پرینت

ساز و کار جاروبرقی

Posted in News

آریاسرویس، دفتر مرکزی تعمیرات جاروبرقی AEG و Electrolux و BOSCH بوده و با تجربه ای درخشان در حوزه تعمیرات جاروبرقی در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

تعمیرات جاروبرقی

مشتریان عزیز میتوانند جهت تعمیر جاروبرقی خود به دفاتر تعمیرات آریاسرویس مراجعه نمایند و یا چنانچه تمایل دارید که تعمیرات در منزل شما انجام شود امکان اعزام تکنسین متخصص جاروبرقی به منزل شما نیز وجود دارد.تنها کافیست با دفتر مرکزی تماس بگیرید و آدرس خود را ثبت کنید.

تعمیر جاروبرقی بوش

تعمیر جاروبرقی BOSCH

تعمیر جاروبرقی AEG

تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر جاروبرقی Electrolux

تعمیر جاروبرقی در محل

تعمیرات تخصصی جاروبرقی

قطعات یدکی جاروبرقی

جاروبرقی، به عنوان وسیله ای الکتریکی جهت تمیز کردن منزل، علیرغم ظاهر ساده ای که دارد بسیار حساس می باشد و در صورت بی احتیاطی نیاز به تعمیرات پیدا می کند.

تعمیر جاروبرقی می بایست توسط تکنسین متخصص انجام شود ولی در برخی موارد جزیی خود کاربر قادر به رفع عیب جاروبرقی خواهد بود.راهنمای تعمیر جاروبرقی و عیب یابی جاروبرقی زیر را مطالعه فرمایید:

تعمیر و عیب یابی جاروبرقیجاروبرقی چگونه کار می کند؟

 

اصول کار جاروبرقی بر پایه مکش بنا شده است.هنگامی که جاروبرقی روشن میشود،الکتریسته موتور را به کار می اندازد.موتور جاروبرقی به فن متصل می باشد.

فن جاروبرقی دارای پره های زاویه دار مانند پروانه هواپیما است و همانطور که این پره ها به چرخش در می آیند هوا را به سمت فیلتر خروجی راهنمایی می کنند.بنابراین هوا و گرد و غبار موجود در آن در جلوی فن هجوم برده و متراکم می شوند و فشار هوا در ناحیه ی جلوی فن افزایش یافته و در پشت فن کاهش می یابد.

این افت فشار در پشت فن باعث می شود که فشار هوای موجود در پشت فن از فشار هوای محیط بیرون جاروبرقی بسیار کمتر باشد و همین امر مکش جاروبرقی را ایجاد می کند.

و چون فشار هوای درون جاروبرقی بسیار کمتر از فشار بیرون است ، هوای محیط به داخل جاروبرقی کشیده می شود.

به این ترتیب همانطور که فن در حال چرخش است محل عبور هوا در جاروبرقی باز باقی می ماند و جریان ثابتی از هوا از طریق فیلتر ورودی وارد شده و از فیلتر خروجی خارج می شود.

فن جارو برقی هوا را می کشد و از طریق قسمت جلو جاروبرقی گرد و خاک سست شده را نیز به داخل می کشد.این هوای آلوده به قسمت عقب دستگاه کشیده می شود و موتور را خنک میکند.

سپس گرد و غبار و ذرات آشغال به کیسه جاروبرقی منتقل می شود.انواع مختلفی از این کیسه در بازار موجود است.

هوای نسبتاً تمیز هم از پشت دستگاه خارج می شود که البته این هوا بسیار گرم تر از هوایی است که به داخل کشیده می شود و این گرما ناشی از موتور الکتریکی است.

 


 

جهـت کسـب اطلاع بیشتر در خــصوص تعمـیرات جاروبرقی بـا شــماره تلفنـهای مـــرکز سرویـس یا 88852572 تـمـاس حاصــل فرمـایید.

مطالب مرتبط:

فیلتر جاروبرقی  

راهنمای خرید جاروبرقی

کاربرد فیلتر هپا

افزایش عمر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی بوش

تعمیر جاروبرقی آاگ


تعمیرات تخصصی جاروبرقی , تعمیر جاروبرقی , تعمیر جاروبرقی آاگ , تعمیر جاروبرقی الکترولوکس , تعمیر جاروبرقی بوش , تعمیرگاه مرکزی جاروبرقی , تعمیر جاروبرقی در منزل , تعمیر جاروبرقی در محل , تعمیر جاروبرقی در تهران , تعمیر جاروبرقی شرق تهران , تعمیر جاروبرقی غرب تهران , تعمیر جاروبرقی شمال تهران , تعمیر جاروبرقی شمال تهران , تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی , تعویض قطعات جاروبرقی , تعمیر برد جاروبرقی , تعمیر قطعات جاروبرقی , تعمیرات انواع جاروبرقی , تعمیر جاروبرقی فیلیپس , تعمیر جاروبرقی پاناسونیک , تعمیر جاروبرقی bosch , تعمیر جاروبرقی aeg ، تعمیر جاروبرقی electrolux , تعمیر جاروبرقی ایرانی , برس جاروبرقی , قیمت , هزینه , خدمات جاروبرقی , عیب یابی جاروبرقی , پاکت جاروبرقی , پاکت اورجینال جاروبرقی , لوله جاروبرقی , تلسکوپی , پارویی , زانویی , خرطومی , کفی جاروبرقی , تعمیر سیم جمع کن , موتور جاروبرقی , تعویض , تعمیر , تعمیر جاروبرقی آ.ا.گ ,

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید