پرینت

نکات کلیدی در نگهداری ماشین لباسشویی

Posted in News

نکاتی که در استفاده از ماشین لباسشویی نمی دانید!

 

ماشین های لباسشویی علاوه بر امکاناتی در اختیار کاربر قرار می دهند،دارای معایبی نیز هستند که با شناخت و رعایت این موارد می توان یک شستشوی لذت بخش را تضمین کرد و هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی را کاهش داد.

تصور اکثر افراد این است که ماشین لباسشویی قادر است هرگونه میکروب و کثیفی را از البسه بزداید و با وجود آنزیم های موجود در مواد شوینده نابود کننده میکروب ها باشد!

 

این باور در حالت کلی درست است اما بهتر است که بدانید محیط های مرطوب و بسته شایع ترین مکان رشد و تکثیر میکروب ها است و چنانچه شما لباس های زیر و یا البسه ای که خاکی و گلی شده اند را به همراه سایر البسه در ماشین لباسشویی قرار می دهید،در واقع به رشد و تکثیر میکروب ها کمک می کنید.

 

توصیه می گردد که حتی الامکان لباس های زیر را به صورت دستی با آب داغ بشویید و زیر نور آفتاب خشک کنید.

همچنین در انتخاب مواد شوینده دقت کافی را داشته باشید.برخی از مصرف کنندگان مواد شوینده آلرژی زا که با پوست دست آن ها ناسازگاری دارد را درون ماشین لباسشویی میریزند تا تماسی با پوست دستشان نداشته باشد!

در حالی که با شسته شدن لباس ها با این پودرها بعد از پوشیدن لباس دچار آلرژی و حساسیت می شوند.

از قرار دادن ماشین لباسشویی در مکان های بسته و مرطوب مانند حمام خودداری کنید زیرا هوا و بخار خارج شده از دستگاه پس از اتمام کار،امکان رشد کپک و قارچ را فراهم می کند.بهتر است ماشین لباسشویی را در آشپزخانه قرار دهید و پس از شستشو پنجره را باز بگذارید تا ماشین لباسشویی شما کمتر به سرویس و تعمیرات احتیاج پیدا کند.

 

پس از اتمام شستشو، لباس ها نباید بیشتر از 30 دقیقه در ماشین لباسشویی باقی بمانند ماندن لباس های مرطوب در ماشین لباسشویی سبب ایجاد میکروب و همچنین پوسیدگی لاستیک دور درب لباسشویی می شود.

 

اگر از آن دسته افرادی هستید که در طول هفته لباس های چرک را در ماشین لباسشویی خود تلنبار می کنید تا در پایان هفته ماشین را روشن کنید ، توصیه می گردد که هرچه سریعتر این عادت را ترک کنید!

میکروب های موجود در لباس های کثیف تر کم کم به درون لباس های لطیف تر نفوذ میکنند و یا تا مدت ها درون ماشین لباسشویی باقی می مانند.

 

 

برای دریافت تعمیرات و خدمات در خصوص ماشین لباسشویی با تلفن های مرکز آریا سرویس

تماس حاصل فرمایید : 88852571 - 88852572

مطالب مرتبط :

-تعمیر لباسشویی بوش (BOSCH)

-تعمیر لباسشویی آاگ (AEG)

-عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی

-انتخاب ماشین لباسشویی مناسب

-باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی

-ماشین لباسشویی تخلیه نمی کند

-ماشین لباسشویی آبریزش دارد

-پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ aeg

-راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش bosch

 

تعمیر ماشین لباسشویی ، تعمیر لباسشویی ، تعمیر لباسشویی بوش ، تعمیرلباسشوییBOSCH ، تعمیر لباسشوییAEG ، تعمیر لباسشویی لاوامات ، تعمیرات ماشین لباسشویی ، عیب یابی ماشین لباسشویی ، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی ، تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی ، تعمیر ماشین لباسشویی Samsung ،  تعمیر ماشین لباسشویی آریستون ، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت ، تعمیرگاه ماشین لباسشویی ، تعمیر ماشین لباسشویی در منزل ، تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ، تعویض واشر لباسشویی ،

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید