پرینت

تاریخچه شرکت بوشBOSCH

نوشته شده توسط admin-aeg. Posted in News

شرکت بوش آلمان BOSCH

شرکت بوش با نام کامل ( Robert Bosch Gmbh) در سال 1886 توسط روبرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان بنیان نهاده شد.روبرت بوش تنها 25 سال سن داشت که با همفکری دو تن از پرسنل،کارگاه مهندسی ماشین آلات سبک و مهندسی برق خود را بنا نهاد.

خدمات شرکت بوش bosch

خدماتی که در این کارگاه ارائه میشد عبارت بود از:تعمیر دستگاههای تلفن،تعمیرات لوازم برقی،دستگاههای ماشین تحریر و ماشین آلات دیگر. پشتکار و تلاش های مداوم روبرت بوش در مدت زمانی نسبتا کوتاه باعث شد تا کارگاه کوچک او به شرکت بین المللی موفقی مبدل گردد. در اوج موفقیت این شرکت کمتر کسی متوجه این مهم بود که اساس توسعه و گسترش روزافزون این شرکت با وجود سادگی بر اختراعاتی ابتکاری همانند احتراق مغناطیسی برای موتورهای درونسوز بنا شده است.

روبرت بوش در تمام طول مدت فعالیتش به شعار "بهتر است پول خود را از دست بدهیم تا اعتماد و اطمینانی که مشتری به ما میکند را از دست بدهیم"وفادار ماند و بر آن تاکید داشت. شرکت بوش همواره از اصل ارائه کیفیت برتر در زمینه لوازم خانگی پیروی میکند.این شرکت موفق با مسئولیت محدود در سطحی جهانی در زمینه صنعت ابزارآلات برقی و لوازم خانگی تاثیرگذار بوده و حضوری مستمر و موفق در بازارهای جهانی دارد.

دفتر مرکزی شرکت بوش در شهر گرلینگن در آلمان قرار دارد .شرکت روبرت بوش یکی از پیشگامان صنعت آلمان و بزرگ ترین تامین کننده لوازم برقی و لوازم خانگی در جهان است.

 

کالا های مصرفی و فناوری های ساختمانی این شرکت در سال 5262،فروشی معادل 5.72 میلیارد یورو داشت که با رشدی معادل .5 درصد در سال،سریعترین رشد سالانه را در تاریخ 652 ساله خود به ثبت رساند. دستاوردهای مهم بوش:

 

1902 درخواست برای ثبت اختراع شمع ماشین بوش

1909 اولین محصو ت خارجی در ایالات متحده امریکا آغاز شد

1913 بوش اولین تولید کننده ماشین با سیستم برقی کامل بود

1928 اولین ابزارآلات برقی بوش، ماشین موزنی بوش، وارد بازار شد

1933 یخچال بوش طلایه دار خط تولید وسایل خانگی جدید بود

1936 بیمارستان رابرت بوش به عنوان یک سازمان خیریه افتتاح شد

1952 لوازم آشپزخانه، لوازم خانگی و نیمه صنعتی و لوازم هیدرولیک بر طیف محصو ت اضافه شد

1954 مقدمات ارائه محصو ت بوش در مکان های جدیدی در استرالیا، برزیل و هندوستان فراهم شد

1965 لوازم آشپزخانه بوش برای فروش فوق العاده گذاشته شد

1978 بوش سیستم ABS را برای ماشین به صورت مشترک با صنعت ماشین سازی ایجاد کرد

1989 تولید ابزارهای برقی در کارخانه سبنیتز در ساکسونی ( چکش و سنگ زاویه ای )شروع شد

 http://www.bosch-home.com/ 

 

برای انجام هرگونه مشاوره و خدمات در خصوص تعمیر لوازم خانگی بوش با شماره های دفتر مرکزی آریا سرویس و یا 88852571-88852572 تماس بگیرید.

نمایندگی بوش ، نمایندگی رسمی بوش در ایران

 

مطالب مرتبط:

تعمیر لباسشویی بوش
 
تعمیرگاه مجاز مرکزی بوش bosch, تعمیر تخصصی لوازم بوش bosch, تعمیرات بوش bosch, تعمیر ظرفشویی بوش bosch, تعمیر یخچال فریزر بوش bosch, تعمیر ساید بوش bosch, تعمیر جاروبرقی بوش bosch, تعمیر ماکروفر بوش bosch
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید