پرینت

مزیت ماشین لباسشویی بوش (BOSCH)

Posted in News

 ماشین لباسشویی بوش

با توجه به تنوع مدل و کارایی ماشین های های لباسشویی موجود در بازار اکثر کاربران در انتخاب یک ماشین لباسشویی مناسب و کارآمد به مشکل می خورند و اکثراً به دنبال این سوال هستند که کدام برند از ماشین های لباسشویی برتر از سایرین است؟

 

در ادامه برخی از ویژگی های ماشین لباسشویی بوش (BOSCH) آورده شده که نگاهی گذرا به آن می اندازیم :

 


تعمیر ماشین لباسشویی بوشBigger washing capacity-1

         (بیشترین گنجایش مخزن)

این ویژگی قابلیت این را برای مشتریان بوش فراهم می کند تا بتوانند حتی بیشتر از ظرفیت دستگاه ، لباس داخل ماشین لباسشویی بریزند و این امر کیفیت شستشو را پایین نمی آورد.

 


تعمیر ماشین لباسشویی بوشActiveWater-2

  (تنظیم آب هوشمند)

یکی از ویژگی های هوشمندانه ماشین لباسشویی بوش این است که با توجه به حجم لباس ها میزان آب را تنظیم نموده و به کاهش مصرف برق نیز کمک می کند.همچنین با استفاده از آب گرم باقی مانده مواد شوینده و باکتری ها را بطور کامل از روی البسه حذف می کند و باعث طول عمر دستگاه شده و به شما تجربه یک شستشوی مناسب می دهد.

 

Pre-activated SpeedPerfect-3

           (زمان کوتاه شستشو)

لباسشویی های بوش با دارا بودن کوتاهترین زمان در چرخه شستشو تمامی برنامه ها سبب صرفه جویی در وقت و هزینه برق می شود.

لباسشویی های بوش 65% سریعتر از سایر ماشین لباسشویی ها به کار خود پایان می دهد.


تعمیر ماشین لباسشویی بوشVarioDrum-4

  (دیگ متفاوت)

شیارهای داخل دیگ لباسشویی بوش ، در عین سرسخت و پرقدرت بودن برای کشیدن آب لباس ها طوری طراحی شده اند که کوچکترین آسیبی به حتی لطیف ترین پارچه ها نمی رسانند و همچنین سطح شیبدار شیارها البسه را به سمت مرکز دیگ هدایت می کنند و این یکی از قابلیت های منحصربفرد لباسشویی بوش می باشد.

 

  AntiVibration Design-5

     (طراحی ضد لرزش)تعمیر ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی شما بوش است؟

 

به شما تبریک می گوئیم! زیرا می توانید از تماشای تلوزیون لذت ببرید در حالی که ماشین لباسشویی بوش شما کار خود را بدون کوچکترین سر و صدایی انجام می دهد.

طراحی ماشین لباسشویی به گونه ای است که دیواره های دستگاه ارتعاشات ناشی از چرخش دیگ ماشین را خنثی می کنند.

 

تعمیر ماشین لباسشویی بوشAllergyPlus + ECARF-6

      (سیستم ضد آلرژی)

لباسشویی بوش اولین لباسشویی جهان می باشد که دارای تاییدیه ECARF(مرکز اروپایی برای تحقیقات بنیاد آلرژی) بوده و یک شستشوی کاملاً بهداشتی را برای شما به ارمغان می آورد.

این سیستم با استفاده از درجه حرارت بالای آب باکتری ها را کاملاً از بین می برد و همچنین با یک دور آبکشی اضافه مواد شوینده باقی مانده روی البسه را کاملا پاک می کند و مانند سایر لباسشویی ها،لباس ها را با سفیدک ناشی از پودر و مواد شوینده تحویل نمی دهد و این امکان تنها با فشردن یک کلید در لباسشویی بوش میسر است!

 

تعمیر ماشین لباسشویی بوشVoltCheck-7

(بررسی ولتاژ)

چک کردن ولتاز توسط ماشین لباسشویی بوش (bosch) از ویژگی های منحصر بفرد لباسشویی بوش می باشد که نوسانات برق کوچکتر از یک پلک زدن را نیز چک و کنترل می کند تا نوسان برق لطمه ای به دستگاه وارد نکند و زمانی که ولتاژ پایین است و یا منبع تغذیه قطع شده این سیستم فعال می شود.

 

تعمیر ماشین لباسشویی بوشMonsoon Programme-8

       (برنامه موسمی)

این برنامه طراحی شده تا لباس ها روی دور خشک کن 10% بهتر از سایر برندهای لباسشویی خشک شوند.به این صورت که در ماشین لباسشویی بوش ، سری آخر آبکشی را با آب بسیار داغ انجام می دهد زیرا لباس های داغ راحتتر آبگیری می شود و زمان کمتری روی دور خشک کن می مانند.

 
تعمیر ماشین لباسشویی بوشReload Function-9

(اضافه کردن لباس میان برنامه)

برای همه ما پیش آمده که پس از روشن کردن لباسشویی و آغاز بکار آن متوجه می شویم که یک لباس جا مانده!

و یا ممکن است شما یک لباس قرمز را در میان لباس های سفید وارد ماشین کرده باشید.

اگر ماشین لباسشویی شما بوش است نگران آن نباشید!این برنامه به شما اجازه می دهد با باز کردن درب لباسشویی بوش لباس ها را کم یا زیاد کنید.


تعمیر ماشین لباسشویی بوشWaterPlus-10

 (اضافه کردن آب)

 

این سیستم لباسشویی بوش طراحی شده تا اگر مطمئن هستید که مواد شوینده زیاد ریخته اید و دستگاه احتیاج به آبکشی چند باره دارد برای افزایش سطح آب و طول چرخه آبکشی استفاده کنید.


تعمیر ماشین لباسشویی بوش
Time Delay 24hrs-11

برنامه TIME DELAY برای شما این امکان را فراهم می آورد که زمان آغاز بکار ماشین خود را 1 الی 24 ساعت به تاخیر بیندازید تا لباسشویی بوش شما در ساعات آینده کار خود را شروع کند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیرات لوازم خانگی بوش با کارشناسان بوش تماس حاصل فرمایید:

88852571 – 88947924

 

 

مطالب مرتبط :

نمایندگی بوش (bosch)

-تعمیر ماشین لباسشویی بوش

-نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی بوش

-راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش


-ارورهای لباسشویی بوش

 

تعمیر لباسشویی بوش ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش ، تعمیر لباسشویی bosch ، تعمیرات بوش (bosch) ، تعمیرات ماشین لباسشویی بوش BOSCH ، عیب یابی لباسشویی بوش ، کیفیت لباسشویی بوش ، خدمات پس از فروش بوش ، عملکرد لباسشویی بوش ، مزیت لباسشویی بوش ، تعمیرگاه بوش BOSCH ، تعمیر تخصصی لباسشویی bosch ، برتری برند بوش ، چرا لباسشویی بوش؟ ،

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید