پرینت

نکات کلیدی در نگهداری ماشین لباسشویی

Posted in News

تعمیر ماشین لباسشویی

 


تعمیر لباسشویی توسط تیم فوق حرفه ای در مجموعه ای خوش سابقه و با تجربه، نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش (bosch)، تعمیر لباسشویی آاگ (aeg)، 12 ماه گارانتی تعمیرات و تضمین برگشت وجه در صورت عدم تعمیر دستگاه، خدمات پس از فروش و تعمیرگاه مرکزی لباسشویی بوش، آاگ، الکترولوکس، ایندزیت، نف، سامسونگ، زانوسی و ....

اعزام تکنسین متخصص برند لباسشویی شما در کمتر از 3 ساعت پس از تماس شما،

گارانتی تعویض قطعات فابریک لباسشویی بوش و آاگ

هزینه تعمیر لباسشویی طبق آخرین نرخ اتحادیه

نکاتی که در استفاده از ماشین لباسشویی نمی دانید!

 

ماشین های لباسشویی علاوه بر امکاناتی در اختیار کاربر قرار می دهند،دارای معایبی نیز هستند که با شناخت و رعایت این موارد می توان یک شستشوی لذت بخش را تضمین کرد و هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی را کاهش داد.

تصور اکثر افراد این است که ماشین لباسشویی قادر است هرگونه میکروب و کثیفی را از البسه بزداید و با وجود آنزیم های موجود در مواد شوینده نابود کننده میکروب ها باشد!

 

این باور در حالت کلی درست است اما بهتر است که بدانید محیط های مرطوب و بسته شایع ترین مکان رشد و تکثیر میکروب ها است و چنانچه شما لباس های زیر و یا البسه ای که خاکی و گلی شده اند را به همراه سایر البسه در ماشین لباسشویی قرار می دهید،در واقع به رشد و تکثیر میکروب ها کمک می کنید.

تعمیر لباسشویی

 

توصیه می گردد که حتی الامکان لباس های زیر را به صورت دستی با آب داغ بشویید و زیر نور آفتاب خشک کنید.

همچنین در انتخاب مواد شوینده دقت کافی را داشته باشید.برخی از مصرف کنندگان مواد شوینده آلرژی زا که با پوست دست آن ها ناسازگاری دارد را درون ماشین لباسشویی میریزند تا تماسی با پوست دستشان نداشته باشد!

در حالی که با شسته شدن لباس ها با این پودرها بعد از پوشیدن لباس دچار آلرژی و حساسیت می شوند.

از قرار دادن ماشین لباسشویی در مکان های بسته و مرطوب مانند حمام خودداری کنید زیرا هوا و بخار خارج شده از دستگاه پس از اتمام کار،امکان رشد کپک و قارچ را فراهم می کند.بهتر است ماشین لباسشویی را در آشپزخانه قرار دهید و پس از شستشو پنجره را باز بگذارید تا ماشین لباسشویی شما کمتر به سرویس و تعمیرات احتیاج پیدا کند.

 

پس از اتمام شستشو، لباس ها نباید بیشتر از 30 دقیقه در ماشین لباسشویی باقی بمانند ماندن لباس های مرطوب در ماشین لباسشویی سبب ایجاد میکروب و همچنین پوسیدگی لاستیک دور درب لباسشویی می شود.

 

اگر از آن دسته افرادی هستید که در طول هفته لباس های چرک را در ماشین لباسشویی خود تلنبار می کنید تا در پایان هفته ماشین را روشن کنید ، توصیه می گردد که هرچه سریعتر این عادت را ترک کنید!

میکروب های موجود در لباس های کثیف تر کم کم به درون لباس های لطیف تر نفوذ میکنند و یا تا مدت ها درون ماشین لباسشویی باقی می مانند.

 

چرا آریاسرویس؟

* ارائه تعمیرات و خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن (کمتر از 3 ساعت بعد از ثبت کار تعمیراتی)

* برگزاری کلاس های تکریم مشتری برای تعمیرکاران مرکز

* تضمین برگشت وجه پرداختی در صورت عدم تعمیر لباسشویی

* تحویل داغی قطعه تعویض شده در صورت درخواست مشتری

* آگاه نمودن مشتری از کلیه مراحل کار تعمیر لباسشویی توسط کد اشتراک

* انجام مشاوره قبل از تعمیر لباسشویی و ارائه نکات مهم در حفظ و نگهداری دستگاه

* ارائه کد تخفیف برای مشتریان جهت بهره مندی از خدمات در سرویس های آتی

* تعمیر لباسشویی کمتر از 2 ساعت در منزل شما و یا حمل دستگاه به تعمیرگاه مرکزی آریاسرویس در صورت تمایل مشتری

* تعویض قطعات فابریک لباسشویی با گارانتی یکساله صورت می گیرد

 

برای دریافت تعمیرات و خدمات در خصوص ماشین لباسشویی با تلفن های مرکز آریا سرویس

تماس حاصل فرمایید : 88852571 - 88852572

مطالب مرتبط :

تعمیر لباسشویی بوش (BOSCH)

تعمیر لباسشویی آاگ (AEG)

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی

انتخاب ماشین لباسشویی مناسب

باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی تخلیه نمی کند

ماشین لباسشویی آبریزش دارد

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ aeg

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش bosch

 

تعمیر ماشین لباسشویی ، تعمیر لباسشویی ، تعمیر لباسشویی بوش ، تعمیرلباسشویی BOSCH ، تعمیر لباسشوییAEG ، تعمیر لباسشویی لاوامات ، تعمیرات ماشین لباسشویی ، عیب یابی ماشین لباسشویی ، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی ، تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی ، تعمیر ماشین لباسشویی Samsung ،  تعمیر ماشین لباسشویی آریستون ، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت ، تعمیرگاه ماشین لباسشویی ، تعمیر ماشین لباسشویی در منزل ، تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ، تعویض واشر لباسشویی ،

تعمیر لباسشویی، تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر لباسشویی bosch، تعمیر لباسشویی آاگ، تعمیر لباسشویی aeg، تعمیر لباسشویی ایندزیت، تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر لباسشویی samsung، تعمیر لباسشویی نف، تعمیر لباسشویی غرب تهران، تعمیر لباسشویی شرق تهران، تعمیر لباسشویی شمال تهران، تعمیر لباسشویی جنوب تهران، تعمیر لباسشویی فوری، گارانتی تعمیر لباسشویی، دفتر تعمیر لباسشویی، هزینه تعمیر لباسشویی، خدمات پس از فروش لباسشویی، پمپ، پمپ تخلیه، برد لباسشویی، لاستیک دور درب لباسشویی، نمایندگی بوش، نمایندگی آاگ، تعمیر ظرفشویی بوش، تعمیر ظرفشویی، تعمیر ظرفشویی آاگ، 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید