پرینت

نمایندگی جنرال الکتریک

Posted in General Electric

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

 
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک
 
فروش انواع محصولات جنرال الکتریک امریکا شامل انواع مدل ساید بای ساید
جنرال الکتریک، (به انگلیسی: General Electric ) شرکت خوشه‌ای آمریکایی و چندملیتی است، که ساختمان عملیاتی آن، در سکنکتدی، نیویورک قرار داشته و دفتر مرکزی مجنرال کتریکr

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیرات ساید
GE

خدمات پس از فروش
general electric

تعویض فیلتر ساید جنرال الکتریک با گارانتی


تعویض یخساز ساید جنرال با گارانتی


ضمانت نامه تعویض و تعمیر قطعات
GE


شرکت جنرال الکتریک(GE) شرکتی چند ملیتی و آمریکایی است که در چهار حوزه انرژی،فناوری کلیدی و زیر ساخت،سرمایه گذاری و لوازم برقی خانگی و صنعتی فعالیت دارد.

دفتر مرکزی این شرکت بزرگ در فیرفیلد ایالت کنتیکات آمریکا قرار دارد.

این شرکت با داشتن 287 هزار کارمند در سراسر دنیا و داشتن سهامی به ارزش 42 هزار و 808 میلیون دلار به عنوان یکی از چهار برند برتر در دنیا شناخته می شود و حدود 48 میلیارد دلار ارزش دارد.

در سال 1911 شرکت ملی لامپ الکتریکی جذب شرکت جنرال الکتریک شد و از آن به بعد تولید روشنایی هم به سایر تجارت های شرکت افزوده شد.

در سال 1935 جنرال الکتریک یکی از 30 شرکتی بود که در بازار معاملات سهام لندن معامله 

می شد.  

این کمپانی هم اکنون در لوییزویل کنتاکی در زمینه ساخت موتور جت و هواپیما و راکتورهای اتمی فعال می باشد و یکی از قدرتمند ترین شرکت ها در زمینه طراحی و ساخت موتور هواپیما به شمار می رود.


نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

نشان تجاری جنرال الکتریک

یخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک:

کمپانی جنرال الکتریک قدرتمندترین شرکت تولید کننده ی لوازم خانگی در بازارهای جهانی بوده و یخچال فریزر و ساید این برند،طلایه دار محصولات لوازم خانگی می باشد.

برای تمام افرادی که همواره به دنبال محصولی خاص و با کیفیت هستند یخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک اولین گزینه ی پیشنهادی خواهد بود.

این محصول با دارا بودن رده انرژی A+ از کمترین میزان مصرف انرژی بهره می برد.

 

در عصر کنونی یخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک یکی از برندهای مورد علاقه مشتری و فروشنده در همه بازارهای جهانی می باشد.

 


بدلیل محبوب بودن این برند در داخل ایران و داشتن بازار خدمات گسترده افرادی سودجـــو از این فرصـت استـفاده کرده و خود را نـــماینده جنـرال الکتریک معـرفی  می کنند،این مرکز نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش جنرال الکتریک بوده و ضمن هشدار این موضوع به تمام همشهریان عزیز ،خواهشمند است در صورت نیاز به هرگونه تعمیرات و سرویس در خصوص تعمیرات یخچال فریزر و ساید و تعویض فیلترها یا سرویس دوره ای با شماره تلفنهای 88852571 یا 88947924 تماس حاصل فرمایید. 


مطالب مرتبط:

فیلتر ساید بای ساید چیست؟

علت برفک زدن یخچال چیست؟

دلیل خنک نکردن اواپراتور چیست؟

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر

علت برق داشتن بدنه یخچال چیست؟

راهنمای نصب و راه اندازی یخچال و فریزر

نمایندگی یخچال و فریزرهای کینوKINO

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید

 


تعمیر یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر ساید ، نمایندگی جنرال الکتریک ، تعمیر یخچال فریزر ، تعمیر یخچال جنرال الکتریک ، تعمیر ساید جنرال الکتریک ، تعمیر ساید general electric ، تعمیر ساید GE ، تعمیر ساید جنرال ، تعمیرات general electric ، تعمیرگاه مرکزی GE ، تعمیر ساید ، خدمات پس از فروش GE ، تعمیرگاه مرکزی ge ، نمایندگی جنرال الکتریک در تهران ، نمایندگی GE ، سرویس یخچال فریزر GE ، تعمیر ساید پروفایل ، تعمیر ساید GE profile ، تعمیر ساید پروفایل ، نمایندگی تعمیرات GE

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید