پرینت

نکاتی برای افزایش عمر جاروبرقی

نوشته شده توسط admin-aeg. Posted in News

تعمیرات جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی در محل

تعمیر جاروبرقی آاگ(AEG)، تعمیر جاروبرقی الکترولوکس (Electrolux) ، تعمیر جاروبرقی بوش (bosch) خدمات پس از فروش جاروبرقی در تهران، گارانتی تعمیر جاروبرقی ، ضمانت 6 ماهه ، وارد کننده قطعات فابریک جاروبرقی آاگ ، الکترولوکس، بوش

اعزام تعمیرکار جاروبرقی به منزل شما و انجام تعمیر جاروبرقی در محل

پارویی (برس) فابریک جاروبرقی آاگ، الکترولوکس ، بوش

خرید پاکت، فیلتر، لوله تلسکوپی، لوله خرطومی، زانویی فابریک جاروبرقی

جاروبرقی وسیله ایست که به علت سروکار داشتن با گرد و غبار و آلودگی می بایست بسیار مورد توجه قرار گیرد و نکات حفظ و نگهداری جاروبرقی به دقت رعایت شود، یکی از مهم ترین علل تعمیر جاروبرقی رعایت نکردن موارد احتیاطی می باشد.

موارد زیر را رعایت فرمایید تا جاروبرقی شما کمتر به تعمیرات احتیاج پیدا کند و هزینه تعمیر جاروبرقی را برای خودتان پس انداز کنید!

 

موارد و نکات استانداردی که در صورت رعایت شدن باعث افزایش عمر و استفاده بهینه از جاروبرقی می شود به شرح زیر می باشد:

لوله های جاروبرقی و خرطومی را قبل از هر بار مصرف چک کنید زیرا در صورت وجود آشغال و گرفتگی لوله ها، فشاری مضاعف به موتور وارد می شود.

برای این منظور همواره کیسه آشغال جاروبرقی را پیش از پر شدن عوض کرده و فیلتر جاروبرقی را نیز حداقل دو بار در سال شسته و یا تعویض کنید.

 

از کار مداوم با جاروبرقی پرهیز کنید زیرا روشن بودن دستگاه در مصارف بیشتر از 30 دقیقه متوالی به موتور فشار زیادی وارد می کند.

 

هنگام استفاده از جاروبرقی زباله های مرطوب،اشیای بزرگ و تیز،جوراب،خرده های بزرگ کاغذ و... را از سر راه دور کنید زیرا که به موتور آسیب وارد می کنند و البته مصرف انرژی را نیز زیاد می کنند.

هیچــــگاه برای خاموش و روشـــــن کردن دســــتگاه از پا اســــتفاده نکنید.

فشردن این کلید با پا عمر جاروبرقی را بسیار کوتاه خواهد کرد.

اگر بعد از هر بار جارو کشیدن دچار کمر درد شدید می شوید نسبت به تنظیم لوله تلسکوپی اقدام نمایید.

در حین جارو کشیدن روی لوله جارو خم نشوید.در استفاده استاندارد می بایست تمام قد بایستید و اندازه لوله را طوری تنظیم کنید که برای جارو کشیدن هر نقطه از خانه نیاز به خم و راست شدن نباشد.

 

در صورتی که نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیرات جاروبرقی دارید با شماره تلفن های مرکز سرویس و یا شماره 88852572تماس حاصل فرمایید.

 

مطالب مرتبط:

فیلتر جاروبرقی  

ساز و کار جاروبرقی

راهنمای خرید جاروبرقی

فیلتر هپا HEPA

تعمیر جاروبرقی بوش

تعمیر جاروبرقی آاگ

 

تعمیر جاروبرقی بوش، تعمیر جاروبرقی bosch، تعمیر جاروبرقی آاگ، تعمیر جاروبرقی aeg، تعمیر جاروبرقی الکترولوکس، تعمیر جاروبرقی electrolux، تعمیر جاروبرقی سامسونگ، تعمیر جاروبرقی samsung، تعمیر جاروبرقی در محل، تعمیر جاروبرقی فوری، تعمیر جاروبرقی شرق تهران، تعمیر جاروبرقی غرب تهران، تعمیر جاروبرقی شمال تهران، تعمیر جاروبرقی جنوب تهران، تعمیرات جاروبرقی، هزینه تعمیر جاروبرقی، تعمیر برد جاروبرقی، تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی، تعمیر موتور جاروبرقی، تعمیر قطعات جاروبرقی

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید