساید GE، تعمیر یخچال فریزر و ساید general electric، این مجموعه نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک بوده و با سابقه ای درخشان و تیم فنی و تخصصی، در راستای کسب رضایت مشتریان و ارائه خدمات برتر در حوزه تعمیرات یخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک می باشد.

تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک

چرا جنرال الکتریک بهترین یخچال فریزر می باشد؟

GE یک نام آشنا و شناخته شده و مورد اعتماد در صنعت الکترونیک و لوازم خانگی می باشد و کمتر کسی است که آوازه یخچال فریزر و ساید بای ساید قدرتمند جنرال الکتریک به گوشش نخورده باشد.

یخچال فریزر و ساید آمریکایی جنرال الکتریک (General Electric) با طراحی کلاسیک و ظاهری قابل اطمینان مورد توجه همه کشورهای جهان بوده و به جرات می توان گفت انتخاب اول هر مصرف کننده (البته اگر از قیمت بالای ساید جنرال چشم پوشی کنیم!) فقط یخچال فریزر و ساید GE می باشد.

ساید GE با حداکثر ظرفیت ذخیره سازی مواد غذایی، قابل تنظیم بودن ارتفاع طبقه ها، سیستم پر کردن خودکار (Autofill) ، فیلترهای داخل بدنه ، سیستم آبمیوه ساز ، با کیفیت بودن قفسه های پایین ساید، سنسورهای هوشمند ، سیستم تصفیه آب پیشرفته و کارایی منحصر بفرد به عنوان برترین ساید موجود در بازار لوازم خانگی جهانی می باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک (general electric)

ساید بای ساید و یخچال فریزر جنرال الکتریک با توجه به قیمت بالایی که دارند، در صورت نیاز به خدمات و تعمیرات، حتماً می بایست توسط تکنسین متخصص و آشنا به سازوکار یخچال فریزر و ساید GE تعمیر گردند.آریا سرویس تعمیرگاه تخصصی یخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک می باشد و همشهریان عزیز جهت بهره مندی از تعمیرات همراه با ضمانت فقط با شماره تلفن های درج شده در سایت و یا 88852572 تماس حاصل فرمایند.

سیستم پر کردن خودکار یا Autofill ساید GE چیست؟

بااستفاده از سنسورهای متعدد به طور خودکار بطری و یا ظرف را پر میکند و زمانی که ظرف 90% پر شد سنسور بصورت اتومات خاموش می شود.

سیستم تصفیه آب پیشرفته:

فیلتر های ساید جنرال با قدرت فیلترینگ 98% املاح و مواد معدنی موجود در آب و یخ را تصفیه می کنند.

فیلتر های قابل تعویض MWF و PRWFE پر قدرت ترین فیلترهای تصفیه هستند که قابلیت فیلترینگ 5 نوع از املاح را دارا هستند.

حقوق مشتری در مجموعه آریاسرویس

 

در ابتدای امر، یک کد اشتراک برای مشتری ارسال می گردد تا مشتری بتواند در هر مرحله ای با کمک کد اشتراک خود از تمامی مراحل کار تعمیر یخچال فریزر خود مطلع شود.

 

رضایت مندی مشتری بر هر موضوعی ارجحیت داشته و در صورت کوچک ترین عدم رضایت مشتری کل هزینه تعمیر یخچال فریزر مسترد می گردد.

 

قطعات داغی مربوط به تعمیر یخچال فریزر، در صورت درخواست مشتری به وی تحویل داده می شود.

 

مشتری حق دارد که قبل از تعمیر یخچال فریزر از کل هزینه تعمیرات و هزینه قطعات فابریک مطلع شود.

 

مشتری حق دارد که بداند چه نوع خدماتی و با چند ماه ضمانت برای وی انجام می پذیرد.

 

مشتری حق دارد که در هر مرحله ای از تعمیر یخچال فریزر از انجام تعمیرات منصرف شده و تعمیر یخچال فریزر خود را لغو نماید.

 

مشتری حق دارد تا سوال بپرسد تا بهترین تصمیم را در مورد تعمیر یخچال فریزر خود بداند.

 

مشتری حق دارد تا در پایان کار از تعمیرکار درخواست فاکتور معتبر و رسمی نماید.

مشتری حق دارد که در صورت مشاهده هر گونه مشکلی پس از تعمیر یخچال فریزر خود، فوراً با مرکز خدمات تماس بگیرد.

 

مطالب مرتبط:

فیلتر ساید بای ساید چیست؟

علت برفک زدن یخچال چیست؟

دلیل خنک نکردن اواپراتور چیست؟

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر

علت برق داشتن بدنه یخچال چیست؟

نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی یخچال و فریزرهای کینوKINO

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید

 

تعمیر یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر ساید ، نمایندگی جنرال الکتریک ، تعمیر یخچال فریزر ، تعمیر یخچال جنرال الکتریک ، تعمیر ساید جنرال الکتریک ، تعمیر ساید general electric ، تعمیر ساید GE ، تعمیر ساید جنرال ، تعمیرات general electric ، تعمیرگاه مرکزی GE ، تعمیر ساید ، خدمات پس از فروش GE ، تعمیرگاه مرکزی ge ، نمایندگی جنرال الکتریک در تهران ، نمایندگی GE ، سرویس یخچال فریزر GE ، تعمیر ساید پروفایل ، تعمیر ساید GE

 


تعمیر یخچال فریزر، تعمیر ساید، تعمیر یخچال، تعمیر فریزر، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر، تعمیرگاه مجاز مرکزی، تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک، تعمیر یخچال فریزر GE، تعمیر یخخچال فریزر general electric، تعمیر ساید جنرال الکتریک، تعمیر ساید GE، تعمیر ساید بای ساید ge، تعمیر ساید بوش، تعمیر ساید bosch، تعمیر ساید بای ساید بوش، تعمیر ساید بای ساید bosch، تعمیر یخچال بوش، تعمیر یخچال bosch، تعمیر فریزر بوش، تعمیر فریزر bosch، تعمیر یخچال فریزر سامسونگ، تعمیر یخچال فریزر samsung، تعمیر ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر ساید بای ساید samsung، تعمیر ساید سامسونگ، تعمیر ساید samsung، تعمیر یخچال سامسونگ، تعمیر یخچال samsung، تعمیر فریزر سامسونگ، تعمیر فریزر samsung، تعمیر یخچال فریزر نف، تعمیر یخچال فریزر NEFF، تعمیر یخچال فریزر توکار نف، تعمیر ساید بای ساید نف، تعمیر ساید بای ساید neff، تعمیر ساید نف، تعمیر ساید neff، تعمیر ساید توکار، تعمیر یخچال فریزر آاگ، تعمیر یخچال فریزر آ ای جی، تعمیر یخچال فریزر AEG، تعمیر ساید بای ساید آاگ، تعمیر ساید بای ساید aeg، تعمیر ساید آاگ، تعمیر ساید aeg، تعمیر انواع یخچال فریزر، نمایندگی جنرال الکتریک، نمایندگس general electric، نمایندگی ge، نمایندگی ge در تهران، نمایندگی مرکزی جنرال الکتریک، نمایندگی بوش، نمایندگی bosch، نمایندگی اصلی بوش، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر، تعمیر یخچال و فریزر، تعمیر یخچال دوقلو، تعمیر یخچال و فریزر صنعتی، تعمیر یخچال اوگور، تعمیر فریزر اوگور، تعمیر یخچال ugur، نمایندگی اوگور، نمایندگی ugur، تعمیر یخچال کینو، تعمیر یخچال فروشگاهی، تعمیر یخچال مغازه ای، تعویض کمپرسور یخچال، تعویض موتور یخچال فریزر، فن، کمپرسور، برد، سرویس یخچال فریزر، هزینه تعمیر یخچال فریزر

پرینت

شماره تلفن ها

نوشته شده توسط admin. Posted in News

آریا سرویس - تماس با ما

شرکت آریا سرویس با 20سال سابقه در خدماتآریا سرویس - تماس با ما

پس از فروش لوازم خانگی، مشغول فعالیت می باشد.با توجه به تعدد شرکت های غیرمجاز با نام آریا سرویس،از کلیه همشهریان محترم تقاضا داریم برای دریافت خدمات تنها با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

آریاسرویس،هیچ مسئولیتی در قبال نمایندگان و تعمیرکاران غیرمجاز ندارد.

 

تلفن های مرکز سرویس

 

  44206804 - 77570104 - 88947923 - 88664842 - 88664843 - 88209206 - 88209207 - 88592273 - 88592274 - 88592275

 

پاسخگویی 24 ساعته : 09337724288

 
فکس: 88925880

 
مشاوره شهرستان ها: 9099070314

 
مشاوره تهران: 9092301956

پرینت

درباره آریاسرویس

نوشته شده توسط admin. Posted in News

 

آریا سرویس - درباره ما

آریا سرویس

 

آریاسرویس, نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی و صنعتی با 20 سال سابقه درخشان در خصوص تعمیر لوازم خانگی برقی در تهران بوده و با داشتن تیم فنی و تخصصی قوی در حوزه تعمیر ماشین لباسشویی ، تعمیر ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال فریزر ، تعمیر ساید ، تعمیر ماکروفر ، تعمیر جاروبرقی و همچنین نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزرهای ویترینی و فروشگاهی در خدمت مشتریان عزیز تهرانی می باشد.

 

"مشتری مداری"بزرگترین شعار و رسالت آریاسرویس بوده و این مجموعه درخواست و رضایت مشتری را بر هر امر دیگری مقدم می شمارد.

 

برخی از خدمات ارائه شونده توسط آریا سرویس:

 

 • انجام مشاوره قبل از تعمیرات لوازم خانگی و صنعتی
 • ارسال کد پیگیری برای مشتری جهت اطلاع مشتری از روند تعمیرات لوازم خانگی و صنعتی
 • خدمات ویژه برای مشتریان قبلی شرکت
 • ارائه فاکتور معتبر و سربرگ دار مربوط به برند دستگاه
 • ارائه گارانتی معتبر دو ساله آریاسرویس
 • ارائه ضمانت یکساله تعویض قطعات و تعمیرات لوازم خانگی و صنعتی
 • قطعات و لوازم یدکی اورجینال و فابریک
 • تضمین برگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری و درست نشدن دستگاه
 • حفظ و نگهداری و سرویس دوره ای از مجموعه برودتی فروشگاه ها و سازمان ها

 

پرینت

تراز کردن ماشین لباسشویی

نوشته شده توسط admin. Posted in News

 

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی


نحوه تراز کردن ماشین لباسشویی

نمایندگی مجاز و تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی در تهران. آریاسرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی با گارانتی تعویض قطعات و ضمانت نامه معتبر تعمیرات می باشد.کلیه خدمات و تعمیرات ظرف مدت یک روز کاری انجام می شوند.قطعات فابریک و اورجینال ماشین لباسشویی AEG ، BOSCH ، Indesit ، Ariston ، Zanussi ، NEFF ، Samsung در این نمایندگی موجود می باشد.

20 سال سابقه تعمیرات ماشین لباسشویی

گارانتی و ضمانت نامه معتبر

اعزام سرویسکار به کلیه نقاط تهران

کلیه هزینه تعمیرات مطابق  قیمت های اتحادیه می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی


 

علت اصلی لرزش ماشین لباسشویی مشکل تراز نبودن پایه های ماشین لباسشویی است.هنگامی که سرویسکار از نمایندگی مجاز برای نصب ماشین لباسشویی به منزل شما مراجعه می کند تمامی موارد را چک می کند و ماشین لباسشویی شما را تراز می کند.

تعمیر ماشین لباسشویی bosch
تعمیر ماشین لباسشویی AEG
تعمیر ماشین لباسشویی ariston   
تعمیر ماشین لباسشویی indesit
تعمیر ماشین لباسشویی zanussi
تعمیر ماشین لباسشویی NEFF
          

 

علت اصلی لرزش های شدید ماشین لباسشویی چیست؟

هنگام چرخش دیگ ماشین لباسشویی، البسه بطور ناهماهنگ درون دیگ به اطراف ریخته می شوند و علت اصلی تکان خوردن دیگ ماشین لباسشویی همین عدم تعادل بار است.

اگر ماشین لباسشویی خود را به تازگی نصب کرده اید و لرزش دارد، احتمال دارد که پیچ و مهره های حمل و نقل دستگاه را باز نکرده باشید.

پشت ماشین لباسشویی خود را مشاهده کنید، اگر پیچ و مهره های ترنسلیت باز نشده اند ، آنها را باز کنید و برای حمل و نقل های آینده نزد خود نگه دارید.

تعمیر ماشین لباسشویی

این پیچ و مهره ها جهت امنیت دستگاه هنگام جابجایی و حمل و نقل است.

نکته: اگر پیچ و مهره ها از پشت ماشین لباسشویی برداشته نشوند، دیگ ماشین لباسشویی حرکت عمودی و ارتجاعی و حالت کمک فنری جهت جذب لرزش ها را نخواهند داشت.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی

1- سعی کنید کمی به ماشین لباسشویی شیب بدهید و آن را کمی کج کنید(بطوریکه ماشین لباسشویی بر روی یک پایه عقب و یک پایه جلو قرار بگیرد). اگر ماشین لباسشویی تکان می خورد پایه های ماشین لباسشویی تراز نیست.اگر مدت زیادی از نصب ماشین لباسشویی می گذرد این تراز نبودن می تواند به علت خوردگی و آسیب دیدگی آنها باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی

2- مقابل ماشین لباسشویی زانو بزنید و کف دست هایتان را روی بدنه ماشین قرار دهید و ماشین لباسشویی را به گوشه ای که به نظر می رسد شناور باشد و یا روی زمین قرار نگرفته باشد هل بدهید. اگر ماشین لباسشویی تراز نیست و تکان می خورد، پایه های تراز را تنظیم کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی

3- برای تراز کردن پایه های ماشین لباسشویی از یک انبردست کمک بگیرید، اگر پایه ها بلند هستند، پیچ های تراز را در جهت ساعتگرد بچرخانید.می توانید کمی روغن روان کننده روی پیچ ها اسپری کنید تا چرخش راحت تر صورت بگیرد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

4- اگر پیچ های تراز هرز شده اند یا قابل استفاده نیستند از یک تکه سرامیک ، چوب ، سنگ و ... استفاده کنید و آن را زیر پایه ماشین لباسشویی قرار دهید.

 تعمیر ماشین لباسشویی


اگر مدت زمان زیادی از نصب لباسشویی شما گذشته و ماشین لرزش دارد :

 تعمیرات لباسشویی بوش | تعمیرات لباسشویی آاگ | تعمیر لباسشویی

 • از صاف و مسطح بودن کف زمین اطمینان حاصل کنید.کاشی ها و سرامیک های لق سبب ایجاد لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی می شوند.

 • ماشین لباسشویی دارای 2 کمک فنر در بالای دیگ است و برای محدود کردن تکان های دیگ کاربرد دارند.کمک فنر ضعیف یا آسیب دیده باعث می شود ماشین لباسشویی به لرزش بیفتد.

 • زمانی که البسه ناهموار داخل دیگ ریخته می شود(مثلاً ملحفه و روبالشتی و تی شرت را بصورت همزمان)حرکات دیگ لباسشویی نا هماهنگ خواهد بود.

 • اضافه بودن بار ماشین لباسشویی منجر به تکان خوردن و ناموزون بودن حرکات دیگ می شود.
  به استانداردهایی که توسط کارخانه سازنده تعیین شده توجه فرمایید و بیش از آن لباس داخل ماشین نریزید.

 • میزان البسه داخل دیگ باید به اندازه ای باشد که یک وجب از بالای دیگ خالی بماند.

 • البسه کشی ، نخی و پلاستیکی را همزمان با هم داخل ماشین نریزید.

 • البسه ریز و درشت را بصورت جداگانه درون ماشین بریزید.

مطالب مرتبط:

تعمیر لباسشویی بوش (BOSCH)

تعمیر لباسشویی آاگ (AEG)

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی

انتخاب ماشین لباسشویی مناسب

باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی تخلیه نمی کند

ماشین لباسشویی آبریزش دارد

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ aeg

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش bosch

راهنمای عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش (BOSCH)

مزایای لباسشویی بوش

راهنمای استفاده از لباسشویی بوش

ارورهای ماشین لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش

راهنمای انتخاب ماشین لباسشویی

 

 

 تعمیر ماشین لباسشویی ، تعمیر لباسشویی ، تعمیرات لباسشویی ، تعمیر لباسشویی bosch ، تعمیر لباسشویی aeg ، تعمیر لباسشویی samsung ، تعمیر لباسشویی LG ، تعمیر لباسیشویی indesit ، تعمیر لباسشویی ariston ، تعمیرات لباسشویی ، تعمیرات ماشین لباسشویی ، تعمیر ماشین لباسشوئی ، عیب یابی لباسشویی ، نحوه تعمیر لباسشویی ، علت لرزش لباسشویی ، رفع عیب ، مشکل لرزش لباسشویی ، لرزش ، لباسشویی ، تعمیر ، تعمیرات ، خدمات ، سرویس ،

پرینت

رفع بوی بد ماشین ظرفشویی

نوشته شده توسط admin. Posted in News

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی


تعمیر ظرفشویی، تعمیرگاه مجاز مرکزی، نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی در تهران

                 نمایندگی تعمیر ظرفشوییتعمیر ظرفشویی بوش، تعمیرات ظرفشویی، تعمیر ظرفشویی آاگ

20 سال سابقه درخشان در زمینه عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی

              گارانتی تعویض قطعات ماشین ظرفشویی تعمیر ظرفشویی، تعمیرات ظرفشویی در تهران، تعمیر ماشین

                تعمیر ماشین ظرفشویی و لباسشویی

عیب یابی ماشین ظرفشویی، رفع مشکل ماشین ظرفشویی، جرمگیری ماشین ظرفشویی


تعمیر ظرفشویی، تعمیرات ماشین ظرفشویی، سرویس ظرفشویی، تعمیرگاه رسمی بوش، نمایندگی بوش، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی

تعمیرگاه تخصصی ماشین ظرفشویی، تعمیر ظرفشویی توکار، تعمیر ظرفشویی رومیزی، تعمیر ظرفشویی نف، تعمیر لباسشویی و تعمیر ظرفشویی

 

تعمیر ماشین ظرفشویی|تعمیر ظرفشویی BOSCH| تعمیر ظرفشویی AEG | تعمیر ظرفشویی NEFF

تعمیر ظرفشویی کلیه مناطق تهران

تعمیر ظرفشویی کمتر از 3 ساعت کاری

فاکتور رسمی و معتبر تعمیر ظرفشویی و لباسشویی


 سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی:

ماشین ظرفشویی به علت سروکار داشتن با آب بسیار داغ و خرده های مواد غذایی چرب و مجاورت با آب داغ و روغن در فواصل زمانی کوتاه به سرویس های دوره ای و تعمیرات احتیاج پیدا می کند. با رعایت برخی نکات پیش پا افتاده و جزیی می توان تا حد زیادی تعمیر ماشین ظرفشویی و همچنین هزینه های بالای تعمیر ظرفشویی را کاهش داد.

تعمیر ظرفشویی، تعمیرات تخصصی ظرفشویی، تعمیرگاه مرکزی بوش، تعمیرگاه مرکزی آاگ

این سرویس های دوره ای شامل استفاده از جرمگیرهای مرغوب و با کیفیت ، استفاده از بوگیر ماشین ظرفشویی ، استفاده از قرص های اورجینال ماشین ظرفشویی ، استفاده از نمک ماشین ظرفشویی ، چیدن ظروف در جایگاه مربوط به خود ، باز کردن و جرمگیری کردن بازوهای آبپاش ، باز کردن و تمیز کردن محفظه تخلیه و ... می باشد.

در اکثر موارد مصرف کنندگان ماشین ظرفشویی از بوی بد دستگاه خود شکایت دارند ،در این مقاله نحوه از بین بردن بوی بد ماشین ظرفشویی برای شما آورده شده است:

نحوه تعمیرات ماشین ظرفشویی

اگر معمولا بعد از یک دور شست و شو از ماشین ظرفشویی خود بوی بدی احساس کردید، هرگز از سفید کننده هایی مثل وایتکس برای رفع بوی بد آن استفاده نکنید. زیرا این کار هم باعث از بین رفتن بخش هایی از فلز آن می شود هم مشکل اصلی را حل نمی کند و خرابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را نیز افزایش می دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی

در تعمیر ماشین ظرفشویی این مشکل یکی از متداول ترین مشکل ها است و جای نگرانی نیست .این حتی ربطی به اصل یا تقلبی بودن ماشین ظرفشویی شما هم ندارد. این مشکل حتی برای ماشین ظرفشویی هایی که از نمایندگی های آاگ و بوش می خرید هم ممکن است بیفتد.

در واقع این بوی بد به خاطر باکتری هایی است که توسط بقایای مواد غذایی در گوشه ها و فیلتر های ظرفشویی گیر کرده است .

نحوه تعمیرات ماشین ظرفشویی و پیشگیری از تعمیرات ماشین ظرفشویی!

 می توانید تمیز کردن آن را شروع کنید:


رفع بوی بد ماشین ظرفشویی

1- در ابتدا تیوپ زیر ماشین ظرفشویی را باز نموده مثل تصویر زیر آن را تمیز کنید(همیشه قبل از تعمیر ماشین ظرفشویی این مرحله را انجام دهید... ممکن است خیلی از مشکلات به خاطر همین بخش باشد)

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی

 تعمیرات ماشین ظرفشویی و لباسشویی