پرینت

ماشین ظرفشویی روشن نمی شود؟

نوشته شده توسط admin. Posted in News

تعمیر ماشین ظرفشویی

مرکز تعمیر ظرفشویی بوش (bosch)، تعمیر ظرفشویی آاگ (AEG)

مراجعه تکنسین به منزل شما کمتر از 3 ساعت پس از ثبت کار تعمیر ظرفشویی

هزینه تعمیر ظرفشویی مطابق تعرفه و نرخ اتحادیه

گارانتی 12 ماهه تعمیر ماشین ظرفشویی و تعویض قطعات فابریک

ضمانت برگشت وجه در صورت عدم تعمیر ظرفشویی 

مرکز تعمیر ظرفشویی آریاسرویس

آریاسرویس، بهترین و تخصصی ترین نمایندگی تعمیر ظرفشویی با در اختیار داشتن تیم فنی و تخصصی تعمیرات ظرفشویی، سرویس دهی به کلیه نقاط تهران، تعمیرات ماشین ظرفشویی برندهای بوش bosch | آاگ aeg | نف neff | سامسونگ Samsung کلیه خدمات و قطعات به همراه گارانتی یکساله انجام می شود.تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ aeg,تعمیر ماشین ظرفشویی بوش bosch

نمایندگی مجاز aeg

نمایندگی مجاز bosch

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی

هنگامی که ماشین ظرفشویی بوش یا آاگ شما روشن نمی شود و یا اشکال های عمده دیگر مثل پر نکردن آب، خالی نکردن و یا خاموش نشدن را پیدا کرد نگران نباشید، تعمیرات ماشین ظرفشویی توسط خودتان نیز قابل انجام است.مثل همیشه می توانید با خواندن آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی ایرادهای عمده را بدون تماس با یک تعمیرکار حرفه ای برطرف نمایید. به این صورت تعمیر ماشین ظرفشویی برای شما هزینه ای نخواهد داشت.

تعمیر ماشین ظرفشویی

نکته: اگر تصمیم به تعمیر ماشین ظرفشویی خود توسط تعمیرکار را داشتید به هیچ وجه آن را به دست تعمیرکاران متفرقه ندهید زیرا در این چند سال اخیر طرز کار ماشین ظرفشویی های حرفه ای مثل ماشین ظرفشویی های آاگ، ماشین ظرفشویی های بوش و ... بسیار پیشرفته تر و بیشتر با بردهای الکتریکی کار می کنند. به جای آن می توانید با اطمینان تعمیر های خود را به مراکز رسمی مثل نمایندگی آاگ بسپارید تا کار شما تضمین شده باشد.

نکته: قبل از این که تعمیر ماشین ظرفشویی را شروع نمایید مطمئن شوید که آن را از برق خارج و برد کنترل آن خاموش باشد. همچنین فلکه آب را نیز ببندید. همچنین بلافاصله بعد از این که آن را خاموش کردید شروع به تعمیر ظرفشویی نکنید زیرا آبی که درون آن مانده است ممکن است هنوز داغ باشد.

ماشین ظرفشویی روشن نمی شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی

رفع مشکلات ماشین ظرفشویی

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی

نمایندگی AEG

نمایندگی BOSCH

 اگر ماشین ظرفشویی خود را روشن کردید و هیچ عکس العملی از خود نشان نداد احتمالا به خاطر یکی از دلایل زیر است:

مراحل تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی را دنبال نمایید:

1-    مطمئن شوید که از پریز برق مشکلی وجود ندارد. پریزهای برقی که کلید اطمینان دارند ممکن است در وضعیت خاموش مانده باشند. همچنین مطمئن شوید که درون پریز هم همه اتفاقی نیفتاده باشد زیرا ممکن است قطعی از داخل پریز باشد. اگر پریز برق شما از مدل GFCI می باشد بر روی آن یک دکمه reset مشاهده خواهید کرد. آن را فشار دهید تا مدار از داخل تنظیم مجدد گردد(ممکن است به نظر شما این کارها ساده و کسل کننده باشند ولی خیلی از مشکل ها به خاطر پریز برق می باشد و بدون نیاز به تعمیرات ماشین ظرفشویی و حضور تکنسین قابل رفع است. در آخر برای اطمینان بیشتر با یک سیم سیار ماشین ظرفشویی را به یک پریز دیگر متصل نمائید تا مطمئن شوید مشکل از پریز برق نیست.

تعمیر ماشین ظرفشویی BOSCH

2-    صفحه دیجیتال بر روی ماشین ظرفشویی را بررسی کنید. ممکن است این پنل شکسته باشد و یا فیوز آن از داخل سوخته باشد. اگر به نظر مشکل از فیوز می آمد آن را یک بار دربیاورید و دوباره نصب کنید. اگر جواب نداد آن را با یک نمونه سالمش جایگزین نمائید.البته جایگزین کردن آن می بایست توسط نمایندگی مجاز انجام شود.

3-    کلید ها(قفل ها)، تایمر و یا انتخابگر کلید آن را بررسی نمائید. اگر برق در ماشین ظرفشویی شما در جریان است( برد روشن است) ولی ماشین ظرفشویی کار نمی کند، ممکن است مشکل از قفل درب و یا تایمر آن باشد و می توانید تعمیر ماشین ظرفشویی را خودتان انجام دهید. برای این که مشکل قفل درب را حل نمائید می توانید با احتیاط و کمک یک پیچ گوشتی کمی قفل آن را دست کاری کنید و ضامن آن را با پیچ گوشتی نگه دارید( اول آن را خاموش کنید تا خطری برای شما نداشته باشد) . اگر مشکل از تایمر و یا انتخابگر کلید بود بهترین راه تماس با یک تعمیرکار می باشد زیرا اگر دانش کافی ندارید ممکن است به آن صدمه وارد نمائید.پس در این موارد تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به نمایندگی تعمیر ظرفشویی bosch بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی aeg

نکته: اگر تصمیم به تعمیر ماشین ظرفشویی خود توسط تعمیرکار را داشتید به هیچ وجه آن را به دست تعمیرکاران متفرقه ندهید زیرا در این چند سال اخیر طرز کار ماشین ظرفشویی های حرفه ای مثل ماشین ظرفشویی های آاگ، ماشین ظرفشویی های بوش و ... بسیار پیشرفته تر و بیشتر با بردهای الکترونیکی کار می کنند و در نتیجه به تعمیرات تخصصی تری احتیاج پیدا می کنند. به جای آن می توانید با اطمینان تعمیر ماشین ظرفشویی AEG خود را به مراکز رسمی مثل نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش بسپارید تا کار شما تضمین شده باشد.

در صورت نیاز به خدمات و تعمیرات ماشین ظرفشویی با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید:

88808268    -    88852572   -   88852571

 

چرا آریاسرویس؟

* ارائه تعمیرات و خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن (کمتر از 3 ساعت بعد از ثبت کار تعمیراتی)

* برگزاری کلاس های تکریم مشتری برای تعمیرکاران مرکز

* تضمین برگشت وجه پرداختی در صورت عدم تعمیر ظرفشویی

* تحویل داغی قطعه تعویض شده در صورت درخواست مشتری

* آگاه نمودن مشتری از کلیه مراحل کار تعمیر ظرفشویی توسط کد اشتراک

* انجام مشاوره قبل از تعمیر ظرفشویی و ارائه نکات مهم در حفظ و نگهداری دستگاه

* ارائه کد تخفیف برای مشتریان جهت بهره مندی از خدمات در سرویس های آتی

* تعمیر ظرفشویی کمتر از 2 ساعت در منزل شما و یا حمل دستگاه به تعمیرگاه مرکزی آریاسرویس در صورت تمایل مشتری

* تعویض قطعات فابریک ظرفشویی با گارانتی یکساله صورت می گیرد


مطالب مرتبط :

تعمیر ماشین ظرفشویی

شوینده های ماشین ظرفشویی

 نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی

 چرا ظرفشویی خوب نمی شوید؟

 راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

 ارورهای ظرفشویی بوشBOSCH 

 نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی بوش (BOSCH)

تعمیر ظرفشویی آاگ (AEG)

 

 تعمیر ماشین ظرفشویی , تعمیر ظرفشویی , عیب یابی ماشین ظرفشویی , خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی , مشکلات ماشین ظرفشویی , تعمیر ظرفشویی آاگ aeg, تعمیر ظرفشویی آ.ا.گ AEG , تعمیر ظرفشویی الکترولوکسelectrolux , تعمیر ظرفشویی بوش bosch ، تعمیر ظرفشویی سامسونگ samsung , تعمیر ظرفشویی نف NEFF ، تعمیر ظرفشویی الجی LG , تعمیر ظرفشویی مجیک , تعمیر ظرفشویی مدیا ، تعمیر ظرفشویی ایندزیت indesit , تعمیرات ماشین ظرفشویی , تعمیرات تخصصی ظرفشویی , تعمیر ظرفشویی در منزل , تعمیر ظرفشویی تهران , مناطق تهران , تعمیرات , کم هزینه , بهترین , سریع , اعزام , تکنسین , ماشین ظرفشویی , تعمیر , تخصصی , قطعات , فابریک , هزینه , گارانتی , علت , نحوه , قرص ظرفشویی , قرص فایری fairy , قرص فینیش finish , نمک ماشین ظرفشویی , جرمگیر ظرفشویی بوش , جرمگیر ظرفشویی آاگ , نحوه , پودر , نمک , قرص , شوینده , جرمگیر , تایمر ظرفشویی بوش , تایمر ظرفشویی آاگ , پمپ تخلیه , درین پمپ , کمک , هیدرواستات , میکروسوئیچ , خرابی , تعمیر , عیب , تعویض , تعویض قطعات , قطعات یدکی ,

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید