فیلتر ساید بای ساید

پرینت

فیلتر ساید General Electric

نوشته شده توسط admin-aeg. Posted in News

نمایندگی مجاز و تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک (GE) در تهران به همراه گارانتی و ضمانت نامه تعویض قطعات اورجینال،تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک توسط تکنسین متخصص GE در کوتاه ترین زمان ممکن در کلیه مناطق تهران.

تعویض فیلتر اورجینال ساید GE با گارانتی.

20سال سابقه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

نمایندگی General Electric

کاربرد فیلتر ساید جنرال الکتریک

وظیفه فیلتر ساید جنرال الکتریک،جداسازی املاح و رسوبات موجود در آب آشامیدنی،

مخصوصاً آهک است و موجب شدن سبک تر شدن و خوش طعم شدن آب می شود.

ساید بای ساید جنرال الکتریک (general electric) دارای قدرتمندترین فیلترهای ساید می باشد که قابلیت فیلترینگ 5 ماده معدنی با قدرت فیلترینگ 99% می باشند. فیلترهای تصفیه دارای استانداردهای خاصی هستند که بر روی بدنه آنها درج شده است.

تعمیر یخچال فریزر GE
مثلاً اگر روی فیلتر عبارت 500 لیتر درج شده باشد یعنی پس از گذشت این حجم آب از فیلتر،باید آن را تعویض نمود و در صورت عدم تعویض،فیلتر عملکردی برعکس خواهد داشت یا باعث کاهش فشار آب می شود.

سوالی که ذهن اکثر افراد را مشغول می کند در رابطه با زمان تعویض فیلتر ساید بای ساید است.

معمولاً تمامی یخچال های ساید بای ساید دارای سیستم داخلی محاسبه زمان تعویض فیلتر می باشند که این تخمین زمان از روش های زیر محاسبه می شود:

_بر اساس ماه : یک زمان ثابت برای تعویض فیلتر بدون در نظر گرفتن مقدار آب مصرف شده مثلاً4یا 6 ماه.

_دفعات باز و بسته شدن شیر برقی: محاسبه میزان آب مصرف شده به کمک تعداد دفعات و زمان باز شدن شیر برقی مربوطه در مسیر فیلتر که به صورت الکترونیکی کنترل می شود.

 

_قطعه الکترونیکی: محاسبه میزان آب مصرف شده به وسیله قطعه الکترونیکی دقیق که کاملاً مشخص می کند که چه میزان آب از فیلتر عبور کرده.

تعمیر یخچال فریزر GE

تعمیر ساید جنرال الکتریک

تعمیر ساید GE

_نرم افزار: در سیستم های جدید ساید بای ساید یک بخش نرم افزار و حافظه دائمی طراحی شده که با قطع برق هم پاک نمی شود و بر اساس سختی آب و مقدار املاح موجود و همچنین محاسبه دقیق حجم آب مصرفی آلارم تعویض فیلتر داده می شود.

 

بطور کلی بهتر است فیلتر ساید با ساید هر 6 ماه یکبار تعویض شود لازم بذکر است که برای تعویض فیلتر حتما از تکنسینهای این مرکز بهره بگیرید که علاوه بر تعویض فیلتر ،شلنگهای مربوط به فیلتر و ورود آب را چک و کنترل میکنند تا در صورت نیاز آنها هم تعویض شود زیرا شلنگها به مرور زمان شکننده و خشک میشوند که این موضوع هم خطرناک است هم باعث تغییر در طعم آب میشود.

 

 

جهت دریافت مشاوره وخدمات و تهیه فیلتر فابریک و اصل در رابطه با یخچال و ساید با شماره تلفنهای مرکزی و یا 88852572 تماس حاصل فرمایید.

 

مطالب مرتبط:

تعمیرات یخچال فریزر

علت برفک زدن یخچال چیست؟

دلیل خنک نکردن اواپراتور چیست؟

علت برق داشتن بدنه یخچال چیست؟

یخچال فریزر جنرال الکتریک

راهنمای نصب و راه اندازی یخچال و فریزر

نمایندگی یخچال و فریزرهای کینوKINO

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک (GE)

  

تعمیر ساید جنرال ، تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک ، تعمیر یخچال فریزر GE ، تعمیر یخچال فریزر General Electric ، تعمیر ساید GE ، تعمیر ساید بای ساید ، جنرال الکتریک ، General Electric ، GE ، تعمیر یخچال جنرال ، تعمیر ساید جنرال ، تعمیرات جنرال الکتریک ، تعمیرات GE ، تعمیر تخصصی ساید GE ، فیلتر آب ساید ، فیلتر ساید جنرال ، تعویض فیلتر ساید ، گارانتی ، تعمیرات ، خدمات ، قطعات ساید GE

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید