پرینت

راهنمای نصب و راه اندازی یخچال فریزر

Posted in News

نصب و راه اندازی اولیه یخچال فریزرها می بایست حتماً تــــــوسط متخصص با تجربه انجام شود،

علت ضرورت این امر مهم به این شــــرح است که نکـــات ایمنی که منجر به طول عمر بیشتر و استفاده ی بهینه از یخچال می شود توســــط سرویسکار مجرب و طبق استاندارد های موجود رعایـــت می گردد و در صورت هر گـــونه اهمال در نصــب اولیه عواقب بعدی را به همراه خواهد داشت.

 

ضمناً نصب دستگاه توسط متخصصین شرکت آریا سرویس شامل خدمات پس از فروش و ضمانت نامه دو ساله می باشد.

 

قبل از نصب دستگاه می بایست محل مناسبی برای آن در نظر گرفته شود.فاصله پشت یخچال تا دیوار بنا به طراحی آن از 10 تا 30 سانت متغیر بوده و اعمال این فاصله به این دلیل است که هوا بتواند به راحتی مابین لوله های کندانسور جریان داشته باشد.

شایان توجه است که لوله های پیچ در پیچ کندانسور از حساسیت بالایی برخوردار بوده و در صورت برخورد با دیوار با خطر سوراخ شدن یا خم شدن مواجه می گردد.این لوله ها حداقل سالی یک بار میبایست گردگیری شوند.

 

محــــل استقــرار یخچال باید دور از دســـتگاههای تــــولید کننده حرارت مـــانند اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ،بخاری،سماور و ...باشد.

یخچال را در صورت جابجا کردن بلافاصله به برق نزنید،روشن کردن دستگاه می بایست چند ساعت پس از استقرار در محل صورت بگیرد.

 

تراز بودن یخچال فریزر برای جلوگیری از لرزش و همچنین باز و بسته شدن منظم درب و کار بدون صدای موتور حائز اهمیت است.

 

تنظیم تراز بودن یخچال معمولاً بوسیله دو پایه تنظیم که در جلوی دستگاه قرار دارد انجام می شود،برای تراز کردن ابتدا باید پایه ها را طوری تنظیم کرد که درب یخچال در حالت باز ثابت بماند .سپس مقداری پایه های آن را بالا می آوریم تا یخچال کمی به سمت عقب شیب پیدا کند،در این حالت وقتی درب را باز می کنید به آهستگی بسته می شود.

 

 

بعد از رعایت این نکات و تعیین محل مناسب برای یخچال با شماره تلفن های دفتر مرکزی آریا سرویس تماس حاصل فرمایید تا سرویسکار مجرب در اسرع وقت برای نصب یخچال شما اعزام شود.

 

 

مطالب مرتبط:

_فیلتر ساید بای ساید چیست؟

_علت برفک زدن یخچال چیست؟

_دلیل خنک نکردن اواپراتور چیست؟

_نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر

_علت برق داشتن بدنه یخچال چیست؟

_نمایندگی جنرال الکتریک

_نمایندگی یخچال و فریزرهای کینوKINO

_نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید