فیلتر ساید بای ساید

پرینت

فیلتر ساید بای ساید

نوشته شده توسط admin-aeg. Posted in News

وظیفه فیلتر ساید،جداسازی املاح و رسوبات موجود در آب آشامیدنی،

مخصوصاً آهک است و موجب شدن سبک تر شدن و خوش طعم شدن آب می شود.

فیلترهای تصفیه دارای استانداردهای خاصی هستند که بر روی بدنه آنها درج شده است.

مثلاً اگر روی فیلتر عبارت 500 لیتر درج شده باشد یعنی پس از گذشت این حجم آب از فیلتر،باید آن را تعویض نمود و در صورت عدم تعویض،فیلتر عملکردی برعکس خواهد داشت یا باعث کاهش فشار آب می شود.

سوالی که ذهن اکثر افراد را مشغول می کند در رابطه با زمان تعویض فیلتر ساید بای ساید است.

معمولاً تمامی یخچال های ساید بای ساید دارای سیستم داخلی محاسبه زمان تعویض فیلتر می باشند که این تخمین زمان از روش های زیر محاسبه می شود:

_بر اساس ماه : یک زمان ثابت برای تعویض فیلتر بدون در نظر گرفتن مقدار آب مصرف شده مثلاً4یا 6 ماه.

_دفعات باز و بسته شدن شیر برقی: محاسبه میزان آب مصرف شده به کمک تعداد دفعات و زمان باز شدن شیر برقی مربوطه در مسیر فیلتر که به صورت الکترونیکی کنترل می شود.

 

_قطعه الکترونیکی: محاسبه میزان آب مصرف شده به وسیله قطعه الکترونیکی دقیق که کاملاً مشخص می کند که چه میزان آب از فیلتر عبور کرده.

 

_نرم افزار: در سیستم های جدید ساید بای ساید یک بخش نرم افزار و حافظه دائمی طراحی شده که با قطع برق هم پاک نمی شود و بر اساس سختی آب و مقدار املاح موجود و همچنین محاسبه دقیق حجم آب مصرفی آلارم تعویض فیلتر داده می شود.

 

بطور کلی بهتر است فیلتر ساید با ساید هر 6 ماه یکبار تعویض شود لازم بذکر است که برای تعویض فیلتر حتما از تکنسینهای این مرکز بهره بگیرید که علاوه بر تعویض فیلتر ،شلنگهای مربوط به فیلتر و ورود آب را چک و کنترل میکنند تا در صورت نیاز آنها هم تعویض شود زیرا شلنگها به مرور زمان شکننده و خشک میشوند که این موضوع هم خطرناک است هم باعث تغییر در طعم آب میشود.

 

 

جهت دریافت مشاوره وخدمات و تهیه فیلتر فابریک و اصل در رابطه با یخچال و ساید با شماره تلفنهای مرکزی و یا 88852572 تماس حاصل فرمایید.

 

مطالب مرتبط:

_تعمیرات یخچال فریزر

_علت برفک زدن یخچال چیست؟

_دلیل خنک نکردن اواپراتور چیست؟

_علت برق داشتن بدنه یخچال چیست؟

_یخچال فریزر جنرال الکتریک

_راهنمای نصب و راه اندازی یخچال و فریزر

_نمایندگی یخچال و فریزرهای کینوKINO

_نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید

 

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید