پرینت

انتخاب لباسشویی مناسب

Posted in News

نمایندگی تعیمر ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

 


تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیرگاه مرکزی بوش، آاگ، خدمات پس از فروش، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی کمتر از یک روز کاری در منزل شما.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی مطابق تعرفه اتحادیه، گارانتی تعویض قطعات ماشین لباسشویی، تعمیر برد، تعویض برد، تعویض پمپ تخلیه، تعویض نوار دور درب لباسشویی، تعویض دیگ لباسشویی و کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی همراه با تضمین برگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری،

قطعات یدکی فابریک و اورجینال ماشین لباسشویی بوش، آاگ، ایندزیت، آریستون، نف، زانوسی، سامسونگ، الجی و ....

تعمیر ماشین لباسشویی در اسرع وقت در منزل شما.

 


بهترین ماشین لباسشویی کدام است؟

پیش از انتخاب ماشین لباسشویی بهتر است که شرکت های گارانتی دهنده رسمی را بشناسید و این نکته را بدانید که مهم ترین نکات انتخاب یک ماشین لباسشویی شرکت گارانتی دهنده آن می باشد نه صرفاً رنگ و ظاهر فریبانه دستگاه!

تعمیرات ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی در کلیه مناطق تهران

BOSCH | AEG | General Electric

آریاسرویس,با سالیان طولانی تجربه در خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی با افتخار مدعی یکی از بهترین نمایندگان تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران بوده و خاطره ای خوب از تعمیرات لباسشویی در ذهن مشتریان عزیز بر جای گذاشته است.کلیه تعمیرات لباسشویی و تعویض قطعات فابریک در این نمایندگی با گارانتی یکساله عرضه می شوند.

 

آریاسرویس,تنها نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی در تهران بوده و از مشتریان عزیز خواهشمند است در صورت نیاز به خدمات به تعمیرکاران غیرمجاز که قصد سوءاستفاده از نام آریاسرویس را دارند اعتماد نکنند و تنها با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایند.

 تعمیر ماشین لباسشویی

پیش از خرید ماشین لباسشویی به موارد زیر توجه فرمایید:

مدل های مختلف و فریبنده ماشین های لباسشویی دیجیتال موجود در بازار ذهن کاربر را از نکات بسیار مهمی مانند گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر،برچسب انرژی وسایر قابلیت های ماشین لباسشویی منحرف می کنند.

قبل از توجه به برند و ظاهر ماشین لباسشویی مورد نظر خود این نکات را بسنجید:

*به وجود علامت استاندارد ایمنی و برچسب مصرف انرژی دقت نمایید.توان مصرفی ماشین لباسشویی به طور متوسط حدود 5/1تا 2کیلووات در ساعت است که بیشتر این توان برای گرم کردن آب بکار می رود.بنابراین اگر از ماشین هایی با تغذیه آب گرم استفاده شود و یا در موارد غیر ضروری از درجه شست و شو با آب سرد ماشین لباسشویی بیشتر استفاده کنیم تا حدود زیادی در مصرف آب صرفه جویی می شود.

 

*انتخاب محل مناسب برای قرار گرفتن ماشین لباسشویی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.ماشین های درب از جلو معمولا فضای بیشتری اشغال میکنند اما مزیتی که دارند این است که از فضای روی ماشین نیز می توان استفاده نمود.از قرار دادن ماشین لباسشویی در فضاهای کوچک مانند حمام خودداری کنید.ماشین لباس شویی باید در یک محیط باز مثل آشپزخانه قرار گیرد تا بتوان بعد از اتمام کار، قدری پنجره را باز گذاشت تا هوا و بخار متصاعد شده از آن خارج شود و امکان رشد قارچ ها و کپک ها از بین برود.محل مناسب قرارگیری ماشین لباسشویی، هزینه تعمیر ماشین لباسشویی شما را کاهش می دهد.

نمایندگی تعیمر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی bosch

تعمیر ماشین لباسشویی AEG 

 

*باید توجه داشت که ماشین لباسشویی چه امکاناتی برای شستشو به شما می دهد. قابلیت شست و شو با آب سرد یا درجه حرارت پایین ،امکان تعیین تعداد دور آبکشی در دقیقه و ...از جمله امکانات مفیدی هستند که میتوانند در کاهش مصرف برق بسیار موثر باشد. چنانچه اطلاعات کافی در مورد نحوه عملکرد ماشین لباسشویی خود ندارید دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی را از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بخواهید.

 

*ماشین هایی با محور افقی کمتر از ماشین های با محور عمودی آب مصرف می کنند.بعضی از انواع ماشین های لباسشویی با محور افقی فقط به اندازه یک سوم سایر ماشین ها آب مصرف می کنند . لذا از میزان مصرف آب دستگاه نیز اطمینان حاصل نمایید،کارایی شست و شو در ماشین های محور افقی نیز بیشتر است. در گذشته ماشین لباسشویی های درب از بالا طرفداران زیادی داشتند اما به علت کم بودن نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی و مصرف بالای آب در آنها امروزه ماشین لباسشویی های درب از بالا جای خود را به ماشین لباسشویی های درب از جلو داده اند.

 

*بطور میانگین عمر یک ماشین لباسشویی000 10ساعت برآورد شده است که با استفاده بهینه و رعایت اصول صرفه جویی و استفاده کمتر (به طور متوسط 2 بار در هفته) می توان حداقل 10 سال کار با خرابی کم از آن انتظار داشت.


حقوق مشتری در مجموعه آریاسرویس

 

ارسال کد اشتراک برای مشتری جهت اطلاع مشتری از تمامی مراحل کار تعمیر ماشین لباسشویی.

 

رضایت مندی مشتری بر هر موضوعی ارجحیت داشته و در صورت کوچک ترین عدم رضایت مشتری کل هزینه تعمیر ماشین لباسشویی مسترد می گردد.

 

قطعات داغی مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی، در صورت درخواست مشتری به وی تحویل داده می شود.

 

مشتری حق دارد که قبل از تعمیر ماشین لباسشویی از کل هزینه تعمیرات و هزینه قطعات فابریک مطلع شود.

 

مشتری حق دارد که بداند چه نوع خدماتی و با چند ماه ضمانت پس از تعمیر ماشین لباسشویی به وی تعلق می گیرد.

 

مشتری حق دارد که در هر مرحله ای از تعمیر ماشین لباسشویی از انجام تعمیرات منصرف شده و تعمیر ماشین لباسشویی خود را لغو نماید.

 

مشتری حق دارد تا سوال بپرسد تا بهترین تصمیم را در مورد تعمیر ماشین لباسشویی خود اتخاذ نماید.

 

مشتری حق دارد پس از پایان تعمیر ماشین لباسشویی از تعمیرکار درخواست فاکتور معتبر و رسمی نماید.

 

مشتری حق دارد که در صورت مشاهده هر گونه مشکلی پس از تعمیر ماشین لباسشویی خود، فوراً با مرکز خدمات تماس بگیرد.

 

در صورتی که نیــاز به کسـب راهنــمایی در خصـوص تعمیر ماشین لباسشویی دارید،همکــاران ما در بخــش پشتیبانی و یا شماره تماس 88808268 آماده پاسخگویی به شـما همشهریان عزیز می باشند.

مطالب مرتبط:

تاریخچه پیدایش ماشین لباسشویی

راه اندازی ماشین لباسشویی

تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی

نحوه باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی

تعمیر لباسشویی بوش

ارور ماشین لباسشویی بوش

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش

پمپ تخلیه لباسشویی آاگ AEG

 

 تعمیر ماشین لباسشویی, تعمیر لباسشویی, تعمیرات ماشین لباسشویی, نمایندگی تعمیرات لباسشویی, مرکز خدمات لباسشویی, مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی,

تعمیر ماشین لباسشویی, تعمیرماشین لباسشویی، تعمیرات ماشین لباسشویی، تعمیر لباسشویی، سرویس ماشین لباسشویی, هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی، تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر ماشین لباسشویی بوش, تعمیر لباسشویی در منزل, تعمیر لباسشویی شرق تهران، تعمیر لباسشویی غرب تهران, تعمیر لباسشویی شمال تهران, تعمیر لباسشویی سریع, تعمیرگاه مجاز مرکزی لباسشویی, خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی, تعمیر تخصصی لباسشویی, تعمیرگاه مجاز مرکزی لباسشویی, سرویس ماشین لباسشویی, نگهداری ماشین لباسشویی, نحوه عیب یابی ماشین لباسشویی, تعمیرات انواع لباسشویی, مرکز تعمیرات لباسشویی, نمایندگی اصلی تعمیرات لباسشویی, نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی, تعمیر لباسشویی بوش bosch, تعمیر لباسشویی آاگ AEG, تعمیر لباسشویی آ.ا.گ, تعمیر لباسشویی سامسونگ samsung, تعمیر لباسشویی نف neff, تعمیر لباسشویی ایندزیت indesit, انتخاب لباسشویی مناسب, انتخاب بهترین لباسشویی, بهترین, مناسب ترین, گارانتی, خدمات, تعمیرات, ماشین لباسشویی,

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید