پرینت

راهنـــمای خرید ظـرفشویی

Posted in News

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

تعمیرات ماشین ظرفشویی | نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی | خدمات پس از فروش | تعمیر ظرفشویی

آریاسرویس، تعمیرات ماشین ظرفشویی و لباسشویی bosch - aeg - neff در تهران و کلیه مناطق شمال ، شرق ، غرب و جنوب تهران با سابقه ای طولانی در خصوص خدمات و تعمیرات ماشین ظرفشویی مفتخر به خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

این نمایندگی مقید به اصول ارزشمند "مشتری مداری"می باشد و لذا کلیه خدمات و تعمیرات انجام شده برای مشتریان عزیز دارای گارانتی و ضمانت برگشت وجه خواهد بود.

سه نوع ماشین ظرفشویی در بازار وجود دارد:

 تعمیر ماشین ظرفشویی

نمایندگی تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

 

_ماشین ظرفشویی توکار:این نوع از ماشین های ظرفشویی را می توان در بین کابینت ها و یا زیر سینک و .... جاسازی کرد و تا زمانی که جابجا نشوند در محل قرار گیری خود به طور دائم باقی می مانند.

_ماشین ظرفشویی رومیزی:این ماشین ها همانطور که از نامشان بر می آید معمولاً روی کابینت و یا نزدیک سینک قرار داده می شوند.جابجا کردن این مدل از ظرفشویی ها به سهولت صورت می گیرد اما از طرفی حجم قرار گیری ظروف در آن ها کم است.

_ماشین ظرفشویی ایستاده یا مبله:شکل ظاهری این نوع از ماشین ظرفشویی ها مانند ماشین لباسشویی است.مدل قدیمی تر دو کشویی بوده و مدل های امروزی موسوم به سه کشویی هستند که نسبت به دوکشویی برتری نسبی بهتری دارند.

 تعمیر ماشین ظرفشویی

این طبقه های کوتاه برای فنجان‌ها یا سایر ظروفی که ارتفاع زیادی ندارند ایده‌آل است. بعضی از مدل‌ها طراحی بهتری برای سبد کارد و چنگال دارند که می‌توان سبد را برای استفاده بهتر از فضا به دو یا سه قسمت تقسیم کرد.

توجه داشته باشید که گران‌ترین محصول بازار الزاماً بهترین نوع آن نیست. شاید طراحی بیرونی و کیفیت برند آن باعث افزایش قیمت شود. از سوی دیگر باید قبول کرد که برندهای معتبر،کارایی بهتری نیز دارند.

 

در مورد گارانتی ماشین ظرفشویی‌ تان هم مطمئن شوید که دقیقاً همه جزییات در گارانتی ذکر شده باشد. 

گارانتی اکثر ماشین ظرفشویی‌ها یک سال و شامل قطعات و تعمیرات می‌شود. 

تعمیر ماشین ظرفشویی AEG 

تعمیر ماشین ظرفشویی bosch

سعی کنید ماشینی را انتخاب کنید که عمل شستشو و آبکشی - مطابق اصول بهداشتی-  را خوب انجام دهد.

ماشین ظرفشویی‌هایی که از چند بازوی آبپاش،چرخه دمای بالا،گرم‌کن آب داخلی و قابلیت دفع مواد غذایی را دارا می باشند بیش از بقیه پیشنهاد می‌شوند.

 

مطمئن شوید گزینه‌های اضافی برایتان مفید هستند یا نه. مثل حالت آبکشی و غوطه‌وری ظروف در آب و داشتن قفسه‌های قابل تنظیم با ارتفاع ظروف،مواردی هستند که به خودی خود قیمت پایه وسیله را افزایش می‌دهند.

اگر می‌خواهید چند بار در روز از ماشین استفاده کنید، مدلی را خریداری کنید که سیستم شستشوی سریع و ویژگی گرمایش حرارتی برای خشک کردن سریع‌تر ظروف را داشته باشد.

 

اگر فکر می کنید که ممکن است چند روز طول بکشد تا ظرف کافی برای تکمیل ظرفیت ماشین ظرفشویی جمع شود، بهتر است مدل هایی را که برنامه نیمه شور یا نیمه ظرفیت دارند را انتخاب کنید.

 تعمیر ظرفشویی در تهران

 برای کسب اطلاع از نحوه خدمت رسانی و تعمیرات ظرفشویی با تلفنهای دفتر مرکزی آریا سرویس تماس حاصل فرمایید.

 

مطالب مرتبط:

علت جرمگیری ماشین ظرفشویی  

نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی خوب نمی شوید؟

شوینده های ماشین ظرفشویی 

چرا باید از نمک ظرفشویی استفاده کنیم

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

ارورهای ماشین ظرفشویی بوش

 

تعمیر ماشین ظرفشویی ، تعمیرات ظرفشویی ، تعمیر ظرفشویی مبله ، تعمیر ظرفشویی رومیزی ، تعمیر ظرفشویی bosch ، تعمیر ظرفشویی بوش ، تعمیر ظرفشویی آاگ ، تعمیر ظرفشویی آ.ا.گ ، تعمیر ظرفشویی AEG ، تعمیر ظرفشویی مجیک ، تعمیر ظرفشویی الگانس ، تعمیر ظرفشویی مدیا ، تعمیر ظرفشویی سامسونگ ، مشکلات ماشین ظرفشویی ، انواع ماشین ظرفشویی ، مدل های ماشین ظرفشویی ، عیب یابی ماشین ظرفشویی ، رفع عیب ماشین ظرفشویی

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید