تعمیر ماشین ظرفشویی مطلب ویژه

 

 

تعمیرات حرفه ای ماشین ظرفشویی

تعمیر تخصصی و حرفه ای ماشین ظرفشویی توسط تکنسینهای دوره دیده همان برنددر منزل همان روز صورت می گیرد .تعمیر ظرفشویی در این شرکت با قطعات فابریک واورجینال وبا ضمانت یکساله انجام می پذیرد ما ادعا نمی کنیم که بهترین هستیم ولی اولین مرکز تعمیر ظرفشویی در تهران با سابقه بیش از 20 سال هستیم وتعمیرات وخدمات پس از فروش ما بهترین تبلیغ ومعرفی برای ما میباشد.برای دریافت خدمات ظرفشویی با شماره تلفنهای مرکز و یا شماره 88209206 تماس حاصل فرمایید

 

برای استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ وماشین ظرفشویی بوش لازم است به نکات زیر توجه فرمایید:

 الف) تا حد امکان از برنامه کوتاه مدت (کم مصرف) استفاده کنید.همچنین اگر ظرفها را پیش از قراردادن در دستگاه با یک دستمال تا اندازه ای پاک کنیم امکان استفاده از برنامه کوتاه بیشتر است .اگرظرفها فقط کمی کثیف هستند از یک چرخه شستشوی سبک استفاده کنید زیرا در این روش به دلیل استفاده کمتر از آب گرم وکاهش زمان کار ماشین ظرفشویی ااگ انرژی کمتری مصرف خواهد شد.

ب) حتی الامکان از ظرفیت کامل ماشین ظرفشویی بوش استفاده کنید.تعداد ظرفها تغییری در مصرف آب ماشین ظرفشویی بوش نمی دهد . پس بهتر است ظرفها را درطول روز داخل ماشین جمع کنید وسپس یکبار در ساعات غیراوج مصرف آنرا بکار اندازید.

 ج)حتی الامکان از پودرهای ظرفشویی استفاده نکنید واگر استفاده میکنید بدانید که ریختن پودر زیاد هیچ تاثیری در تمیزتر شدن ظروف نخواهد داشت .

 د) ظرفها را در همه ردیف ها پر کنید تا از آب وانرژی حداکثر استفاده بشود اما اینکار بگونه ای باشد که گردش آب به راحتی صورت گیرد تا ظرفها کاملا" تمیز گردد.

 ه) پیش از قراردادن ظرفــها در ماشین ظرفشویــی آاگ باقیمانده غـــذا را پاک کنید ومایــعات را خـــالی کنید.

 و) نظافت منظم واستفاده از جرم گیر عمر دستگاه را افزایش ومصرف انرژی آن را کاهش می دهد.

 ی) ماشین ظرفشویی بوش را دور از یخچال قرار دهید زیرا ماشین ظرفشویی بوش در هنگام کار تولید حرارت می نماید ومصرف انرژی یخچال را بالا می برد.


 جهت دریافت مشاوره قبل از تعمیر و هرگونه خدمات در رابطه با تعمیرات ماشین ظرفشویی با شماره تلفنهای مرکز سرویس یا 88852572 تماس حاصل فرمایید.

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید