پرینت

فیلتر جاروبرقی

نوشته شده توسط admin-aeg. Posted in News

جارو بــرقی در زمان مکش زباله ها و گرد و خاک به داخل ، تمامی ذرات را حتی

آنها که بسیار ریز هستند به داخل مکش می کند و اگر این ذرات توسط فیلتر به دام نیافتند، مجدد همراه با هوای خروجی موتور به محیط برگردند با این تفاوت که این بار این ذرات به آنکه بر روی زمین باشند در هوا پخش می شوند و از آنجا وارد مجـــاری تنفسی کاربر جار یا افرادی که در آن محیط تردد دارند می شوند.

فیلتر جاروبرقی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به حدی که اگر به درستی انتخاب نشده باشد، نه تنها طول عمر جارو را به شدت کاهش می دهد بلکه سلامت افرادی که در نزدیکی جاروبرقی در حال کار هستند را به خطر می اندازد.

 لذا پیشنهاد می شود که از جاروبرقی هایی استفاده شود که از فیلتر های چند لایه یا فیلترهای بسیار ریز برخوردار هستند.

 ولی از طرف دیگر وقتی منفذ های فیلتر ریز باشد، موتور جارو نیز سخت تر می تواند هوا را از آن عبور دهد. در این شرایط فیلتر باید از سطح مقطع کافی برخوردار باشد تا زمان بیشتری طول بکشد تا منفذ آن توسط گرد و غبار پر شود.

وقتی که منفذ های فیلتر ریز باشند و فضای آزاد برای عبور هوا کافی نباشد، موتور جارو متحمل فشار بیشتری شده و در نتیجه برق بیشتری را مصرف می کند. برق مصرفی بیشتر و مقاومت فیلتر برای عبور دادن هوا، منجر به گرم و گرم تر شدن موتور شده تا جایی که اگر موتور کلید ایمنی حرارتی نداشته باشد، سیم پیچ های آن آب شده و شما با یک جاروبرقی سوخته روبرو خواهید شد. لذا تنها موتور جاروبرقی در خرید آن تعیین کننده نیست بلکه فیلتر جاروبرقی نیز در کنار موتور آن از اهمیت والایی برخوردار است. 

 

جهت استفاده از پشتيباني و خدمات پس از فروش و تعمیرات جاروبرقی با شماره تلفن های مرکز و یا 888852571 تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط:

-ساز و کار جاروبرقی

-راهنمای خرید جاروبرقی

-کاربرد فیلتر هپا

-افزایش عمر جاروبرقی

-تعمیر جاروبرقی بوش

-تعمیر جاروبرقی آاگ

 

 

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید