پرینت

چرا باید از نمک ظرفشویی استفاده کنیم؟

Posted in News

تعمیر ظرفشویی بوش BOSCH

 

تعمیرگاه مجاز، تعمیر ماشین ظرفشویی بوش، در کلیه مناطق تهران، تکنسین های متخصص و دوره دیده تعمیر ظرفشویی بوش.تعمیر ظرفشویی bosch در این مرکز نمایندگی با تعرفه و نرخ اتحادیه و در کوتاه ترین زمان ممکن پس از ثبت درخواست شما انجام میگیرد.

تعمیر تخصصی ظرفشویی بوش، نمایندگی تعمیرات ظرفشویی BOSCH در کلیه مناطق تهران.

تعمیر ظرفشویی آاگ، تعمیر ظرفشویی نف، تعمیر ظرفشویی سامسونگ، تعمیر ماشین ظرفشویی

خرید قرص ظرفشویی، خرید جرمگیر ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی بوش - BOSCH

 چرا باید نمک ظرفشویی استفاده کنیم؟

نمک های ماشین ظرفشویی وظیفه سختیگیری آب را بر عهده دارند و املاح و مواد سخت مانند آهک را از آب جدا می کنند.نمک ماشین ظرفشویی با نرم کردن آب از باقی ماندن لک و رسوب بر روی ظروف جلوگیری می کند. نمک ماشین ظرفشویی مهم ترین اصل برای کاهش تعمیر ماشین ظرفشویی به شمار می رود.

اگر نمک و قرص ظرفشویی به مقدار کافی و مناسب در حین شستشو استفاده شوند، هزینه تعمیر ظرفشویی بوش را تا حدود زیادی کاهش می دهد.

همچنین پیشنهاد می گردد از نمک های ظرفشویی با کیفیت مانند پریل،فینیش و فایری استفاده نمایید.

نمک های بی کیفیت ممکن است برخی از ناخالصی ها مانند آهن و کربنات را شامل باشند و این امر عمل سختی گیری را با مشکل روبرو می کند و یا حتی ممکن است جرم و رسوب را تشدید کنند!

تعمیر ظرفشویی بوش

در رابطه با ماشین ظرفشویی هایی که به سیستم ضد رسوب مجهز هستند در صورتیکه ماشین بدون نمک آلارم نشان ندهد لزومی به استفاده از نمک نیست و حتی در بعضی از مدل ها سبب آسیب رساندن به دستگاه می شود.

 

اگر در پایان شستشو ظروف کدر و مات هستند می بایست قبل از شروع به کار ماشین از بسته بودن درب مخزن نمک اطمینان حاصل کرد چرا که اگر درب مخزن نمک خوب بسته نشده باشد، نمک موجود در مخزن در شستشوی اول و دوم روی ظروف تخلیه شده و سبب کدر شدن ظروف می شود.

هرگاه آلارم مربوط به اتمام نمک بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر شد می بایست مخزن نمک را پر کنید.

میزان ریختن نمک در مخزن باید به اندازه ای باشد که حداقل 2 بند انگشت از لبه مخزن نمک پایین تر قرار بگیرد.

اگر بعد از ریختن نمک داخل مخزن چراغ هشدار اتمام نمک ظرفشویی خاموش نمی شود بوسیله قاشق کوچکی نمک را در مخزن هم بزنید تا سنسور دستگاه عمل کند.

 


نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش (bosch)

مرکز سرویس و تعمیر ظرفشویی بوش در تهران، آریا سرویس نمایندگی تعمیر ظرفشویی bosch، تعمیر ظرفشویی AEG، تعمیر ظرفشویی NEFF، تعمیر ظرفشویی samsung و ... با حدود 20 سال سابقه درخشان بوده و با پشتوانه فنی و تخصصی و تعمیرکاران فوق حرفه ای ظرفشویی بوش در خدمت همشهریان عزیز در تمام نقاط تهران می باشد.

تعمیر ظرفشویی بوش و تعویض قطعات ظرفشویی بوش با گارانتی و ضمانت یکساله انجام می پذیرد.

 

جهت دریافت خدمات و تعمیرات با شماره تلفن 88852571 تماس حاصل فرمایید.

 

مطالب مرتبط:

علت جرمگیری ماشین ظرفشویی

نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی

ظرفشویی خوب نمی شوید؟

راهنمای خرید ظرفشویی خوب

کدام شوینده ماشین ظرفشویی بهتر است؟

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

ارورهای ماشین ظرفشویی بوش

 

تعمیر ظرفشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر ظرفشویی بوش، تعمیر ظرفشویی آاگ، تعمیر ظرفشویی سامسونگ، تعمیر ظرفشویی در محل، هزینه تعمیر ظرفشویی، تعمیرکار ماشین ظرفشویی، تعمیر ظرفشویی bosch، تعمیر ظرفشویی AEG، تعمیر ظرفشویی neff، تعمیر ظرفشویی توکار، تعمیر ظرفشویی رومیزی، تعمیر ظرفشویی مبله، تعمیر ظرفشویی غرب تهران، تعمیر ظرفشویی شرق تهران، تعمیر ظرفشویی شرق تهران، تعمیر ظرفشویی شمال تهران، تعمیر ظرفشویی جنوب تهران، تعویض برد ظرفشویی، تعویض پمپ ظرفشویی، تعویض قطعات ظرفشویی، تعمیرکار برد ظرفشویی، تعمیرکار ماشین ظرفشویی، نمایندگی تعمیر ظرفشویی، نمایندگی بوش، نمایندگی bosch، نمایندگی آاگ، نمایندگی AEG، تعمیرات ظرفشویی، قرص ماشین ظرفشویی، مواد شوینده ظرفشویی، جرمگیر ماشین لباسشویی، خرید قرص ظرفشویی fairy، خرید قرص ظرفشویی finish

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید