نمایندگی رسمی کینو در تهران kino

پرینت

نمایندگی رسمی کینو در تهران kino

Posted in News

شرکت "آریا سرویس"زیرمجموعه "خدمات طلایی پایدار" بوده و نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش یخچال و فریزرهای صنعتی کینو در شهر  تهران می باشد. این مجموعه با سابقه ای درخشان در راستای ارائه خدمات با بالاترین کیفیت مشغول به فعالیت است.

 

یخچال و فریزرهای صنعتی کینو، به دلیل کارایی ، زیبایی ظاهری ، کم حجم بودن،در دسترس بودن و مناسب بودن قیمت در سال­های اخیر مورد استقبال اکثر سوپر مارکت­ها، رستوران­ها، کافی شاپ­ها،فسـت فودهـا،فروشـگاه­های زنجـیره­ای و ... قرار گرفـته است و در انـواع مختلفی همچون ویترینی، فریزر صندوقی،تـک درب، دو درب و ... عرضـه می­شوند.

لازم به ذکـر است که خدمات نصــب و گارانتـی 18 ماهــه و انجام تعمـیرات و تعویــض قطعات یخچـــال­های کیـنو در تهران توسـط این مرکز،که تنـها نماینـدگی رسـمی یخچالهای کینو در تهران میباشد انجام می­گیرد.

 

 

تاریخچه شرکت کینو

صنایع سرد سبوحی با مدیریت حاج اکبر سبوحی فعالیت خود را در سال 1342 با هدف ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و رعایت کلیه موازین استاندارد در راستای رضایتمندی مشتریان آغاز به فعالیت نمود و با حدود نیم قرن تجربه در زمینه­ی تولید کابین­های برودتی (انواع یخچال و فریزر) و همچنین سرخانه­های صنعتی کوچک و بزرگ،اولین تولید کننده تجهیزات سرماساز صنعتی در شهر اصفهان و سومین تولید کننده در ایران می­باشد.

این مجموعه­ موفق در راستای کسب رضایت مشتریان،اقدام به ایجاد شبکه وسیع خدمات پس از فروش در سراسر ایــران نموده و با تلاشی 5 ســاله در راستــای تدویــن استــاندارد کابیـن­های برودتی ویترینـی با اخـذ اولیـن نشان استاندارد ملــی ایــران با رده انـرژی A و همـچنین تنـها دارنده مجوز آزمایشگاه اکرودیته استاندارد یخچال­های صنعتی در ایران توانسته به اهــداف کوتاه مدت خود نائل گردد.

همچنین در بیست و سومین نمايشگاه بين المللی صنايع کشاورزی، مواد غذائی، ماشين آلات و صنايع وابسته ايران آگروفود2016 ،که در تاریخ 10 لغایت 13 خرداد ماه 1395 در محل دائمی نمايشگاههای بين المللی تهران برگزار شد، محصولات شرکت کینو ، در سالن 41 و در غرفه آی تک (نماینده فروش محصولات کینو) به نمایش گذاشته شد و بازدید کنندگان بی شماری را به این غرفه روانه کرد .... (خواندن کل خبر)

 

 

 

                 
        یخچال ویترینی ایستاده تک درب مدلKR615                 یخچال ویترینی ایستاده تک درب مدلKR680

 

 

 

                                          

          فریزر ویترینی ایستاده تک درب مدلKF615                فریزر ویترینی ایستاده تک درب مدلKF680  

 

 

 

                                     

        فریزر ویترینی ایستاده دو درب مدلKF6802D        یخچال ویترینی ایستاده دو درب مدلKR6802D

 

 

      

                                              

فریزر صندوقی کینو مدلCF1675 و CF1255

 

 

برای کسب اطلاعـــات بیشـتر در خصـوص تعمیــرات کینو با

شماره تلفن های مرکز سرویـس و یا 88852571 تمـاس بگیرید

 

مطالب مرتبط:

_فیلتر ساید بای ساید چیست؟

_علت برفک زدن یخچال چیست؟

_دلیل خنک نکردن اواپراتور چیست؟

_نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر

_علت برق داشتن بدنه یخچال چیست؟

_راهنمای نصب و راه اندازی یخچال و فریزر

_نمایندگی جنرال الکتریک

_نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید