تعمیر مایکروویو مطلب ویژه

  

آریاسرویس، نمایندگی مجاز و خدمات پس از فروش ماکروفر (مایکروویو) در تهران می باشد و با سابقه ای درخشان و تعمیرکاران متخصص در خصوص تعمیرات لوازم خانگی در خدمت مشتریان عزیز می باشد.تعمیرگاه تخصصی ماکروفر،اعزام تکنسین به منزل شما در صورت درخواست ، نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوش ، نمایندگی تعمیرات ماکروفر آاگ

 

مشتری گرامی ، در سال های اخیر ، پیرو زیاد شدن نام آریا سرویس و سوء استفاده برخی از نمایندگی های غیرمجاز از این نام،خواهشمند است که تنها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.نمایندگی مجاز آریا سرویس تنها در قبال شماره های درج شده در سایت مسئول بوده و تنها فاکتور این نمایندگی مورد تایید می باشد.

88852571 88808268 - 88852572


آشنایی علمی با نحوه طبخ

موادغذایی درمایکرویو:                                                                                                                       

پختن وگرمکردن موادغذایی با مایکروویوپاناسونیک کاملا" با روشهای معمول همچون اجاق گاز وگریل تفاوت دارد .امواج مایکروویو مولکولهای آب موادغذایی را مرتعش نموده وگرما تولید میکند .بخارآب ایجاد شده بالا رفته وبه فرآیند طبخ کمک میکند. بدین جهت مساله پوشاندن یا نپوشاندن مواد غذایی اهمیت بسیاری دارد .اگر مواد غذایی را در پوشش قرار دهید بخار آب نمی تواند خارج شود که در نتیجه فرایند طبخ سریعتر انجام خواهد گرفت.

 

مزایای استفاده از

 

مایکروفرپاناسونیک :

1-    صرفه جویی در زمان وانرژی

2-    حفظ ویتامین ها وارزش مواد غذایی

3-    صرفه جویی درمصرف ظروف غذایی

4-    مصرف ادویه کمتر

چند توصیه در مورد استفاده از مایکرویو آاگ:

 1-    پوشاندن موادغذایی :

پوشاندن موادغذایی زمان پختن یاگرم کردن را کوتاهتر میکند زیرا بخارآب بطور کامل خارج نشده وعمل طبخ یا گرم کردن را تسریع میکند.

2-    توجه به دمای اولیه مواد غذایی:

موادغذایی که از داخل یخچال بیرون آورده میشوند نسبت به موادغذایی که دردمای محیط هستند به زمان بیشتری جهت گرم کردن نیاز دارند.

3-    پختن وگرم کردن تخم مرغ :

ازگذاشتن تخم مرغ با پوسته آن درداخل مایکروفرآاگ خودداری فرمایید. باید تخم مرغها را شکسته وزرده آنها را سوراخ کرد.

4-    پختن وگرم کردن موادغذایی دارای پوسته :

توصیه میشود موادغذایی دارای پوسته ازقبیل سوسیس – گوجه فرنگی – سیب زمینی را با یک جسم نوک تیز مثل چنگال از چند نقطه سوراخ کنید. این امر مانع ترکیدن آنها میشود.

5-    گرم کردن مایعات:

درهنگام کردن مایعات درلیوان یا فنجان مواظب باشید مایع سرریز نشود.

6-    شکل ومقدار مواد:

مقدار وشکل مواد عامل بسیار مهمی در تعیین طول مدت عمل گرم کردن یا طبخ است .

7-    گرم کردن روغن :

هیچگاه درمایکروفر آریستون روغن را به تنهایی داغ نکنید زیرا دمای بالای روغن به دستگاه آسیب می رساند.

8-    مدت زمان پخت :

در موقع پخت زمانهای نسبتا" کوتاه در نظر بگیرید تا غذای شما نسوزد وهرگز درب غذا را محکم نبندید وفضا برای خارج شدن بخار آب ایجاد شده در نظر بگیرید.

9-هم زدن مواد غذایی :

در هر سه مرحله یخ زدایی و گرم کردن وطبخ موادغذایی باید آنرا بعد از زمان داده شده به دستگاه هم زد این امر انتشار حرارت را بین قطعات مواد غذایی وداخل آن یکنواخت خواهد کرد.

10- زیر و رو کردن :

اگر میخواهید یک تکه مرغ یا گوشت را در مایکرویو پاناسونیک یخ زدایی یا طبخ کنید توصییه می کنیم تقریبا" در نیمه زمان پخت غذا را یکبار زیر ورو کنید با این عمل از خشک شدن رویه بالایی غذا که نسبت به رویه پایینی امواج مایکرو بیشتری جذب میکند جلوگیری نمایید.

11- قطعات ناهمگون :

با توجه به اینکه قطعات نازکتر سریعتر از قطعات ضخیم تر می پزند توصییه می شود قطعات ناهمگون به نحوی در مایکروفر قرار گیرند که بخش ضخیم قطعه به سمت خارجی سینی گردان وبخش نازک آن به سمت داخل باشد.بدین ترتیب انرژی امواج مایکروفر aeg بیشتر روی کناره های محفظه پخت متمرکز می شود .بطور مثال رانهای مرغ را به نحوی قرار دهید که قسمت نازک به سمت داخل سینی گردان وقسمت ضخیم آن به سمت خارج باشد.

 12-آب کم :

باتوجه به اینکه موادغذایی بطور طبیعی برای گرم کردن یا طبخ آب کافی دارند تنها مقدار کمی آب اضافه کنید واین امر زمان پخت را کاهش داده وویتامینها ومواد معدنی غذا را حفظ میکند.


جهت دریافت مشاوره قبل از تعمیر و هرگونه خدمات در رابطه با تعمیرات ماکروویو با شماره تلفنهای

مرکز سرویس یا 88852572 تماس حاصل فرمایید.

 

مطالب مرتبط:

نحوه تمیز کردن ماکروفر

شوینده های ماشین ظرفشویی

 

نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی

 

چرا ظرفشویی خوب نمی شوید؟

 

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

 

ارورهای ظرفشویی بوشBOSCH  

 

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی

 

تعمیر لباسشویی بوش (BOSCH)

 

تعمیر لباسشویی آاگ (AEG)

 

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی

 

انتخاب ماشین لباسشویی مناسب

 

باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی

 

ماشین لباسشویی تخلیه نمی کند

 

ماشین لباسشویی آبریزش دارد

 

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ aeg

 

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش bosch

 

 تعمیر ماکروفر ، تعمیر مایکروویو ، تعمیرات تخصصی ماکروفر ، خدمات پس از فروش بوش ، نمایندگی تعمیر ماکروفر ، تعمیرگاه ماکروفر ، تعمیر ماکروفر در محل ، تعمیرات ماکروفر در تهران ، تعمیرات ماکروفر بوش ، تعمیر ماکروویو بوش در تهران ، تعمیرات ماکروفر سامسونگ ، تعمیرات ماکروفر ، تعمیر ماکروفر در تهران ، تعمیرات قطعات ماکروفر ، تعمیر ماکروفر توکار ، تعمیر ماکروفر توکار نف ،

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید