تعمیر جاروبرقی مطلب ویژه

 

تعمیرات تخصصی جاروبرقی

با قطعات اورجینال

 تعمیرات تخصصی و حرفه ای جاروبرقی

تعمیرات جاروبرقی با ضمانت و قطعات فابریک صورت میگیرد

 تعمیر تخصصی وحرفه ای جاروبرقی توسط تکنسینهای دوره دیده همان برند صورت می گیرد .تعمیر جاروبرقی در این شرکت با قطعات فابریک واورجینال وبا ضمانت یکساله انجام می پذیرد ما ادعا نمی کنیم که بهترین هستیم ولی اولین مرکز تعمیر مجاز جاروبرقی در تهران با سابقه بیش از 20 سال هستیم وتعمیرات وخدمات پس از فروش ما بهترین تبلیغ ومعرفی برای ما میباشد.برای دریافت خدمات ظرفشویی با شماره تلفنهای مرکز و یا شماره 88947923 - 88852571 تماس حاصل فرمایید

 

 جاروبرقی آاگ باید همیشه کاملا" تمیز باشد .لوله های آن گرفتگی نداشته باشد تا فشاری به موتور وارد نیاید.

 

کیسه آشغال جاروبرقی بوش و آاگ را باید همیشه قبل از پر شدن کامل عوض کنید وفیلتر آنرا لااقل 2بار در سال شسته یا تعویض نمایید.

 

 در هنگام استفاده از جاروبرقی بوش یا آاگ حتما" باید دقت کنید که آشغال مرطوب ته سیگار روشن یا اشیاء نوک تیز را از سر راه دور کنید زیرا این اشیاء می توانند به موتور دستگاه ضربه وارد کنند وتوان آن را کاهش دهند وبه این ترتیب مصرف برق را افزایش دهند .

 

 در جاروبرقی های آاگ وبوش معمولا" چندین درجه قدرت مکش وجود دارد که برای نظافت هر بخش از منزل باید از قدرت لازم استفاده نمود .

 

 جاروبرقی های بوش وآاگ را نزدیک منابع گرمازا نظیر شوفاژ واجاق وهمچنین منابع سوخت آتش زا مانند نفت وحشره کش قرار ندهید.

 

 از کار مداوم با جاروبرقی جدا" پرهیز نمایید زیرا روشن بودن دراز مدت (بیش از 30 دقیقه) به موتور دستگاه فشار زیادی وارد می کند.

جهت استفاده از پشتيباني و خدمات پس از فروش متناسب با تعمیرات جاروبرقی و تهیه قطعات اورجینال به همراه گارانتی یکساله با شماره تلفن های مرکز و یا 888852571 تماس بگیرید.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید