پرینت

تعمیر ظرفشویی بوش (BOSCH)

نوشته شده توسط admin. Posted in News

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

 

آریاسرویس،نمایندگی مجاز تعمیرات و دفتر مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش و تعمیرگاه مرکزی ظرفشویی bosch در تهران می باشد.این نمایندگی با بیش از 20 سال تجربه در تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش (bosch) و با ارائه خدمات نوین،همواره در پی کسب رضایت مشتری بوده و خدماتی نظیر گارانتی قطعات فابریک ظرفشویی بوش،فاکتور معتبر تعمیرات بوش،مشاوره قبل از تعمیرات،انجام تعمیرات و خدمات با قیمت های اتحادیه و امکان استرداد وجه در صورت عدم رضایت مشتری و .... را جزو حقوق مشتری میداند و درخواست و رضایت مشتری را بر هر امری مقدم می داند و با افتخار به ارائه خدمات و تعمیرات ظرفشویی بوش (bosch) می پردازد.

 

نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش ظرفشویی بوش(bosch) 88852571 - 88808268


تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش (BOSCH)

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

تعمیر ظرفشویی بوش (BOSCH)

صرفه جویی در هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش:

آیا ظروف شما پس از خارج شدن از ماشین ظرفشویی دارای لکه های کدر و مات هستند؟آیا ماشین ظرفشویی شما شروع به کار نمی کند؟آیا کف ماشین ظرفشویی شما آب زیادی جمع می شود؟

تعمیرظرفشویی بوش

اگر چنین است ؛ با ما همراه باشید و این مطلب را مطالعه فرمایید:

3 موردی که در بالا گفته شد، شکایاتی است که اکثر کاربران ماشین ظرفشویی بوش،اعلام کرده اند و البته این بدان معنا نیست که این مشکلات، عیب های ماشین ظرفشویی bosch هستند، بلکه اکثر ماشین ظرفشویی ها و در تمامی برندها این مشکلات را دارند.

اما خبر خوب این است که شما می توانید بدون اتلاف وقت و هزینه، تا 70% مشکلات این چنینی را خودتان رفع عیب کنید.

بیشتر تعمیرات ماشین ظرفشویی با نگهداری های روزمره و تعمیرات پیش پا افتاده، قابل حل است و جز در مواردی که قطعه ای از ماشین ظرفشویی مانند برد، پمپ، میکروسوئیچ درب، موتور، آب فشان ها و ... دچار مشکل شده باشد،سایر تعمیرات ماشین ظرفشویی به دست کاربر قابل حل است.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش (bosch)

نگهداری روزمره و تعمیر ماشین ظرفشویی احتیاج به هیچ ابزار یا مهارت خاصی ندارد.فقط کافی است که مراحل ساده و اولیه تعمیر و نگهداری ساده ماشین ظرفشویی را به دقت انجام دهید.

ماشین ظرفشویی چگونه کار می کند؟
تعمیر ظرفشویی bosch

نحوه آبگیری ماشین ظرفشویی با ماشین لباسشویی فرق دارد، در ماشین ظرفشویی 2 تا 3 گالن آب وارد قسمت زیرین ظرفشویی می شود. سپس مواد شوینده با آب مخلوط می شود،و مخلوط آب و مواد شوینده از طریق بازوهای آب فشان با فشار بر روی ظروف اسپری می شوند.(توجه کنید که بیشتر نارضایتی مشتریان و تعمیرات ظرفشویی،به دلیل تمیز شسته نشدن ظروف است.)

سپس آب کثیف تخلیه می شود و دستگاه مجدداً آبگیری می کند.این چرخه چندین بار تکرار می شود.

تایمر ماشین ظرفشویی، حجم و دمای آب را مشخص می کند.


تعمیرظرفشویی بوش

هیتر،در کف ماشین ظرفشویی نیز،حرارت آب را بین 140 تا 160 درجه فارنهایت بالا می برد.همچنین،هیتر ماشین ظرفشویی به خشک شدن ظروف،پس از شستشو کمک می کند.این قطعه نیز یک قطعه حساس در ماشین ظرفشویی بوده و جزو بیشتر موارد تعمیراتی به حساب می آید.

مشکل 1 : ظروف تمیز نمی شویند؟

بازوی آبپاش را بیرون بیاورید،درپوش را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید و بازوی آبپاش را خارج کنید.

دقت کنید که بیش از توان ماشین ظرفشویی،ظرف داخل قفسه ها نچیده باشید.

حجم زیاد ظروف فلزی در قفسه پایین،راه بازوهای آبپاش را مسدود می کند.

از مرغوب بودن مواد شوینده اطمینان حاصل کنید.قبل از بارگذاری ظروف،درون ماشین ظرفشویی،ظروف را خراش ندهید و با یک دستمال مانده های غذا را پاک کنید.

اگر آب منطقه شما سخت است(بیش از حد مواد معدنی دارد)از مواد شوینده مخصوص باید استفاده کنید.

نکته:استفاده از یک نرم کننده آب مرغوب (نمک های ظرفشویی اورجینال) بطور چشمگیری بهبود عملکرد ماشین ظرفشویی را تضمین می کند و تعمیرات ماشین ظرفشویی را کاهش می دهد.

اگر دمای آب به حد کافی بالا نرفته باشد، نباید انتظار ظروف تمیز داشته باشید!

بازوهای اسپری ماشین ظروفشویی را تمیز کنید:

بازوی آبپاش را با دست کمی بچرخانید تا از چرخش آزادانه آن مطمئن شوید.سوراخ ها و حفره های بازوهای آبپاش را نیز بررسی نمایید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

اگر بازوی آبپاش به راحتی نمی چرخد،احتیاج به تعمیرات دارد، با مرکز خدمات تماس بگیرید.اگر سوراخ ها و حفره های بازوی آبپاش دچار جرم و گرفتگی شده است، باید آن را خارج ساخته و تمیز کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش (bosch)

برای این منظور ابتدا قفسه های ظروف را بیرون بیاورید(برخی مدل ها کشویی هستند و برخی با پیچ و مهره سفت شده اند).اگر مقدار کمی آب در کف ماشین مشاهده کردید نگران نباشید.این امر طبیعی است و همیشه مقدار کمی آب در کف ظرفشویی وجود دارد و به خاطر عملکرد پمپ و موتور است.

مشکل 2 : آب از دستگاه بر روی زمین جاری می شود

نوار لاستیکی دور درب را تمیز و یا تعویض کنید.این کار می بایست توسط نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش (bosch) انجام شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش (bosch)

اگر نوار دور درب، که اصطلاحاً به آن نوار گسکت (gasket) می­گویند، دچار خوردگی،پاره ­گی و یا آسیب دیدگی است باید توسط خدمات پس از فروش دستگاهتان تعویض گردد.و چنانچه نوار گسکت کثیف شده و یا احتیاج به تنظیم شدن مجدد دارد،با مواد شوینده و یک مسواک و اسفنج آن را تمیز کنید.

تنظیم درب ظرفشویی:

درب ماشین ظرفشویی خود را ببندید و آن را بررسی کنید.درب باید بدون لغزش و تکان خوردن در جای خود بسته شود.ماشین ظرفشویی را روشن کرده و کلید استارت را بزنید.به سر و صدای کار کردن ماشین توجه کنید،اگر ماشین آبریزش و سر و صدا دارد،درب را با دست هل بدهید،اگر سر و صدای ماشین کم شد،درب ظرفشویی لق است و باید ریگلاژ شود.البته بیشتر ماشین ظرفشویی ها یک صفحه چفت شونده درب دارند.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش (bosch)

اگر نشت آب در اطراف درب ماشین ظرفشویی همچنان ادامه دارد،احتمالاً نوار دور درب ترکیده و یا فرسوده شده است.یک نوار دور درب جدید تنها راهکار ممکن خواهد بود.(با نمایندگی خدمات تماس بگیرید.)

مشکل 3 : ماشین ظرفشویی استارت نمی شود.

ابتدا از جاری بودن جریان برق در دستگاه اطمینان حاصل کنید.اگر ماشین ظرفشویی شما بوسیله تبدیل 3 به 2 به برق متصل می شود،آن را چک کنید که قطعی نداشته باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش (bosch)

چنانچه ماشین ظرفشویی شما روشن می شود اما استارت نمی شود،دلایل و مشکلات زیر را می تواند داشته باشد:

·      بسته بودن شیر آب تغذیه

·      کم فشار بودن آب

·      دکمه start خراب باشد یا تو رفته باشد

·      Lock screen فعال باشد(قفل بودن صفحه نمایش)

·      برق ورودی کمتر از 200ولت باشد

·      شیلنگ ورودی آب تاخورده باشد

·      درب ماشین ظرفشویی کاملاً بسته نشده باشد

·      دستگاه مشکل بردی داشته باشد

 تعمیر ظرفشویی bosch

ماشین ظرفشویی بوش بهتر است یا آاگ؟

(BOSCH OR AEG?)

این 2 برند پرقدرت اروپایی توانسته اند در عرصه طراحی و ساخت ماشین ظرفشویی رقابت تنگاتنگی را آغاز کنند و هر یک می کوشد تا چیزی از دیگری کم نداشته باشد.بنابراین 90% امکانات و برنامه های ماشین ظرفشویی های بوش و آ.اگ نظیر تنظیم بلندی صدا ، تنظیم سختی آب ، تنظیم شدت نور نمایشگر ، کنتراست ، عملگر جداگانه برای قرص های ظرفشویی ترکیبی و ...شبیه به هم هستند و تفاوت فقط در ظاهر دستگاه است که آن نیز موضوعی سلیقه ای بوده و هر شخص نسبت به ظاهر دستگاه مورد علاقه خود اقدام به انتخاب می نماید. بسیار پرطرفدار بوده و توانسته است در بازار جهانی جایگاه خوبی را کسب کند.مهم ترین مشخصه ای که ماشین ظرفشویی های bosch و AEG دارند،مطمئن بودن از لحاظ گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد،که جای هیچگونه نگرانی و ابهامی را برای خریداران این برندهای معروف اروپایی باقی نمی گذارد.

 

نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش ظرفشویی بوش(bosch) 88852571 - 88808268

 

 


تعمیر ظرفشویی بوش ، تعمیرظرفشویی بوش ، تعمیر ظرفشویی bosch ، تعمیرات ظرفشویی بوش ، تعمیرات ظرفشویی bosch ، تعمیر تخصصی ظرفشویی بوش ، تعمیر ماشین ظرفشویی ، تعمیر ماشین ظرفشویی بوش ، تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران ، تعمیر فوری ماشین ظرفشویی ، خدمات پس از فروش بوش ، گارانتی ظرفشویی بوش ، نمایندگی بوش ، نمایندگی bosch ، قطعات فابریک ظرفشویی بوش ، تعویض قطعات ظرفشویی بوش ، عیب یابی ظرفشویی بوش ، تعمیرگاه مرکزی ظرفشویی بوش ، هزینه تعمیرات ظرفشویی بوش ، عیب های ماشین ظرفشویی بوش ، درجه حرارت آب در ظرفشویی بوش ، آبفشان ظرفشویی بوش ، قرص ظرفشویی بوش ، نمک ظرفشویی بوش ، سایت رسمی بوش bosch ، بهترین ظرفشویی ،بهترین گارانتی ، خدمات پس از فروش ، بهترین تعمیرات ، ظرفشویی ، تعمیرات ، گارانتی ، ماشین ظرفشویی ، خرابی ماشین ظرفشویی

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید