پرینت

چرا از جاپودری لباسشویی آب و کف بیرون میریزد؟

نوشته شده توسط admin. Posted in News

چرا از جاپودری لباسشویی آب و کف بیرون میریزد؟

تعمیر لباسشویی آاگ - AEG

نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بوش ، آاگ ، جنرال الکتریک ، نف ، ایندزیت ، آریستون و زانوسی در تهران.تعمیر لباسشویی آاگ، تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر و سرویس لباسشویی مستلزم تخصص و تجارب فنی می باشد و اکثر افرادی که تعمیر لباسشویی خود را به تعمیرکاران غیرمجاز سپرده اند از تعمیر لباسشویی خود رضایت نداشته اند.لذا توصیه می گردد که در زمان خرابی ماشین لباسشویی، ابتدا کلیه نکات احتمالی را رعایت فرمایید (مانند نکات کوتاهی که در این مقاله آورده شده است) سپس با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان آریاسرویس مشکل لباسشویی شما را بررسی نمایند.

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی  | خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی | نمایندگی لباسشویی بوش (bosch) | نمایندگی لباسشویی آ.ا.گ (AEG) | نمایندگی تعمیر لباسشویی نف (NEFF) | تعمیر ماشین لباسشویی | تعمیرماشین لباسشویی | تعمیر ماشین لباسشوئی


از جاپودی لباسشویی آب و کف بیرون میریزد؟

نکات و موارد بسیاری وجود دارد که در صورت رعایت کردن آنها می توان تعمیر لباسشویی را تا حد زیادی کاهش داد، یکی از این موارد استفاده مناسب و بجا از مواد شوینده ماشین لباسشویی است.

در بسیاری از موارد مشاهده می شود که در حین کار ماشین لباسشویی از محفظه جاپودری کف و آب خارج می شود،توصیه می شود که هنگام شستشوی پرده،روتختی و یا البسه توری از پودر کمتری استفاده کنید تا هزینه تعمیر لباسشویی خود را کاهش دهید و همچنین فقط در قسمت بزرگ محفظه جاپودری پور بریزید و قسمت پودر اضافه را خالی بگذارید.

جاپودری ماشین لباسشویی را لبریز نکنید و تا نصفه پودر شوینده بریزید.

در صورتیکه تمایل داشتید برای شستن البسه خیلی کثیف از قسمت پودر اضافه نیز استفاده کنید(قسمت راست جاپودری) انتخاب برنامه pre wash الزامی است.

سیستم pre washتنها در برخی از برنامه های شستشو مانند Cotton , Baby care , Boiling , Bio care ,Allergy care Synthetic, فعال می شود و پودر اضافه فقط در این برنامه ها باید داخل محفظه ریخته شود.

چنانچه از مایع نرم کننده استفاده می کنید قبل از ریختن داخل محفظه آن را کمی با آب رقیق کنید و تا زیر خط max مایع بریزید.

از دلایل دیگر خارج شدن کف و آب از جاپودری می توان به انسداد مسیر جاپودری به داخل دیگ لباسشویی اشاره کرد . وجود جسم خارجی و یا پودر حل نشده باقی مانده در مسیر انتقال آب وکف

سبب می گردد تا آب و کف از جاپودری سرریز شود.

توجه داشته باشید که در هنگام ریختن پودر شوینده ، از خشک و تمیزبودن محفظه جاپودری اطمینان حاصل کنید و در صورت خیس بودن جایگاه پودر،آن را بیرون آورده و با دستمال خشک کنید.

در انتخاب پودر و مواد شوینده دقت کافی را داشته باشید و از برندهای معتبر خرید نمایید و حتما از پودر ماشین استفاده کنید و از پودر صابون یا پودر دستی نکنید.

 چنانچه با رعایت نکات مذکور مشکل لباسشویی شما همچنان پابرجا بود با نمایندگی تعمیرات تماس بگیرید : 88852571 88808268 - 88936872

 

مطالب مرتبط:

باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی

انتخاب لباسشویی مناسب

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش

ارورهای ماشین لباسشویی بوش bosch

ارورهای ماشین لباسشویی آاگ AEG

 پمپ تخلیه لباسشویی آاگ

 

 تعمیر لباسشویی ، تعمیر لباسشوئی ، تعمیرلباسشویی ، تعمیر ماشین لباسشویی ، عیب یابی لباسشویی ، تعمیر لباسشویی اتوماتیک ، تعمیر قطعات لباسشویی ، مشکلات لباسشویی ، علت آبریزش لباسشویی ، علت لرزش لباسشویی ، علت سروصدای لباسشویی ، تعمیرات تخصصی لباسشویی ، تعمیرات ماشین لباسشویی ، تعمیر جزئی ماشین لباسشویی ، خدمات پس از فروش لباسشویی ، تعمیرگاه مرکزی لباسشویی ، مرکز خدمات لباسشویی ، محفظه لباسشویی ، جای پودر لباسشویی ، برنامه های لباسشویی ، پودر شوینده لباسشویی ، پمپ لباسشویی ، آبریزش ماشین لباسشویی ، مشکل آبریزش لباسشویی ، برنامه pre wash ، پمپ ، آبریزش ، کم هزینه ، تعمیرات ، قطعه فابریک ، تعمیر لباسشویی در تهران ،

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید