پرینت

راهنـــمای خرید ظـرفشویی

Posted in News

سه نوع ماشین ظرفشویی در بازار وجود دارد:

 

_ماشین ظرفشویی توکار:این نوع از ماشین های ظرفشویی را می توان در بین کابینت ها و یا زیر سینک و .... جاسازی کرد و تا زمانی که جابجا نشوند در محل قرار گیری خود به طور دائم باقی می مانند.

_ماشین ظرفشویی رومیزی:این ماشین ها همانطور که از نامشان بر می آید معمولاً روی کابینت و یا نزدیک سینک قرار داده می شوند.جابجا کردن این مدل از ظرفشویی ها به سهولت صورت می گیرد اما از طرفی حجم قرار گیری ظروف در آن ها کم است.

_ماشین ظرفشویی ایستاده یا مبله:شکل ظاهری این نوع از ماشین ظرفشویی ها مانند ماشین لباسشویی است.مدل قدیمی تر دو کشویی بوده و مدل های امروزی موسوم به سه کشویی هستند که نسبت به دوکشویی برتری نسبی بهتری دارند.

 

این طبقه های کوتاه برای فنجان‌ها یا سایر ظروفی که ارتفاع زیادی ندارند ایده‌آل است. بعضی از مدل‌ها طراحی بهتری برای سبد کارد و چنگال دارند که می‌توان سبد را برای استفاده بهتر از فضا به دو یا سه قسمت تقسیم کرد.

توجه داشته باشید که گران‌ترین محصول بازار الزاماً بهترین نوع آن نیست. شاید طراحی بیرونی و کیفیت برند آن باعث افزایش قیمت شود. از سوی دیگر باید قبول کرد که برندهای معتبر،کارایی بهتری نیز دارند.

 

در مورد گارانتی ماشین ظرفشویی‌ تان هم مطمئن شوید که دقیقاً همه جزییات در گارانتی ذکر شده باشد. 

گارانتی اکثر ماشین ظرفشویی‌ها یک سال و شامل قطعات و تعمیرات می‌شود. 

 

سعی کنید ماشینی را انتخاب کنید که عمل شستشو و آبکشی - مطابق اصول بهداشتی-  را خوب انجام دهد.

ماشین ظرفشویی‌هایی که از چند بازوی آبپاش،چرخه دمای بالا،گرم‌کن آب داخلی و قابلیت دفع مواد غذایی را دارا می باشند بیش از بقیه پیشنهاد می‌شوند.

 

مطمئن شوید گزینه‌های اضافی برایتان مفید هستند یا نه. مثل حالت آبکشی و غوطه‌وری ظروف در آب و داشتن قفسه‌های قابل تنظیم با ارتفاع ظروف،مواردی هستند که به خودی خود قیمت پایه وسیله را افزایش می‌دهند.

اگر می‌خواهید چند بار در روز از ماشین استفاده کنید، مدلی را خریداری کنید که سیستم شستشوی سریع و ویژگی گرمایش حرارتی برای خشک کردن سریع‌تر ظروف را داشته باشد.

 

اگر فکر می کنید که ممکن است چند روز طول بکشد تا ظرف کافی برای تکمیل ظرفیت ماشین ظرفشویی جمع شود، بهتر است مدل هایی را که برنامه نیمه شور یا نیمه ظرفیت دارند را انتخاب کنید.

 

 

برای کسب اطلاع از نحوه خدمت رسانی و تعمیرات ظرفشویی با تلفنهای دفتر مرکزی آریا سرویس تماس حاصل فرمایید.

 

مطالب مرتبط:

-علت جرمگیری ماشین ظرفشویی  

-نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی

-ماشین ظرفشویی خوب نمی شوید؟

-شوینده های ماشین ظرفشویی 

_چرا باید از نمک ظرفشویی استفاده کنیم

_تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

_تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

_ارورهای ماشین ظرفشویی بوش

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید