پرینت

انتخاب لباسشویی مناسب

Posted in News

پیش از خرید ماشین لباسشویی به موارد زیر توجه فرمایید:

 


مدل های مختلف و فریبنده ماشین های لباسشویی دیجیتال موجود در بازار ذهن کاربر را از نکات بسیار مهمی مانند گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر،برچسب انرژی وسایر قابلیت های ماشین لباسشویی منحرف می کنند.

قبل از توجه به برند و ظاهر ماشین لباسشویی مورد نظر خود این نکات را بسنجید:

*به وجود علامت استاندارد ایمنی و برچسب مصرف انرژی دقت نمایید.توان مصرفی ماشین لباسشویی به طور متوسط حدود 5/1تا 2کیلووات در ساعت است که بیشتر این توان برای گرم کردن آب بکار می رود.بنابراین اگر از ماشین هایی با تغذیه آب گرم استفاده شود و یا در موارد غیر ضروری از درجه شست و شو با آب سرد ماشین لباسشویی بیشتر استفاده کنیم تا حدود زیادی در مصرف آب صرفه جویی می شود.

 

*انتخاب محل مناسب برای قرار گرفتن ماشین لباسشویی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.ماشین های درب از جلو معمولا فضای بیشتری اشغال میکنند اما مزیتی که دارند این است که از فضای روی ماشین نیز می توان استفاده نمود.از قرار دادن ماشین لباسشویی در فضاهای کوچک مانند حمام خودداری کنید.ماشین لباس شویی باید در یک محیط باز مثل آشپزخانه قرار گیرد تا بتوان بعد از اتمام کار، قدری پنجره را باز گذاشت تا هوا و بخار متصاعد شده از آن خارج شود و امکان رشد قارچ ها و کپک ها از بین برود.

 

*باید توجه داشت که ماشین لباسشویی چه امکاناتی برای شست و شو به شما می دهد.قابلیت شست و شو با آب سرد یا درجه حرارت پایین ،امکان تعیین تعداد دور آبکشی در دقیقه و ...از جمله امکانات مفیدی هستند که میتوانند در کاهش مصرف برق بسیار موثر باشد.

 

*ماشین هایی با محور افقی کمتر از ماشین های با محور عمودی آب مصرف می کنند.بعضی از انواع ماشین های لباسشویی با محور افقی فقط به اندازه یک سوم سایر ماشین ها آب مصرف می کنند .لذا از میزان مصرف آب دستگاه نیز اطمینان حاصل نمایید،کارایی شست و شو در ماشین های محور افقی نیز بیشتر است.

 

*بطور میانگین عمر یک ماشین لباسشویی000 10برآورد شده است که با استفاده بهینه و رعایت اصول صرفه جویی و استفاده کمتر (به طور متوسط 2 بار در هفته)می توان حداقل 10 سال کار با خرابی کم از آن انتظار داشت.

 

در صورتی که نیــاز به کسـب راهنــمایی در خصـوص تعمیرات ماشین لباسشویی دارید،همکــاران ما در بخــش پشتیبانی آماده پاسخگویی به شـما همشهریان عزیز می باشند.

 

مطالب مرتبط:

-تاریخچه پیدایش ماشین لباسشویی

-راه اندازی ماشین لباسشویی

-تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی

-نحوه باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی

-تعمیر لباسشویی بوش

-ارور ماشین لباسشویی بوش

-راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش

-پمپ تخلیه لباسشویی آاگ AEG

 

 تعمیر ماشین لباسشویی ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH ، تعمیر لباسشویی آاگ AEG ، عیب یابی ماشین لباسشویی ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران ، نمایندگیbosch ، نمایندگی AEG ، نگهداری از ماشین لباسشویی ، نکات تعمیری ماشین لباسشویی ، خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ، تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی

 

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید