پرینت

راهنمای خرید یک جاروبرقی مناسب

Posted in News

 

پیش از آنکه اقدام به خرید جاروبرقی نمایید لازم است قبل از هر چیز نیاز وسلیقه خودتان و خصوصیاتی که در استفاده از جاروبرقی برای شما حائز اهمیت است را بشناسید تا قادر باشید یک انتخاب درست انجام دهید.

شکل و ظاهر و وزن جاروبرقی از فاکتورهایی است که در وهله اول برای خریدار مخصوصاً خانم های جوان از اهمیت خاصی برخوردار است و نمی توان از آن چشم پوشی کرد اما فاکتورهایی وجود دارند که بر شکل و ظاهر جاروبرقی مقدم هستند و ابتدا باید آنها را بررسی نمود:

 

__اولین و بارزترین ویژگی یک جاروبرقی ایده آل قدرت موتور آن یا همان میزان مکش جاروبرقی است.برای جارو برقی ها کمترین قدرت موتور 1600 وات و بیشترین قدرت 2500 وات است.

 

__کم صدا بودن جاروبرقی نیز از خصوصیات خوب یک جاروبرقی محسوب می شود.فقط دو یا چند برند خارجی محدود هستند که جاروبرقی های بسیار کم صدا تولید میکنند که هنوز به بازار خیلی از کشورها نرسیده اند.این جارو برقی ها دارای یک مخزن پر از آب برای موتور هستند موتور این جاروبرقی ها مانند یک توربین آبی عمل میکنند و صدایی بسیار کمتر از جاروبرقی های معمولی دارند.

با این وجود اکثر جاروبرقی ها دارای سر و صدایی طبیعی هستند و با انتخابی درست میتوان میزان این صدا را تعدیل کرد.

از این رو هنگام خرید از فروشنده بخواهید جارو را برایتان امتحان کند تا میزان صدا را بسته به تشخیص خودتان انتخاب کنید.

 

__جارو برقی های موجود در بازار به دو دسته تقسیم می‌شوند جارو برقی‌هایی با کیسه دائم و جارو برقی هایی با کیسه های موقت که هریک معایب و مزایای خاص خود را دارند. کیسه های دائم جارو برقی را هرچند مدت باید تخلیه کرد و شست و شو داد که این امر ممکن است برای برخی خوشایند نباشد در عوض مدت زمان بیشتری می توان از این کیسه های دائم استفاده کرد در مقابل کیسه های موقت را پس از چند بار استفاده باید عوض کرد که البته خرید مجدد کیسه در طول زمان هزینه بر خواهد بود.

 

لازم به ذکر است که انواع کیسه های جاروبرقی در برندهای مختلف در این مرکز به فروش می رسد.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های دفتر مرکزی و یا 88852571 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط:

-فیلتر جاروبرقی  

-ساز و کار جاروبرقی

-کاربرد فیلتر هپا

-افزایش عمر جاروبرقی

-تعمیر جاروبرقی بوش

-تعمیر جاروبرقی آاگ

 

 

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید