پرینت

تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی

Posted in News

تعمیر ماشین لباسشویی

 

تعمیرگاه فوق تخصصی عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش (bosch)، تعمیر ماشین لباسشویی آاگ (AEG)، بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی تمامی مدل های قدیمی و جدید در کمتر از چند ساعت در منزل شما. کلیه تعمیرات و خدمات و سرویس های دوره ای ماشین لباسشویی بوش و آاگ همراه با فاکتور رسمی و ضمانت تعمیر و تعویض قطعات.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ - AEG

آریاسرویس،نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران می باشد و با سابقه ای روشن در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی، ظرفشویی در خدمت همشهریان محترم می باشد.

گارانتی تعویض و تعمیر قطعات.

ضمانت نامه برگشت وجه در صورت درست نشدن دستگاه.

برخی از خدمات ارائه شونده توسط نمایندگی آریا سرویس:

تعمیر ماشین لباسشویی بوش (BOSCH)

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ(AEG)

تعمیر ماشین لباسشویی نف (NEFF)

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت (Indesit)

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون (Ariston)

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ (Samsung)

 

نحوه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی:

بدیهی است که برخی از اشکالات و عیوب ماشین لباسشویی توسط

خود کاربر قابل حتعمیر ماشین ظرفشویی آاگ - AEGل است و در صورت داشتن آگاهی کافی از برند لباسشویی،کاربر قادر به رفع ایراد خواهد بود اما در اکثر موارد الزاماً نیاز به مراجعه تعمیرکار متخصص و تعمیر ماشین لباسشویی توسط وی می باشد.

برخی از مشکلات متداول ماشین لباسشویی و ایراد های احتمالی در ادامه آورده شده است:

1)چرا ماشین لباسشویی روشن نمی شود؟

ابتدا از اتصال برق مناسب به ماشین مطمئن شوید،ولتاژ برق مناسب برای روشن شدن ماشین لباسشویی 205 تا 230 ولت و جریان 15 آمپر است.ولتاژ کمتر از 180 ولت قادر به روشن کردن ماشین نخواهد بود.

 

2)دکمه استارت ماشین لباسشویی کار نمی کند؟

در این حالت دستگاه روشن میشود اما شروع بکار نمی کند.ابتدا از بسته بودن کامل درب ماشین اطمینان حاصل کنید.در موارد دیگر ممکن است دکمه استارت هرز و یا خراب شده باشد،در غیر اینصورت ماشین ایراد فنی دارد و ممکن است میکروسوئیچ درب،برد کنترل و یا پروگرامر دستگاه معیوب شده باشد.

 

3)چرا ماشین لباسشویی شروع به آبگیری نمی کند؟

ابتدا از باز بودن شیر ورودی اطمینان حاصل کنید،ممکن است در فیلتر ورودی آب آشغال گیر کرده باشد و یا دستگاه نقص فنی پیدا کرده باشد.در ماشین لباسشویی های مدرن مشکل عدم آبگیری دستگاه به صورت کد ارور روی صفحه نمایشگر ظاهر می گردد.

 

4)چرا آب از کف ماشین لباسشویی خارج می شود؟

شایع ترین ایراد پارگی و یا خوردگی لاستیک دور درب است که باید تعویض گردد.در موارد دیگر می توان به سوراخ شدن مخزن،خرابی پمپ و یا خراب شذن کاسه نمد لباسشویی اشاره کرد.

 

5)چرا لباسشویی آب را گرم نمی کند؟

ممکن است این مشکل مربوط به خرابی المنت و یا تنظیم نبودن ترموستات باشد.در مواردی هم ممکن است سیم رابط تایمر به المنت قطع شده باشد یا برد خراب باشد.

 

6)چرا لباسشویی آبگیری می کند اما شروع به کار نمی کند؟

در بیشتر موارد هیدرواستات خراب است و یا سیم رابط هیدرواستات به موتور تایمر قطع شده است.در سایر موارد می توان به خرابی موتور تایمر،خرابی موتور اصلی و یا خرابی یا سفت بودن تسمه اشاره کرد که در این مورد تسمه باید رگلاژ گردد.

 

7)چرا لباسشویی آب را تخلیه نمی کند؟

تخلیه نشدن آب پس از پایان کار ماشین ممکن است به کثیف بودن فیلتر،تا خوردگی شلنگ خروجی و یا خرابی پلاتین تایمر مربوط به پمپ باشد و یا پمپ خراب است که باید تعمیر یا تعویض شود البته پمپ های ماشین لباسشویی های جدید تعمیر نمیشوند و فقط باید تعویض شود.

8)چرا ماشین لباسشویی لرزش دارد؟

لرزش ماشین لباسشویی ضمن آبکشی ممکن است به تراز نبودن دستگاه ربط داشته باشد در غیر اینصورت می توان به خرابی بلبرینگ های موتور،خرابی یاتاقان های مخزن،باز شدن و یا شل شدن پیچ های ایمنی و یا خرابی تسمه یا خراب کمک مربوط باشد. در صورت بروز چنین مشکلی قبل از تماس با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی حتماً از تراز بودن آن اطمینان حاصل کنید.

 

9)چرا ماشین لباسشویی سر و صدا دارد؟

این ایراد متداولترین مشکل در تعمیر ماشین لباسشویی می باشد و می تواند مربوط به شل شدن پولی ها،خرابی یاتاقان محور مخزن و خرابی بلبرینگ های موتور یا دیگ یا خرابی آبکش ربط داشته باشد.در موارد دیگر امکان دارد جسم خارجی بین چیلک و مخزن شست و شو گیر کرده باشد و یا بیشتر از ظرفیت ماشین لباس داخل آن ریخته شده باشد.

 

حقوق مشتری در مجموعه آریاسرویس

در ابتدای امر، یک کد اشتراک برای مشتری ارسال می گردد تا مشتری بتواند در هر مرحله ای با کمک کد اشتراک خود از تمامی مراحل کار تعمیر ماشین لباسشویی خود مطلع شود.

رضایت مندی مشتری بر هر موضوعی ارجحیت داشته و در صورت کوچک ترین عدم رضایت مشتری کل هزینه تعمیر ماشین لباسشویی مسترد می گردد.

قطعات داغی مربوط به تعمیر یخچال فریزر، در صورت درخواست مشتری به وی تحویل داده می شود.

مشتری حق دارد که قبل از تعمیر ماشین لباسشویی از کل هزینه تعمیرات و هزینه تعویض قطعات فابریک مطلع شود.

مشتری حق دارد که بداند چه نوع خدماتی و با چند ماه ضمانت پس از تعمیر ماشین لباسشویی برای وی در نظر گرفته می شود.

مشتری حق دارد که در هر مرحله ای از تعمیر ماشین لباسشویی از انجام تعمیرات منصرف شده و تعمیر ماشین لباسشویی خود را لغو نماید.

مشتری حق دارد تا سوال بپرسد تا بهترین تصمیم را در مورد تعمیر ماشین لباسشویی خود بداند.

مشتری حق دارد تا در پایان تعمیر لباسشویی از تعمیرکار درخواست فاکتور معتبر و رسمی نماید.

مشتری حق دارد که در صورت مشاهده هر گونه مشکلی پس از تعمیر ماشین لباسشویی خود، فوراً با مرکز خدمات تماس بگیرد.

 


 کلیه خدمات و سرویس انواع ماشین لباسشویی در این مرکز و در اسرع وقت انجام می پذیرد و در صورت درخواست مشتری قطعات اورجینال ماشین لباسشویی از قبیل برد الکترونیکی،درب لباسشویی،دیگ لباسشویی،برد کنترل،لاستیک دور درب،تسمه،پمپ تخلیه،موتور اصلی و ... همراه با یکسال ضمانت نامه آریا سرویس تعویض میگردد.


 

مطالب مرتبط:

تاریخچه پیدایش ماشین لباسشویی

انتخاب یک لباسشویی مناسب

راه اندازی ماشین لباسشویی

نحوه باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی

تعمیر لباسشویی بوش

ارور ماشین لباسشویی بوش

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش

پمپ تخلیه لباسشویی آاگ AEG

 

عیوب ماشین لباسشویی ، تعمیر ماشین لباسشویی ، عیب یابی ماشین لباسشویی ، روشن نشدن ماشین لباسشویی ، دکمه استارت ماشین لباسشویی ، آبگیری ماشین لباسشویی ، عدم آبگیری ماشین لباسشویی ، آبریزش ماشین لباسشویی ، لرزش ماشین لباسشویی ، تراز کردن ماشین لباسشویی ، تعمیر لباسشویی ، تعمیر لباسشوئی ، خدمات پس از فروش لباسشویی ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی ، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ، مرکز تعمیرات لباسشویی ، پشتیبانی لباسشویی ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی ، نمایندگی لباسشوی آاگ ، نمایندگی لباسشویی بوش ، نمایندگی bosch ، نمایندگی aeg ، تعمیر لباسشویی بوش ، تعمیر لباسشویی آاگ ، تعمیر لباسشوی آ.ا.گ ، تعمیر لباسشویی لاوامات ، تعمیر لباسشویی نف ، تعمیر لباسشویی ایندزیت ، تعمیر لباسشویی زانوسی ، تعمیرلباسشویی بوش ، تعمیر لباسشویی آاگ 

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید