فیلتر ساید بای ساید مطلب ویژه

 

آریاسرویس ، تعمیرگاه مجاز و خدمات پس از فروش یخچال فریزر و ساید بای ساید در تهران
می باشد و با سابقه ای روشن و تعمیرکاران متخصص در حوزه تعمیرات لوازم خانگی در خدمت مشتریان عزیز می باشد.تعمیرگاه تخصصی یخچال فریزر،اعزام تکنسین به منزل شما در کوتاهترین زمان ممکن ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر آاگ ، تعمیر ساید جنرال الکتریک ، تعمیر یخچال فریزر صنعتی ،

مشتری گرامی ، در سال های اخیر ، پیرو زیاد شدن نام آریا سرویس و سوء استفاده برخی از نمایندگی های غیرمجاز از این نام،خواهشمند است که تنها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.نمایندگی مجاز آریا سرویس تنها در قبال شماره های درج شده در سایت مسئول بوده و تنها فاکتور این نمایندگی مورد تایید می باشد.

88852571 88808268 88852572تعمیر یخچال فریزر

تعمیر ساید

نمایندگی General Electric

تعمیر یخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک

وظیفه فیلتر ساید،جداسازی املاح و رسوبات موجود در آب آشامیدنی،مخصوصاً آهک است و موجب سبک تر شدن و خوش طعم شدن آب می شود.

فیلترهای تصفیه دارای استانداردهای خاصی هستند که بر روی بدنه آنها درج شده است.

مثلاً اگر روی فیلتر عبارت 500 لیتر درج شده باشد یعنی پس از گذشت این حجم آب از فیلتر،باید آن را تعویض نمود و در صورت عدم تعویض،فیلتر عملکردی برعکس خواهد داشت یا باعث کاهش فشار آب می شود.

سوالی که ذهن اکثر افراد را مشغول می کند در رابطه با زمان تعویض فیلتر ساید بای ساید است.


تعمیر یخچال فریزر

معمولاً تمامی یخچال های ساید بای ساید دارای سیستم داخلی محاسبه زمان تعویض فیلتر می باشند که این تخمین زمان از روش های زیر محاسبه می شود:

_بر اساس ماه : یک زمان ثابت برای تعویض فیلتر بدون در نظر گرفتن مقدار آب مصرف شده مثلاً4یا 6 ماه.

_دفعات باز و بسته شدن شیر برقی: محاسبه میزان آب مصرف شده به کمک تعداد دفعات و زمان باز شدن شیر برقی مربوطه در مسیر فیلتر که به صورت الکترونیکی کنترل می شود.

_قطعه الکترونیکی: محاسبه میزان آب مصرف شده به وسیله قطعه الکترونیکی دقیق که کاملاً مشخص می کند که چه میزان آب از فیلتر عبور کرده.

_نرم افزار: در سیستم های جدید ساید بای ساید یک بخش نرم افزار و حافظه دائمی طراحی شده که با قطع برق هم پاک نمی شود و بر اساس سختی آب و مقدار املاح موجود و همچنین محاسبه دقیق حجم آب مصرفی آلارم تعویض فیلتر داده می شود.

بطور کلی بهتر است فیلتر ساید بای ساید هر 6 ماه یکبار تعویض شود لازم بذکر است که برای تعویض فیلتر حتماً از تکنسینهای این مرکز بهره بگیرید که علاوه بر تعویض فیلتر ،شلنگهای مربوط به فیلتر و ورود آب را چک و کنترل می کنند تا در صورت نیاز آنها هم تعویض شود زیرا شلنگها به مرور زمان شکننده و خشک می شوند که این امر هم خطرناک است هم باعث تغییر در طعم آب می شود.

 

جهت دریافت مشاوره وخدمات و تهیه فیلتر فابریک و اصل در رابطه با یخچال و ساید با شماره تلفنهای مرکزی و یا 88852572 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط :

- فیلتر ساید بای ساید

- علت برفک زدن یخچال چیست؟

- علت خنک نکردن اواپراتور چیست؟

- علت برق داشتن بدنه یخچال چیست؟

- راهنمای نصب و راه اندازی یخچال فریزر

- نمایندگی رسمی کینو در تهران

- تعمیر یخچال و فریزر صنعتی

- تعمیر یخچال فریزر بوش (BOSCH)

 

تعمیر یخچال فریزر , تعمیر ساید بای ساید , تعمیر ساید , تعمیر یخچال , تعمیر یخچال قدیمی , تعمیر فریزر , تعمیر فریزر بوش , تعمیر فریزر آاگ , تعمیر فریزر سامسونگ , تعمیر فریزر جنرال الکتریک , تعمیر ساید سامسونگ , تعمیر ساید Samsung , تعمیر ساید بوش ، تعمیر ساید bosch , تعمیرات یخچال فریزر , خدمات یخچال فریزر , شارژگاز یخچال فریزر , تعویض قطعات یخچال فریزر ,  تعویض موتور یخچال فریزر , تعویض ترموستات یخچال فریزر , تعویض فن یخچال فریزر ,هزینه موتور یخچال , هزینه تعمیرات یخچال , هزینه قطعات ساید , یخساز ساید , قیمت یخساز ساید , فیلتر آب یخچال فریزر , تعویض فیلتر ساید , فیلتر اورجینال ساید ,

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید